Kayınvalideden anne olmazmış 😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Jeton benim sizi ilgilendiren kısmi size nasıl göreceği ise size bir şey sokmaya niyetim yok merak etmeyin
“jeton benim sizi ilgilendiren kısmı size nasıl göreceği “ bu nedir ya bi yazdıklarınızı bi okuyun bari. Bana bir şey sokma niyetiniz yokmuş bi orasını anladım teşekkürler😄

0 ' ın anlamı bir bitiş mi sizce. Su an kullandığınız uygulamalar bile 0 ve 1 ler üzerine kurulu. Elimde kalan size göre 0 .
Kullandığımız uygulamalarla fiziki hayatımız aynı şey değil. Siz gayet okumuş,iş güç sahibi,sağlam bir kadınken şimdi sıfıra düşmüşsünüz. Hem de ne için? Kıymet bilmez,beş para da etmez bir adam için. Değmez ki. Bunu oh ne güzel olmuş diye sevinerek söylediğimi zannetmeyin. Böyle adamları beslemeyin diye söylüyorum. Yanlış anlaşılmasın kadın erkek eşitiz,yeri gelirse erkek evde oturur da,kadının tek çalışması da normaldir bana kalırsa ama sizin durumunuzda değil. Kendinize bunu yapmayın. Kimsenin size bu şekilde davranmasına izin vermeyin diye söyledim.

Kullandığımız uygulamalarla fiziki hayatımız aynı şey değil. Siz gayet okumuş,iş güç sahibi,sağlam bir kadınken şimdi sıfıra düşmüşsünüz. Hem de ne için? Kıymet bilmez,beş para da etmez bir adam için. Değmez ki. Bunu oh ne güzel olmuş diye sevinerek söylediğimi zannetmeyin. Böyle adamları beslemeyin diye söylüyorum. Yanlış anlaşılmasın kadın erkek eşitiz,yeri gelirse erkek evde oturur da,kadının tek çalışması da normaldir bana kalırsa ama sizin durumunuzda değil. Kendinize bunu yapmayın. Kimsenin size bu şekilde davranmasına izin vermeyin diye söyledim.
Hayatı yazılım sistemi sanarsan böyle de kayarsın.

O kadar şeyden bunu anladıysan biraz kitap oku😉
Yok yahu, ben size ne dedim siz kalkıp bana bilgisayar programı anlatıyorsunuz. Siz okuyun daha iyi olur. Dünyadaki kalan son 0-1 bükücü bilgisayarcı gibi yazmışsınız. Ben kendinize değer verin diyorum siz kaynanadan anne çıkarmaya çalışıyorsunuz. Nasıl isterseniz öyle devam edin.

Bilmem benim gibi yatılı okullarda büyümek zorunda kalsaydınız bu cümleyi ben size kurar miydim? -Sanmam neyse umarım hayat buraya saçmalayan herkesin önüne bir şekilde çıkarır. Kendi cevaplarinizla sinanirsiniz.
Şurda sınanırsın dedikleri hiçbir şey ile sınanmadım. Çünkü hayatımı birilerini memnun etmek için harcamıyorum. Akıllı olup kahır çekmiyorum, deli oluyorum herkes kahrımı çekiyor. Parağğğ bizdeğğğ şöhrettt bizdeğğ.. Dur bi dk. O başka konuydu. Neyse.

Yok yahu, ben size ne dedim siz kalkıp bana bilgisayar programı anlatıyorsunuz. Siz okuyun daha iyi olur. Dünyadaki kalan son 0-1 bükücü bilgisayarcı gibi yazmışsınız. Ben kendinize değer verin diyorum siz kaynanadan anne çıkarmaya çalışıyorsunuz. Nasıl isterseniz öyle
Ilk söyleyeceğini sona saklayanlardansiniz. Elim de 0 neden kalsın. Evliyim ve eşimi de seviyorum. Ben size ne dedim diyorsunuz bir de. Sizin deyiminizle gidip intihar edim.Guzel güzel işte arama biraz mesafe koy vs vs diyen iyi kadınlar nerde ? Kayinvalideme kafayi takmadim düşük yaptıktan sonra batıyor dedim gayet duygularımı yazdım.

Ilk söyleyeceğini sona saklayanlardansiniz. Elim de 0 neden kalsın. Evliyim ve eşimi de seviyorum. Ben size ne dedim diyorsunuz bir de. Sizin deyiminizle gidip intihar edim.Guzel güzel işte arama biraz mesafe koy vs vs diyen iyi kadınlar nerde ? Kayinvalideme kafayi takmadim düşük yaptıktan sonra batıyor dedim gayet duygularımı yazdım.
Evli olup eşinizi seviyor olmanız yetmez ki. Yetiyor olsa zaten konu açmanıza gerek kalmaz. Evli olmak,bir adamı seviyor olmak evlilik sürdürmek için yeterli sebep değil gördüğünüz gibi. İntiharlık bir durum yok, ama kalkıp yok akbabalar,yok bacağım size girdi demeler vs. Gereksiz. En önemlisi de size derman olacak şeyler değil. Bacağınızın bize girmesiyle şifa bulacaksanız buyrun bulun bizlik bir sakınca yok.

Şurda sınanırsın dedikleri hiçbir şey ile sınanmadım. Çünkü hayatımı birilerini memnun etmek için harcamıyorum. Akıllı olup kahır çekmiyorum, deli oluyorum herkes kahrımı çekiyor. Parağğğ bizdeğğğ şöhrettt bizdeğğ.. Dur bi dk. O başka konuydu. Neyse.
O hiç belli olmaz ben de zamanında deliydim. Ne hayallerim vardı şimdi prangalı gibi hissediyorum. Neyse kimseye ahh mahh ettiğim yok. Bu hayati tercih edip yasayan benim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X