Kedi sahipleri bana yol gösterin lütfen...

Kedinin tuvalete alışması diye bişey yok
Bi kaba kedi kumu koyun onu gösterin koklar ve içine yapar
10 dk nızı alır yani :KK66:
Ya sokak kedileri alışırmı bilemedim şuan ama ev kedisi gibi de duruyor dediğiniz gibi yapacağım tabi bi yerlerde yavruları yoksa. Yarın bagaja girdiği gibi veterinere koşacağız.

Aşılarını yaptırın hemen
İç dış parazit özellikle
Onu zaten hemen yaptıracağız. İşte memelerinin durumu kafamı kurcalıyor hamileyse alacağız ama yavruları varsa naparız bilemiyorum. Dün çok takip ettik bi sonuç alamadık.

Ya sokak kedileri alışırmı bilemedim şuan ama ev kedisi gibi de duruyor dediğiniz gibi yapacağım tabi bi yerlerde yavruları yoksa. Yarın bagaja girdiği gibi veterinere koşacağız.

Sokak kedisi de alışır
Zaten içgüdüsel olarak kuma gidiyorlar
Kedimi aldığımda ilk kez kumu gördü içine girdi ve yaptı
Bir de iki ön Patisi ile kuma kazma hareketi yaptırırsanız ne yapacağını anlar

Meme uçları değil de kenarları şişkinse ve kedicik çok zayıfsa bebişleri vardır
Ama tontik ve memiş uçları çıkıksa hamile olabilir
İnşallah bulursunuz kuzucuğu

Meme uçları değil de kenarları şişkinse ve kedicik çok zayıfsa bebişleri vardır
Ama tontik ve memiş uçları çıkıksa hamile olabilir
İnşallah bulursunuz kuzucuğu
Zayıf bi kedi ama meme uçları şiş ve çıkık. Ama karnına dokunduk ufak bi sertlik var :KK43: eşim hamile anca bi yavrusu vardır diyor :KK43: zaten memeleri öyle olmasaydı şuan evdeydi

Bi sosis verin bekleyin götürucekmi belli bir büyüklükteyse yavrular zaten taşır ortalarda olmaması yavruları oldugunu düşündürttü bana
peynir verdik almadı.
Severkende tedirgindi bana da yavrusu var gibi geldi çok takip ettim sessiz sessiz belki yavrulara gider diye ama gitmedi de :KK43: ah bi emin olsam yavrusu olsa da dışarda yaşayabilecek bi kedi değil. Yavrulara nasıl ulaşacağım hiç bilmiyorum

peynir verdik almadı.
Severkende tedirgindi bana da yavrusu var gibi geldi çok takip ettim sessiz sessiz belki yavrulara gider diye ama gitmedi de :KK43: ah bi emin olsam yavrusu olsa da dışarda yaşayabilecek bi kedi değil. Yavrulara nasıl ulaşacağım hiç bilmiyorum
Aslında memelerden anlarsınız emilmisse bariz uzun uzun memeler oluyor hamileyse şiş daha minik meme uçları oluyor

Doğum yapmış kedinin karnı aşağıya dogru sallanmis olur biraz sarkmis gibi.hamile kedinin karni yuvarlak ve sert olur

Memelerine dikkatli bakin kenarlari emilmis gibi mi ve kenar tüyleri yatik mi.oyleyse yavrusu vardır

Doğum yapmış kedinin karnı aşağıya dogru sallanmis olur biraz sarkmis gibi.hamile kedinin karni yuvarlak ve sert olur

Memelerine dikkatli bakin kenarlari emilmis gibi mi ve kenar tüyleri yatik mi.oyleyse yavrusu vardır
Yarın hemen tüylerine bakayım ama karnı şiş değil. Mahallede ki çpcuklar incelememe izin vermedi aaa muevete teyze sizin mi diye koştular kedi de tedirgin oldu inince de koşturdular yavrumu :KK43:

X