Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Kaşkaloğlu göz hastanesi(İzmir)'nde lasekle ameliyat oldum

bende 05 temmuz da lasik oldum ertesi gün kontrolde gayet iyi dendi fakat numaram kaç olmuş diye sorunca söylenmedi sonra sıfır dendi ama malasef ben sol gözümle net göremiyorum 15 gün sonra tekrar gittim bu sefer kuruluk var ondandır dedi doktor hanım ama çok huzursuzum sol gözüm ile sağ gözümün görüşü arasında bariz fark var

Bana da aynı şey söylendi. Sizin gözünüz ne durumda şu an

Kızlar bende Kaşkaloğlu Göz Hastanesinde ameliyat oldum. Ama sadece ameliyat için orada idik. Benim doktoru Şeyda hanım o kadar iyi, o kadar güleryüzlü ki. Onunla tanışmadan önce 3.5 numara gözlük kullanıyordum. Şimdi kullanmıyorum. Bana iLasik adında bir ameliyat yaptı. Çok mutluyum. Ameliyattan önce her konuda beni bilgilendirdi. Kendisinin özel muayenesi var ama ameliyatlarında daha çok kaşkaloğlu göz hastanesini kullanıyor. Herkese Dr. Şeyda Atabay ı öneririm.

Kızlar bende Kaşkaloğlu Göz Hastanesinde ameliyat oldum. Ama sadece ameliyat için orada idik. Benim doktoru Şeyda hanım o kadar iyi, o kadar güleryüzlü ki. Onunla tanışmadan önce 3.5 numara gözlük kullanıyordum. Şimdi kullanmıyorum. Bana iLasik adında bir ameliyat yaptı. Çok mutluyum. Ameliyattan önce her konuda beni bilgilendirdi. Kendisinin özel muayenesi var ama ameliyatlarında daha çok kaşkaloğlu göz hastanesini kullanıyor. Herkese Dr. Şeyda Atabay ı öneririm.
Bende kaskaloglunda ameliyat olmayi dusunuyorum ama fiyat konusunda bir bilgim yok. Siz ne kadara ameliyat oldunuz acaba. yarsimci olur musunuz?

X