Kayınbiraderimin düğününde bizden istenen altın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşte herşey çocuklar için. Her seferinde diyorum babalarını çok seviyorlar kıyamıyorum sonunda kabulleniyorum. Gittiği yere kadar diyorum. Ayrılcaz diye kaç kere anlattım oğluma, küsüyor bana kızıyor kinleniyor. Büyüyünce anlayacağını söylüyorum.
Yani sürekli çocupa ayrılık korkusu yaşatıp ayrılmıyorsunuz. Güvensizlik, endişe ve terkedilme korkusu aşılıyorsunuz. Bravo, Allah akıl fikir versin inşallah o bebeciğin hatırına

Öptüm sizleri. Yıllar sonra ilk kez konu açmıştım da, profilin bu kadar düşük olduğunu unutmuşum. Size hayırlı işler.
Ay gerçekten sinir krizleri geçirip, videolari aile gruplarında yıllardır dönen, çocuğa denmeyecek şeyleri söyleyen, aldatılan ama buna göz yumup 2.cocugu yapan insan da düşük profilden bahsetmesin artık. Buradan bakılınca nasıl göründüğünüzü bilseniz bence de konu acmazdiniz.

Ay gerçekten sinir krizleri geçirip, videolari aile gruplarında yıllardır dönen, çocuğa denmeyecek şeyleri söyleyen, aldatılan ama buna göz yumup 2.cocugu yapan insan da düşük profilden bahsetmesin artık. Buradan bakılınca nasıl göründüğünüzü bilseniz bence de konu acmazdiniz.
Yani yazmayayım şöyle şeylere cevap diyorum ama, kendi kendinize hikaye uydurmakta üstünüze yok. Kim demiş aldatıldıktan sonra 2. Çocuğu yaptığımı? 2. Çocuktan sonra bunun yaşandığını düşünemeyecek kadar uydurmacısınız maşallah.

Yani yazmayayım şöyle şeylere cevap diyorum ama, kendi kendinize hikaye uydurmakta üstünüze yok. Kim demiş aldatıldıktan sonra 2. Çocuğu yaptığımı? 2. Çocuktan sonra bunun yaşandığını düşünemeyecek kadar uydurmacısınız maşallah.
Bakın mesele aldatıldıktan sonra 2. çocuk yapmış olmak veya 2. çocuktan sonra aldatılmak değil, mesele çocukların ruh sağlığı. Adam sizi kışkırtıp çocukların üstüne salıyormuş sonra da video çekip aile grubuna atıyormuş. Akla ilk gelen... Çocukları dövüyor musunuz?

Hepimizin sabrının taştığı ve çocuğumuza bağırdığımız oluyor ama eşe sinilrlenip çocuktan çıkarmak mantıklı mı sizce, sadece bağırdığınızı varsayıyorum (umarım) ? Çocuğa baban bizi sevmiyor diyerek ona değersizlik hissi aşılamanız normal bir durum mu? Boşanacağız demeniz? Lütfen biraz empati kurun. Sizin anneniz siz gibi davransaydı, çocuk yüreğiniz nasıl incinir, neler düşünürdü? Ne kadar güvensiz hissederdiniz? Eğer çocuklarınız çok daha hassas karakterdeyseler, onları geleceğin potansiyel psikolojik hastaları yapmanız, bile bile, vicdansızlık değil mi?

Siz haklı olmak istiyorsunuz, biz ise haklı değil anne olun diyoruz. Bütün mesele bu.

Bakın mesele aldatıldıktan sonra 2. çocuk yapmış olmak veya 2. çocuktan sonra aldatılmak değil, mesele çocukların ruh sağlığı. Adam sizi kışkırtıp çocukların üstüne salıyormuş sonra da video çekip aile grubuna atıyormuş. Akla ilk gelen... Çocukları dövüyor musunuz?

Hepimizin sabrının taştığı ve çocuğumuza bağırdığımız oluyor ama eşe sinilrlenip çocuktan çıkarmak mantıklı mı sizce, sadece bağırdığınızı varsayıyorum (umarım) ? Çocuğa baban bizi sevmiyor diyerek ona değersizlik hissi aşılamanız normal bir durum mu? Boşanacağız demeniz? Lütfen biraz empati kurun. Sizin anneniz siz gibi davransaydı, çocuk yüreğiniz nasıl incinir, neler düşünürdü? Ne kadar güvensiz hissederdiniz? Eğer çocuklarınız çok daha hassas karakterdeyseler, onları geleceğin potansiyel psikolojik hastaları yapmanız, bile bile, vicdansızlık değil mi?

Siz haklı olmak istiyorsunuz, biz ise haklı değil anne olun diyoruz. Bütün mesele bu.

Benim kızımın bir arkadaşının anne- babası boşanıyor. Benim kızım aylarca her kavga ettiğimiz de boşanacağız diye korktu. O kadar kavga eden, yüksek sesli insanlar değiliz. Kızıma durumu açıklayana kadar çok uğraştık. Bu çocukların üzüntüsünü düşünemiyorum.

Öptüm sizleri. Yıllar sonra ilk kez konu açmıştım da, profilin bu kadar düşük olduğunu unutmuşum. Size hayırlı işler.
Oysa layık olduğunuz whatsap sohbetleri üzerinden profil profil kendinizi ispat ediyordunuz.
Bal bay bebişim, biz de seni öptük.

Altın konusunda herkes size hak verdiğinde sorun yoktu , şimdi hoşunuza gitmeyen gerçekler yüzünüze vurulunca klavye delikanlısı zorba oldular.

Bu kadar kişi haklı olabilir mi diye bir an bile düşünmediniz, kendinizde hiç hata görmüyorsunuz, ne diyelim. Çocuklara yazık...

Konu kapatılabilir mi #admin acaba? İş çığrından çıktı. İlk mesajlarda geline klavye şovalyesi kesilen tipler sonrasında anneliğimi sorgulamaya başladı. Kötü anne, okuduğunuz iki şeyle olunmaz anne olmayan ve boşanma arefesinde olmayan konuyu anlayamaz.
Lütfen ne olursa olsun çocuklardan çıkarmayın hırsınızı, yıllar geçtikçe daha çok pişman olursunuz.

Çocuklarınız büyüyünce size asla hak vermeyecekler ,tam tersi hem boşanmadı hem bize neler yaşattı diye daha fazla öfke duyacaklar.
Onlara babanız sizi sevmiyor demek ne kadar düşüncesiz söylenmiş sözler.Çok pişman olursunuz iş işten geçer.Kocanız elin oğlu ,onun için kendi evlatlarınızı üzmeyin ....

Yazmayayim yazmayayım diyorum da. Cocugun karsisinda kendini yirtarak biz aile degiliz, baban sevmiyor diyen bir kadin icin ya fazla iddiali cumleler kuruyosunuz ya da profil anlayisiniz kendi anormal hayatinizdan ibaret

Konu kapatılabilir mi #admin acaba? İş çığrından çıktı. İlk mesajlarda geline klavye şovalyesi kesilen tipler sonrasında anneliğimi sorgulamaya başladı. Kötü anne, okuduğunuz iki şeyle olunmaz anne olmayan ve boşanma arefesinde olmayan konuyu anlayamaz.

Konu kapattırmak istediğinizde konunuzdaki bir mesajınız altındaki şikayet et butonuna basmalısınız.
Yıllardır siteyi kullanmadığınız için olsa gerek kuralları da konu kapatmanın nasıl bildirilmesi gerektiğini de unutmuşsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X