KAYSERİ Tüp Bebek Doktor Araştırması

Canım beniim bizleri gayet güzel aydınlattın vallahi 😍 bende geldiğimde senın gibi yapacamm Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın emeklerimizin karşılığını versinn. İnşAllah seninde burdan güzel haberlerini duyacaz hissediyorum takipteyim 🌺
Amin canım en başından beri desteklerin den dolayı Allah razı olsun görmedim tanımıyorum ama gerçekten kalbimi isittin 🤲🏻❣️

Canım içini ferah tut buradaki yorumlara çok takılma herkesin hikayesi başka ben o yüzden bastıra bastıra diyorum bu benim başıma gelenler diye Semih hoca hakkında olumlu şeyler çok duydum fakültedeykende çok iyiymiş inşallah mucizene kavuşursun ben kasım yada Aralık gibi Acıbadem’e özge hocaya gidicem dondurulmuş embriyolarımın transferi için zaten sadece transfer olduğu için kafamı da çok karıştırmayım diyorum Allah nasip eder belki eğer olmazsa diğer seçenekleri değerlendirecem
Amin canım sende inşallah kavuşacak sin inanıyorum rabbim emeklileri boşa çıkarmaz sadece zamanı gelince verir, bencede mantıklı düşünmüşsün kafanı rahatlattırsiin iyice inşallah herşey çok güzel olacak ❣️🤲🏻

Mustafa hoca bence ticari bakıyor hani çok güzel ilk görüşmede Babacan sevecen bana da %80 demişti ama bakın yine diyorum olmayabilir bu nasip meselesi ama gösterilen muamele çok kötü Allah iyilerle karşılaştırsın biz maddi manevi çok zorlandık eşim seni çok zor toparladım diyo yazık tekrar yaptırmak için öncesinde psikolojik destek alıp rahatlayıp başlayacağım
Olabilir canım Semih hoca mesela hiç yüzde seksen demedi yüzde elli altmış dedi biraz bunlar da benim dikkatimi çekti açıkçası.evet sonuç olarak gerçekten nasip işi fakat verdiğin paranın karşılığı hizmeti de insan görmek ister, aslında içinde öfke de olmuş böyle yaptiklari için Rabbim yar ve yardımcın olsun pes etme rabbimin sınavı diye teselli et inşallah kafanı rahatlat yeniden ❣️🤲🏻

Amin canım sende inşallah kavuşacak sin inanıyorum rabbim emeklileri boşa çıkarmaz sadece zamanı gelince verir, bencede mantıklı düşünmüşsün kafanı rahatlattırsiin iyice inşallah herşey çok güzel olacak ❣️🤲🏻
Olabilir canım Semih hoca mesela hiç yüzde seksen demedi yüzde elli altmış dedi biraz bunlar da benim dikkatimi çekti açıkçası.evet sonuç olarak gerçekten nasip işi fakat verdiğin paranın karşılığı hizmeti de insan görmek ister, aslında içinde öfke de olmuş böyle yaptiklari için Rabbim yar ve yardımcın olsun pes etme rabbimin sınavı diye teselli et inşallah kafanı rahatlat yeniden ❣️🤲🏻
canım benim sınavım bu ben bu sınavı güzel bi şekilde atlatmak için elimden geleni yapıyorum kimseyi etkilemek istemiyorum kimsenin vebaline de girmek istemiyorum sadece tecrübelerimi paylaştım rabbim nasip ettikten sonra bazı şeyler vesile elbette :) ama o süreç bile güzel çektiklerinin sonunda evladının gelicek olması çabaların döktüğün gözyaşları hepsini yeri başka

canım benim sınavım bu ben bu sınavı güzel bi şekilde atlatmak için elimden geleni yapıyorum kimseyi etkilemek istemiyorum kimsenin vebaline de girmek istemiyorum sadece tecrübelerimi paylaştım rabbim nasip ettikten sonra bazı şeyler vesile elbette :) ama o süreç bile güzel çektiklerinin sonunda evladının gelicek olması çabaların döktüğün gözyaşları hepsini yeri başka
Her kelimende çok haklısın canım benim Allah yar ve yardımcımiz olsun inşallah 🤲🏻❣️

Bilmiyorum ki canım hangisinde varsa artık daha araştırmadım
Ben raporu fakülteden aldım. O zaman hatta acaba burada mı yaptırsak dedik ücret yönünden çok uygundu. Ama sonra iyi ki gitmemişiz dedik. Çünkü özeldeji gibi olmuyor doktor seninle değil hemşireler ile konuşuyor. Hemşireler ile iletişimdesin. Burada semih bey ne sorsam adam bıkmadan açıkladı😅

Ben raporu fakülteden aldım. O zaman hatta acaba burada mı yaptırsak dedik ücret yönünden çok uygundu. Ama sonra iyi ki gitmemişiz dedik. Çünkü özeldeji gibi olmuyor doktor seninle değil hemşireler ile konuşuyor. Hemşireler ile iletişimdesin. Burada semih bey ne sorsam adam bıkmadan açıkladı😅
Rahim filmi için mi canım anlamadım

Kızlar merhaba, bnde doktor arastirmasindayim daha önce iki negatifim var. 1. Yi fakültede Semih beyle 2. De Memorial da yine Semih beyle olmuştu. Semih beyin davranışından ilgisinden çok memnundum ta ki negatif sonuç alınca bana bi kere dönmedi. Negatif olabilir nasip kismet ben onu suçlamıyorum ama benim yanımda çok hastasını tebrik için aradığına şahit olmuştum sonuç negatif olunca böyle yapması değersiz hissettirdi beni açıkçası. Şimdi Mustafa taşi araştırıyorum çok yakın tanıdığım onunla pozitif sonuc aldı. Daha önce hiç yapılmayan testler tedaviler yaptı diyo. Buradaki yorumları okudum biraz aklım karıştı şu an😏

X