Göz Makyajı Kas konturu yaptirdim imdatt yardim edin lutfennn

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
cnm geçmiş olsunnn.:KK14: kaş köntürü ve kıl tekniğini bende düşündüm fakat cesaret edemiyorum bnmde kaşlarım seyrek ve düşükk....
kaşların nasıl oldu zaman geçdikçe sönükleşiyor ve daha doğal bi görüntü kazanıyor diye biliyorum

Ecem kalicimi yaptordin yoksa gecicimi bide boya cok onemli dovme boyasiysa zamnla ya kirmizilasiyo yada yesilimsi bi renk oluyo fakat gecici yani 2 yillik yptirdiysan zamanla zaten silik belli bile olmayan yenilenmeye ihtiyac duyulan bir renk kaliyo umarim kalici dovme boyasi degildir yinede moralini bozma zamanla yikandikca acilir diye dusunuyorum yeni yapilmisligininda etkisi vardir kabuk attiktan bikac jafta sonra renk acilir...

Ecem kalicimi yaptordin yoksa gecicimi bide boya cok onemli dovme boyasiysa zamnla ya kirmizilasiyo yada yesilimsi bi renk oluyo fakat gecici yani 2 yillik yptirdiysan zamanla zaten silik belli bile olmayan yenilenmeye ihtiyac duyulan bir renk kaliyo umarim kalici dovme boyasi degildir yinede moralini bozma zamanla yikandikca acilir diye dusunuyorum yeni yapilmisligininda etkisi vardir kabuk attiktan bikac jafta sonra renk acilir...

ben de yaptırdım ve çok pişman oldum... renk değil de kalınlığı arttı. bakışlarım ifadem değişti. çok çok üzgünüm. yok mu hal çaresi?

ben de yaptırdım ve çok pişman oldum... renk değil de kalınlığı arttı. bakışlarım ifadem değişti. çok çok üzgünüm. yok mu hal çaresi?

Cnma uzulme yebi yaptirdigin icindir benim 3 4 sene oldu renkten eser kalmadi silindi kalemle boyuyorum suan kimsede anlamiyo silik bir renk kaldi cok cok az uzerinden geciyorum hatlarin ama ben silindigi icin uzgunum abartiya ka

Cnm hemen silinmiyo malesef ama aradan 2 3 yil sonra zamanla renk tamamen siliniyo cok cok az kaliyo bnm suan oyle silik olan rengin uzerinden kalemle geciyorum ama yaptirdigim gunde dogal bir boyama yapilmisti tekrar ayni kisiyi bulamiyorum malesef bi arkadasim yaptirdi onunkide silindi 2 yil oldu boyasi coj kotu oldugu icin suan silik kirmizi bir renk kaldi cok kafana takma bild8gim kadariyla rengi silen uzerinden iyi bir teknikle boyama yapan yerler mevcut

Cnma uzulme yebi yaptirdigin icindir benim 3 4 sene oldu renkten eser kalmadi silindi kalemle boyuyorum suan kimsede anlamiyo silik bir renk kaldi cok cok az uzerinden geciyorum hatlarin ama ben silindigi icin uzgunum abartiya ka

Cnm hemen silinmiyo malesef ama aradan 2 3 yil sonra zamanla renk tamamen siliniyo cok cok az kaliyo bnm suan oyle silik olan rengin uzerinden kalemle geciyorum ama yaptirdigim gunde dogal bir boyama yapilmisti tekrar ayni kisiyi bulamiyorum malesef bi arkadasim yaptirdi onunkide silindi 2 yil oldu boyasi coj kotu oldugu icin suan silik kirmizi bir renk kaldi cok kafana takma bild8gim kadariyla rengi silen uzerinden iyi bir teknikle boyama yapan yerler mevcut

sen kime yaptırmıştın? doğal boyamadan kastın nedir? kalıcı kaş boyası ve dövme boyası farkından bahsediyorsan bana uygulanan da kalıcı kaş boyasıydı.
arkadaşın kendi haline mi bırakmıştı kaşlarını rengi geçsin diye, yoksa silme işlemi yaptırdı da mı kırmızı bir renk kaldı. ben bir sene dahi bekleyemem çünkü tek sorun renk değil, kaşlarımı kalınlaştırdı ve ifademi değiştirdi. işlem yaparken hiç fikrimi almadı. insan bir ayna tutturur değil mi? hakkımı helal etmiyorum. paramla rezil oldum. üstelik sildirme işlemi istediğimi söyledim. randevu alacaktım, defalarca aramama rağmen ne telefonu açtılar ne de döndüler.

kaş sildirme için birkaç yer bir ay geçmesi gerektiğini söylemişti. bir yer de ertesi gün bile silinebilir dedi. bilgin var mı?

sen kime yaptırmıştın? doğal boyamadan kastın nedir? kalıcı kaş boyası ve dövme boyası farkından bahsediyorsan bana uygulanan da kalıcı kaş boyasıydı.
arkadaşın kendi haline mi bırakmıştı kaşlarını rengi geçsin diye, yoksa silme işlemi yaptırdı da mı kırmızı bir renk kaldı. ben bir sene dahi bekleyemem çünkü tek sorun renk değil, kaşlarımı kalınlaştırdı ve ifademi değiştirdi. işlem yaparken hiç fikrimi almadı. insan bir ayna tutturur değil mi? hakkımı helal etmiyorum. paramla rezil oldum. üstelik sildirme işlemi istediğimi söyledim. randevu alacaktım, defalarca aramama rağmen ne telefonu açtılar ne de döndüler.

Cnm once kaslarini normal bi goz kalemi gibi seklini cizdi bu sekilde olucak dedi bende evet tamda istedifim dedi basladi dovme makinasiyla boyamaya rengide birlikte karar verdik 2 seansta tuttu benimki cilt kabul etmedi yuzumde gunese cikma kabugu kaldirma bepanten vs 1 ay sonra tam renk oturdu dogal bi goruntu olustu ama arkadasim yaptirdi onunkide silindi 2 sene oldu kipkirmizi oldu cunku firsat sitesinden almis 100tlye dandik bir boyayla yapildi.ben referansi unlulrden olusan birine yaptirmistim 3 sene once 600 dolara yapti suan bende bulamiyorum kendini soran cok kisi oldu.fakat silen bi yer karsida bir sitede gordum sok oldum silip yetine cojta guzel bir teknikle las yapmis kil teknigoyle senin icin arastiricam bulabilirsen sana ozelden yazicam cnm inslh sskntin cozulur iyi gclr

Merhaba. Ben de çok pişman olduğum bir kontür işlemi yaptırmıştım. 1 ay geçtikten sonra cuma günü sildirme işlemi uygulattım. İlk üç gün görüntü biraz rahatsız edici oluyor bölgeye su değdirilmemesi gerektiği için kaşlar kalıp şeklini alıyor ve hayli gergin oluyor. Az önce bölgeyi yıkadım ve görüntü daha normalleşti. Bazı bölgelerdeki minik kabuklar da duş esnasında dökülmüştü ve hafif kırmızılı vardı sadece boya gitmişti. Tabi çok minik kısımlar. Asıl işlemin başarılı olup olmadığını 1 hafta içerisinde anlayacağım sanırım iyice kabuklar atınca. Örnek olması adına işlemden 1 gün sonraki halini ve şu anki halini atıyorum. Ben de sildirme işlemi için baya araştırdım fakat elle tutulur bir bilgiye ulaşamamıştım. Umarım faydalı olur. Gün geçtikçe bilgilendiririm. Bu arada Ayten hanım yaptı silme işlemimi.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    38,8 KB · Görüntüleme: 2.185
  • image.jpeg
    image.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 4.347
Cnm once kaslarini normal bi goz kalemi gibi seklini cizdi bu sekilde olucak dedi bende evet tamda istedifim dedi basladi dovme makinasiyla boyamaya rengide birlikte karar verdik 2 seansta tuttu benimki cilt kabul etmedi yuzumde gunese cikma kabugu kaldirma bepanten vs 1 ay sonra tam renk oturdu dogal bi goruntu olustu ama arkadasim yaptirdi onunkide silindi 2 sene oldu kipkirmizi oldu cunku firsat sitesinden almis 100tlye dandik bir boyayla yapildi.ben referansi unlulrden olusan birine yaptirmistim 3 sene once 600 dolara yapti suan bende bulamiyorum kendini soran cok kisi oldu.fakat silen bi yer karsida bir sitede gordum sok oldum silip yetine cojta guzel bir teknikle las yapmis kil teknigoyle senin icin arastiricam bulabilirsen sana ozelden yazicam cnm inslh sskntin cozulur iyi gclr
undan sonraki yazılarında noktalama işaretlerini kullanır mısın? çok karışık olmuş....

Benim bildigim bir sure sonra renk aciliyor Bence kas konturu yerine mac in kas farini tavsiye ederm bende cok dusundum yaptirayimmi diye ama cesaret edememistim.kas kalemi kullandim uzun zaman oda tikkk
En son makyöz bir tanidigim kaş fari onerdi hem az hasarli hem saniyede dolgunluk

Yaklaşık 2 ay evvel sildirme işlemi yaptırmıştım. Bir çok yeri kabukla beraber attı gitti kötü işlemimin. Artık bakıldığında anlaşılmıyor sadece bazı yerlerde kaldı onlar için de 2. Seansı yaptıracağım. Sildirme işleminin sonrasını merak edenler için kabuk bağladıktan 1 hafta sonra neredeyse heps atıyor.Ayten hanım bana kendin soyma demişti ama kendim sürekli olarak kabukları kaldırmaya çalıştığım için kaşlarım biraz dökülmüştü şimdi çıktılar tekrardan.Verilen kremleri de söylendiği şekilde uyguladığınızda bir sorun olmuyor. Belki cilt yapısına göre değişir benim cildim alerjik bir cilt olmadığından sıkıntı yaşamadım.Son halini de koyuyorum kaşlarımın merak edenler için.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 3.872
  • image.jpeg
    image.jpeg
    45,4 KB · Görüntüleme: 3.043
Çaresini bilmiyorum da İzzet Yıldızhan'a çok güldüm. :):)
Ya yaptırdığın yere sor veya pudra vs. ile kırmayı dene. Belki de gözün alışmamıştır henüz.
Geçmiş olsun,

sildirip te memnun olan arkadaşım bana da yardım et bin pişman oldum lütfen :KK43: kendi kaşımdan da olmak istemiyorum çok moralim bozuk çok :KK43: nerde sildirdin eski haline döndü mü tamamen?

Benim de kaşlarım dökülüp seyrekleşiyor sık sık.
Ama kontür yaptırmak yerine kaş kalemi kullanmayı tercih ediyorum.
Kaş kontürü sildiriliyor ama ne kadar beklemek gerekiyor bilmiyorum.

Kaş kontorü gerçekten doğallıktan uzak yapay bir görüntü oluşturuyor.
Ama kıl tekniği ile çok doğal kaşlar yapan yerler var, illa ki kaşa birşey yaptıracaksanız kıl tekniği ile yaptırın.

benim bir arkadaşım da aynı şekilde microblading yaptırıp mağdur oldu, mutlaka işinin ehli birine yaptırmak gerek, ben kendi yaptırdığım işlemden memnun kaldım ama iyice araştırıp öyle yaptırmak gerek bu işlemleri. Ben 2 ay boyunca sorup soruşturdum (tabii benim detaycılığım olabilir bu :p) mikroblading ile ilgili başlık altında bildiklerimi paylaştım umarım yardımcı olur

X