Karma yaşamak ne demek

İnternetten taniştik yurtdışında yaşiyor.Türkiyeye gelince vakit geçirdik bağlandik sonra hislerimiz bambaşkaydi.sanki hep onu aramiş da bulmuş gibiydim o da öyleydi.5 aya yakın konuştuk gezdik.buradaydi o zamanlar.Oraya gitti bir dönem hep ilgileniyordu benle.sahipleniyordu da.Ben ağirdan aldım süreci o evlilikten bahsederken ben yavaş davrandim.Normalde ilk tanıştığımız da bile evlenmekten yana olan biri değildi benle değiştiğini söyledi.benim aile sorunlarim vardı hala da var en azından 1 yıl beklemeliydik.kamuya gireyim biraz çalışayım o arada da bu adamı tanıyayim diyordum.daha önce aldatilmis biri.cok fazla kıskanç değildi ama sonra durum değişti.telefon karıştırmamalar başladı.bana inanmadı.twitterimin şifresini biliyordu bianda kapattım diye süphelendi.Atandim ben o ara onla konuşmuyorduk ondan söyleyemedim ona internetteki birine söyledim hesabı kapattım o gün.barisinca da sordu her şeyi naptın diye kızdı.Dürüst davrandım hep.eski sevgilim arıyordu engellemiştim.no değiştir dedi işe başlayinca degiscem dedim.sonra geri döndü evine.2 hafta sonra da ayrıldı benden bunları söyledi sen dürüst değilsin dedi.no değiştir diye bekledim yapmadın dedi.Çizgilerimi geçtin dedi.Biri mi var dedim.Yok bu saatten sonra kimse olmaz dedi.Mesajlarima cevap vermedi sonra numara degsitirdim yazdım okumadi.5 ay geçti.Nasilsin dedim belirsizlik bitsin diye yazmıştım o kdr zaman sonra.Nasilsin dedim.İyi değilim sen nasılsın dedi.sonra yine cevap vermedi bisüre sonra sahte instagram hesabı açtım kardeşinin hesabına baktım adam evlenmiş inanamıyorum hala.Cok katı olan bu adam beni çok şaşirtti??
Manolya sen bu konuyu açmıştın zaten. Ordan devam etsene

Benim ne hatam var peki
Yeterince açık olmamışsıniz bence.
Yani karşınızdaki evlenme planı yapıyor,siz konuşup açıkça ben şu an düşünmüyorum,atanıp en az 1 sene çalışacağım,sonra evlilik gündemim olabilir dememişsiniz ki. Kendinizce kafanızda kurduğunuz bu. Ona söyleseydiniz belki ben o kadar bekleyemem deyip yolunu ona göre cizecekti.
Adamın evlenmeye niyeti varmış,evlenmişte zaten. Ama sizin açıksözlü davranmanızla değil,celişkilerinizle bitmis ilişki.
Onunda hataları var tabi ki kıskanclık,sizden duymadan kendi kafasında kurup böyle olmuştur demesi vs.
Iletişim ikinizde de eksiklik.
Evlenmesi de karma yaşacak anlamina gelmez. Çok seviyor olsaydınız bence farklı ilerlerdi ilişkiniz. Ayrıyken siz,evlenmiş gayet normal bu.

Aldatıldim hak ettim öyle mi aldatılmayi
Ayrıymışsınız zaten. 5 ay konuşmaması,mesajlarınıza cevap vermemesi ayrıldığınızın işareti değil mi? Aldatılmak neresinde bunun?
Ha şimdi yeniden okudum, mesaj atmama öncesinde ayrılmış sizden zaten. Cidden nasıl aldatılmış oldunuz ki siz?

Evet arkadaşlar karma yaşamak ne demek? hiç buna şahit oldunuz mu?
İlk evlendiğimde görümcem akrabalarının yanında dalga geçmişti benimle. Abim gezdirmiyor ki karısını ahahaha diye gülmüştü. İçim sızlaya sızlaya geziyoruz dediğimde yoo kendi istemiştir dedi. O kadar kırıldım ki. Geçen sene eşimle yıllık izinde 5 şehir gezdik. Döndüğümüzde akrabası görümceme “ darısı size artık” dedi. :)

Yeterince açık olmamışsıniz bence.
Yani karşınızdaki evlenme planı yapıyor,siz konuşup açıkça ben şu an düşünmüyorum,atanıp en az 1 sene çalışacağım,sonra evlilik gündemim olabilir dememişsiniz ki. Kendinizce kafanızda kurduğunuz bu. Ona söyleseydiniz belki ben o kadar bekleyemem deyip yolunu ona göre cizecekti.
Adamın evlenmeye niyeti varmış,evlenmişte zaten. Ama sizin açıksözlü davranmanızla değil,celişkilerinizle bitmis ilişki.
Onunda hataları var tabi ki kıskanclık,sizden duymadan kendi kafasında kurup böyle olmuştur demesi vs.
Iletişim ikinizde de eksiklik.
Evlenmesi de karma yaşacak anlamina gelmez. Çok seviyor olsaydınız bence farklı ilerlerdi ilişkiniz. Ayrıyken siz,evlenmiş gayet normal bu.
Söyledim açık açık biraz bekleyecez tamam dedi.Benden ayrildigi gün bu saatten sonra kimse olmaz insanlara güvenim kalmadı diyor.1 ay sonra o kadınla samimi sarılmalı foto paylasmiş kardeşi.Demek ki benleyken başkasi varmiş.birinden ayrılmak bu kadar kolay mı?dinlemedi bile onu aldatmadim onun için numara degistirdim Asıl niyeti belli olmayan o

Söyledim açık açık biraz bekleyecez tamam dedi.Benden ayrildigi gün bu saatten sonra kimse olmaz insanlara güvenim kalmadı diyor.1 ay sonra o kadınla samimi sarılmalı foto paylasmiş kardeşi.Demek ki benleyken başkasi varmiş.birinden ayrılmak bu kadar kolay mı?dinlemedi bile onu aldatmadim onun için numara degistirdim Asıl niyeti belli olmayan o
Siz bekleyin isterseniz mutsuz olsun diye banane ama ben dısardan bir goz olarak söylüyorum, siz aldatılmamışsınız. 1 ayda ilişki de olur neden olmasın ki? Sizinle birlikteyken olsaydı haklıydınız ama adam ayrilmış. Mesajlarınıza cevap vermemiş zaten 5 ay.

Ayrıymışsınız zaten. 5 ay konuşmaması,mesajlarınıza cevap vermemesi ayrıldığınızın işareti değil mi? Aldatılmak neresinde bunun?
Ha şimdi yeniden okudum, mesaj atmama öncesinde ayrılmış sizden zaten. Cidden nasıl aldatılmış oldunuz ki siz?
1 ay sonra o kadınla samimi sarılmalı foto paylasmiş kardeşi.Demek ki benleyken başkasi varmiş.birinden ayrılmak bu kadar kolay mı?dinlemedi bile onu aldatmadim onun için numara degistirdim Asıl niyeti belli olmayan o

Karma sizin bu ilişkideki hatalarınızı bulup ders almazsanız, bir sonraki ilişkide de benzer durumlarla karşılaşmanızdır.

Yani Allah belasını vermeyecek bunu yapan kişinin.

1 ay sonra o kadınla samimi sarılmalı foto paylasmiş kardeşi.Demek ki benleyken başkasi varmiş.birinden ayrılmak bu kadar kolay mı?dinlemedi bile onu aldatmadim onun için numara degistirdim Asıl niyeti belli olmayan o
Adam evlenmek istemiş,istiyormuş.
Niyeti buymuş yani.
Sizinle evlenmeyeceğini anlamıs,ayrilmış 1 ay sonra biriyle birlikte fotograf paylasmis.
5 ay zaten sizinle iletişimde olmamış.
O ara evlenmiş.
Yıldırım nikahı duymuşmuydunuz bilmiyorum ama insanlar bir anda karar verip evlenebiliyorlar pekala.
Sizden ayrıldıktan 1 ay sonra biri ile görusmesi sizi aldattığı anlamına gelmiyor.

Mobbinge ugradığım isyerinde, müdürle kötü olmayayim diye müfettişe, görmedik duymadik 🙈🙉🙊 diye yalan ifade verenler arasinda, " bize ne, biz karismayalim, Selen kendi sorunlari icin hepimizi mufettis karşisina dikiyor"cu baş örgütleyici ile ayni mobbingi daha önce yasadigi halde, " müdür yeni baştan bana sarar, boşver bana ne ? "ci iki kisi, daha soruşturma bile bitmeden agır bir hastalik teşhisi aldılar. Biri tedavi olmak icin emekli oldu ; digeri süresiz raporlar alıyor. Yine de Allah şifalarini versin.

Size dokunmayan yılan bin yıl yaşasin dediniz ama...
umarim siz de yaşarsiniz, çolugunuz çocuğunuz var. Özür dilerseniz hakkimi helal edecegim.

Bir de senin konunda ilahi adaletlik ya da senin deyiminle karmalık bir şey yok ki.
Kardeşi o ve kadın fotoda duruyodu.yüzük vardı kadinin parmağinda.1 ayda sözlenmişler.Ayrilirken bu saatten sonra kimse olmaz güvenim kalmadı dedi.Bana kızgın dedim zamana bırakayım dedim bı yandan numara degistirdim onun için.Okumadi bile.Bu kadar zalimlik olur mu? Ben o kdr çırpındım aylardır unutmadım onu.Yas tutulur en azından bu adam 1 ay sonra sözlenmiş takım elbise kadında yüzük en sonda da 5 ay sonra yani ailecek fotolar her şey tamam artık.Bir de 5 aydan sonra yazdığım nasılsın mesajına iyi değilim diyor çok tuhaf bir durum

Kardeşi o ve kadın fotoda duruyodu.yüzük vardı kadinin parmağinda.1 ayda sözlenmişler.Ayrilirken bu saatten sonra kimse olmaz güvenim kalmadı dedi.Bana kızgın dedim zamana bırakayım dedim bı yandan numara degistirdim onun için.Okumadi bile.Bu kadar zalimlik olur mu? Ben o kdr çırpındım aylardır unutmadım onu.Yas tutulur en azından bu adam 1 ay sonra sözlenmiş takım elbise kadında yüzük en sonda da 5 ay sonra yani ailecek fotolar her şey tamam artık.Bir de 5 aydan sonra yazdığım nasılsın mesajına iyi değilim diyor çok tuhaf bir durum
İsterse 1 hafta sonra sözlensin hiç farketmez sonuçta seninle ayrıyken yapmış. Yaş tutmaması karmaya sebep olmaz

Yasattıgını yasamadan ölmezmiş insan bu cümlenin yandan yemisi. Simdi okudumda sizin durumda bir karmalık durum yok.
Bence size iyi değilim diyerek ağına çekmeye çalışıyor sizin evlendiğinden haberiniz olmadığını sanıyor. Yani belirsizlik taslayıp aklınızı bulandırmak amacı. Halbuki karısıyla koklayarak uyuyor.

Bence ilahi adalet ya da karma adı her neyse sizin içiniz soğuyup o kisi için nötur olduğunuzda oluyor ki o zaman okadar başka bir hayatta yaşıyor oluyorsunuz ki oh iyi olmuş diyeceginizi düşünüp beklediğiniz o gün o kisi o olay için üzülüyorsunuz bile cunku bir yabancıdan farksız oluyor.Ama bence bu defa karşı taraf sizden helallik için çabalar cunku bilir yalnisini

X