Karın germe ve meme küçültme

Canım grip oldum diye kontrolumu ayın 5 ine erteledi. Bende de durum öyle hala. Birkaç arkadaşla da görüşüyoruz onlarda da sisme olmuş bizim gibi
Canım nasılsın gittinmi Dr kontrolüne son durumun nasıl ben hala biraz eğik ve yavas yürüyorum 🙄

Merhaba göğüs kucultme dikleştirme ameliyatı kaç saat surdu sureci kısaca anlatirmisin 1,5 yaşında bebeğin var 2 yaşına girince bende düşünüyorum
3 saat civarı sürer.Göğüs kolay.Silikonda koydurmayin.Küçülünce zaten dik oluyor.Ertesi günü çıkarıyorlar göğüste,fazla ağrı olmuyor.

Canım nasılsın gittinmi Dr kontrolüne son durumun nasıl ben hala biraz eğik ve yavas yürüyorum 🙄
Canım merhaba gittim kontrole hersey yolunda dedi sıvı birikmesi de geçmiş çok şükür. Bende hala hafif eğik ve yavas yürüyorum. Zamanla geçecek dedi. Korseyi geceleri çıkaracağım artık. Suan iyi gidiyor çok sukur

Merhaba çok geçmiş olsun. Bende cuma günü ameliyat olacağım karin germe, meme diklestirme çok korkuyorum. Umarim hersey güzel.olur. sonuclarinizin çok güzel olması dileğiyle.
Hiç korkma ağrı değil sadece bu süreçte senin yanında sana yardımcı olabilecek biri lazım direnler ciktikdan sonra rahat emin ol böyle bir sıkıntın varsa erteleme

Benimde dün 1 ay oldu. Hala biraz eğik yürüyorum ama daha iyiyim bugün yarım saat yürüdüm yavaş tempoyla karnım kasıldı sizdede oluyormu karnım hafif sis sizlerde durum nasıl
Bende karın germe ve lipo oldum 22 eylülde hala dik yürüyemiyorum inanılmaz geriliyor karnım şişiyor ara ara çok , birde lipo için girilen yerde çok acı oluyor hala

Bende karın germe ve lipo oldum 22 eylülde hala dik yürüyemiyorum inanılmaz geriliyor karnım şişiyor ara ara çok , birde lipo için girilen yerde çok acı oluyor hala
Bende acı olmadı.Ama yeni yeni dik yürüyorum.30 Ağustos ' ta oldum.Karin şişmesi normal.Korseyi çıkarmayın sakın 👍

X