kas altı meme silikonu sürecim

Arkadaşlar Bugün drenleri çıkarmaya gittim ama çıkarmadı doktorum halen sıvı geliyor diye yarın fotoğrafını istedi ona göre tekrar çağıracak sizin direnler ne zaman çıkarıldı?
merhaba, benimde 3. gun cikacakti fakat gittigimde 1 gun daha kalsin demisti 4. gun cikarmislardi normal yani hatta israr etmeseydim 5. gunu bile tutabilirdi merak etmeyin

ben disik ustu bantlara hicbirsey surmuyorum doktorum hic oyle birsey demedi acaba surmek mi lazim yarin tekrar banyo yapip kontrole gidecegim bantlari degistirecekler sanirim ve dren yerleri ilk defa acilacak bantlar fakat bugun tam 1 hafta oldu ameliyat hicbirsey surmedim ustlerine

ben disik ustu bantlara hicbirsey surmuyorum doktorum hic oyle birsey demedi acaba surmek mi lazim yarin tekrar banyo yapip kontrole gidecegim bantlari degistirecekler sanirim ve dren yerleri ilk defa acilacak bantlar fakat bugun tam 1 hafta oldu ameliyat hicbirsey surmedim ustlerine
Bana da henüz krem sürmekle ilgili birşey söylemedi dikiş üstü ya da farklı, yarın ben de doktoruma tekrar soracağım buraya yazarım bactroban ve scarex kremlerini verdi bana

Ayy bu yorum beni çok rahatlattı😅 ben özellikle küçük taktırdım çok bombeli durmasın diye ama ağzımdalar resmen doktorum da zamanla oturacağını söyledi ama yüne de insan yaşayan birinden duyunca daha rahat oluyor. Bir de çalışıyorsanız işe hangi günlerde dönebildiniz çok zorlandınız mı?
Ben 21. günde iş başı yaptım. Benim dik eştir mesaj+protez+labioplastı aynı anda olduğu için iyice toparlanıp öyle başladım. 15.günden sonra iş başı yapılabilir.

Demek ki her doktorun tekniği farklı. Bana hiç drenaj takılmadı. Dikişlerimin üzerindeki bant ikinci gün çıkarıldı. 5.günden itibaren krem sürüp üzerini gazlı bezle kapadım.6.gün banyo yaptım. 15.günden beri sarı kantaron yağı sürmeye başladım. Sarı kantaron yağının çok faydasını görüyorum, çok memnunum.

Demek ki her doktorun tekniği farklı. Bana hiç drenaj takılmadı. Dikişlerimin üzerindeki bant ikinci gün çıkarıldı. 5.günden itibaren krem sürüp üzerini gazlı bezle kapadım.6.gün banyo yaptım. 15.günden beri sarı kantaron yağı sürmeye başladım. Sarı kantaron yağının çok faydasını görüyorum, çok memnunum.
ewet dreni tercih etmeyen cok kisi war benim doktorum ben herzaman kullanirim demisti. yanlarda dren izi kalmamasi acisindan belki sizinki daha mantikli zaten dikis izleri biraz kalicak birde dren e gerek yok

Günaydın, bu sabah uyandığımda memelerdeki tüm şişlikler gitmişti sanırım çünkü küçülmüşler
Umarım ödemin hepsi gitmiştir de daha da küçülmez😊
Perşembe öğle ameliyat oldum tam 6. Gün bugün, bu kadar çabuk şişlikler iniyor mu?

Günaydın, bu sabah uyandığımda memelerdeki tüm şişlikler gitmişti sanırım çünkü küçülmüşler
Perşembe öğle ameliyat oldum tam 6. Gün bugün, bu kadar çabuk şişlikler iniyor mu?
Çok güzel bir gelişme❤️ benimkiler de inse bir an önce bugün 4. Günüm daha drenlerim de duruyor ama sırt ağrım ve memelerdeki ağrıların bir kısmı gitti bugün

Çok güzel bir gelişme❤️ benimkiler de inse bir an önce bugün 4. Günüm daha drenlerim de duruyor ama sırt ağrım ve memelerdeki ağrıların bir kısmı gitti bugün
3 gün sonrası, 10 gün sonrası ve 1 ay sonrası farklı oluyormuş.
Çok geçmiş olsun, en zoru atlatmışsınız sanırım çünkü ben de 2 gecedir düz yatakta yatıp kendim kalkabiliyorum.

super en azindan sizlerden guzel haberler alayim cunku ben boynum asagisi hala uzayli gibiyim🤣🤣 yuwarlak degil degisik bugun banyoda cok bakmadim kendime eski halimi ozlem ve minnetle anmayim die😂

Güzel aslında ama sabah uyandığım gibi memeleri küçülmüş görünce bi şok olmadım da değil yani🫢 gün içinde gözüm alıştı yine😊
Büyük ihtimal yanlardan ve üstten gidince küçük göründü gözüme, şu anda iyiymişler yine diyorum😊

Aynen ben de 56,4 ile ameliyata girmiştim.
Dün tam 60 çıktım ve resmen vücut hatlarım bozuldu.
Üst tarafı düzelttik, altı bozduk şimdi de diyorum kendi kendime😅
Hatta o kadar çirkin göründüm ki gözüme ya diyorum, ben meme yaptırınca doyumsuz mu oldum, benim alt kısmı neden bu kadar tuhaf görünüyor gözüme..
Ödemse geçer o zaman çok takmayalım
Ödemleriniz ne durumda ben regl oldum bugün ama ona rağmen 62lere düştüm bol su içmeye devam ediyorum zaten başka da elimden bişey gelmiyor şu vaziyette 😄😄

Ödemleriniz ne durumda ben regl oldum bugün ama ona rağmen 62lere düştüm bol su içmeye devam ediyorum zaten başka da elimden bişey gelmiyor şu vaziyette 😄😄
Bu sabah uyandığımda memeler küçülmüştü, sanırım ödem gitmiş, 1 kilo fazlam var, o da silikonlar galiba😅
Enfla C'yi 2 tane içtim dün, o mu etkiledi yoksa zamanı mı geldi, baya gitti yani
Ameliyat ve hareketsizliğin etkisiyle vücudumda yumuşama var hala beğenmiyorum kendimi ama göze batan şişlik gitti galiba..
Benim doktorum enfla C için günde bir yazmış.
Üzerinde iki yazıyor, burda da iki tane alındığını okuyunca dün iki aldım.
Ama diyorum ki benim doktorum akıllı kadınmış, birden ödemler gidip de şok olmayayım diye, enfla C'yi bir tane yazmış herhalde 😂
Yavaş yavaş küçülmeye gözüm alışsın🤣

X