kayseride iyi bir boşanma avukatı

bu forumu okuyan arkadaşlar burda bahsi geçen metin ve irem polat sahte hesaplarla böyle siteleri gezerek kendini öven insanlar her tarafta isimleri falanlar, kesinlikle inanmayın bunlara azıcık aklı olan insan anlar zaten yazılanlardan falan, siz siz olun böyle insanlara gidip kandırılmayın, sorun araştırın, bende boşandım eşimle, burda bahsi geçen avukatlara da gittim ama kesinlikle ne ilgilenme var ne de saygı bi sürü de para istediler , ben akrabamızın tavsiyesi ile hemşerim olan bi avukata gittim sağolsun nafakamı da aldı tazminatımı da gayet de güzel ilgilendi, özelden mesaj atanlara ismini verebilirim İstasyon Caddesinde Altın dede fırını karşısında ofisi var, buradaki ismi geçen avukatlar gibi aç açıkta kendini öven insan değil gözü bol, ödemede yardımcı oldu, taksitte yaptı sağ olsun, duruşmalarda yanımda olduğu için gurur duydum resmen karşı tarafı ezdi geçti nasıl mutlu oldum inanamazsınız, aldatmıştı beni gerçekten kötü durumdaydım ama güvendiğiniz bir avukat bu zor süreçte gerçekten insan için çok önemli, bir öğretmen olarak böyle insanlar yetiştiren meslektaşlarıma teşekkür ediyorum...

Merhaba arkadaşlar gördüğüm kadarıyla burayı reklam ve karalama alanına çevirmişler. Bizim amacımız burada bilgi paylaşmak. Reklam yapmak değildir. Zaten nevinsahin ve pretty5838 in sahte hesap olduğu site Yönetimi tarafından tespit edilmiş. Kim olursa olsun burada yazan veya yazmayan mutlaka boşanmak isteyen iyi bir avukata danışsın.

Eğer hala arıyorsanız, Kayseri boşanma avukatı olarak Avukat Ezgi hanımı öneririm. Neden derseniz, bu alanda bilgi birikimi ve sunulan hizmetin kalitesi oldukça önemlidir. Zaten kendileri hakkında bilgi bolca da da mevcuttur. Gerçekten çok bilgili ve iyiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer hala arıyorsanız Ayça Hanım var kesinlikle hem işin de hem de insanlığında çok iyi. Şahsen benim işlerimden biliyorum.

Bende çok kısa süre önce boşandım. Gerçekten zor bir boşanma süreci oldu ancak Avukat Elif hanım sağolsun çok yardımcı oldu ve hem istediğim nafakayı aldım hem de tazminat aldım. 4 yaşındaki kızımın velayetide bana verildi. Elif hanım sayesinde inşallah yeni bir hayata başlayacağız. kendisinin güler yüzü ve samimiyeti bile yeter Avukat Elif Altanı kesinlikle tavsiye ederim, memnun kalırsınız.

Merhaba o kadar çok yorum gelmiş ki oku oku bitiremedim bu bahsi geçen isimlerin bir çoğu ile görüştüm avukat Cihan Şahin bana en dürüst gelen oldu 👍 diğerleri hep havadan şunu yaparız şunlardan alırız dediler Cihan bey neyse onu söyledi söylediğinin hepsi çıktı çok şükür profesyoneller kendini belli ediyor

X