Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Benim akıntı yok ama açıklık bendede oldu göbekte hala kızarık ve derin yer var ip var birde berbat ya onlar . Göğüste de bir kaç yerde kaldı kabuk ama beni rahatsız ediyor bir yer elime geldi hafif akıntı oldu geçti gibi şuan ama ne zamana tam anlamı ile giderler bilmiyorum . Cildiye ne dedi bizede yaz canım
Enfeksiyon yok temiz görünüyor dedi canım şükür
Antibiyotikli krem veya pansuman gerekir mi dedim hiç birşey yapma bırak kendi kendine kurusun dedi
Evde herkesi gönderince don atlet oturuyorum 🤣kurusun diye
Çamaşır sürtüyor yeniden açılıyor çünkü 🙈

Denemedim ben hala sormadım da 😊sen sordunmu kabuklar tamamen gidene kadar kapanana kadar deneme yapamam gibi
Bana marttaki kontrole kadar yok dedi 🫣
Ama denedik 😅uçkur derdine düşüp yanlış bişey yapmaktan çok korktum ama bi sorun yok şükür
Yani 2 ay yok demişti 1 buçuk ay denemedik 😊 onuda genelde doktorlar 20 gün bekleyin sonra deneyebilirsiniz diyorlar diye denedik

Enfeksiyon yok temiz görünüyor dedi canım şükür
Antibiyotikli krem veya pansuman gerekir mi dedim hiç birşey yapma bırak kendi kendine kurusun dedi
Evde herkesi gönderince don atlet oturuyorum 🤣kurusun diye
Çamaşır sürtüyor yeniden açılıyor çünkü 🙈
En iyisini yapıyorsun canım bendede yok enfeksiyon galiba bırakmak lazım kendi haline açıp baktıkca birşeyler sürdük ve daha fazla büyüyor gibi kendi haline birakcam bende artık 5 hafta oldu

Ama denedik 😅uçkur derdine düşüp yanlış bişey yapmaktan çok korktum ama bi sorun yok şükür
Yani 2 ay yok demişti 1 buçuk ay denemedik 😊 onuda genelde doktorlar 20 gün bekleyin sonra deneyebilirsiniz diyorlar diye denedik
Bir hafta daha bekleyim bende o zamana bunlar gidir denerim artık yapacak bir şey yok maalesef 🙈uçkur sıkıntı 😂

Korseyi bıraktım tamamen ben canım bi buçuk aydan sonra
Uçkur kocalar tarafından sıkıntı aynen 🙈
Benim bazı yerlerde dikişlerim genişledi sanki yaa öyle mi iz kalacak acaba
Önceki haftalarda daha ince bi çizgi şeklindeydi şuan pubis üstü yayıldı
Sende nasıl ?

Sende nasıl ?
Bendede öyle öncesi çok iyiydi şimdi genişledi gibi inşallah geçer zamanla ben korseye devam ediyorum daha 5 hafta oldu bir buçuk ayda bende bırakırım bana bir ayken bırak dedi ama ben bırakmıyorum biraz daha kullanıyorum arada açarak . Aynen eşler sıkıntı 🙈

Sende nasıl ?
Sporcu sütyeni aldın mı ben hala alamadim hafta sonu gidecem almaya

Ben 15 20 gün sonra denemiştim yanlış hatırlamıyorsam 😂

Sizin dikişleriniz de önce daha ince sonrasında daha yayılmış gibi olmuşmuydu acaba ? dilek1trc dilek1trc Bide yüz üstü yatmaya başladınız mı kızlar ?
3. Hafta ve şuan ki yani 5.5 aylık halini koydum buraya. Yüz üstü yatabiliyorum ama ben bilerek baskı yapmamak için tercih etmiyorum.

Eklentiler

• IMG_2138.jpeg
    IMG_2138.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG_4817.jpeg
    IMG_4817.jpeg
    108,5 KB · Görüntüleme: 88
Yaa süper 🫣😁
Benim doktor bi garip herkes 20. Gün korselerden kurtuldu yasaklar bitti benimki 2 ay hem korseye devam hem sütyene hemde ilişki yok
Nasıl yaşayalım biz a doktor🤣
Yani yapılabilir bence ama tabi çok dikkatli olunursa. Normal bir seks değilde çok tedbirli bir birliktelik tercih edilebilir. Çünkü doktor ama asla zorlamadan yapabilirsiniz demişti.

3. Hafta ve şuan ki yani 5.5 aylık halini koydum buraya. Yüz üstü yatabiliyorum ama ben bilerek baskı yapmamak için tercih etmiyorum.
Bana 5 hafta oldu bir kaç yerde kalın kabuk var ve genişlemiş durum da 3 . Haftamda daha iyiydi şimdi sanki daha kötü bu ipler beni mafetti kenarları enfeksiyon gibi oldu ne zaman bitecek bu sıkıntı gerçekten yoruldum ben sizlerde oldumu böyle birşey her seferinde diğer hafta geçer diyorum başka bir yerden beliriyor

Bana 5 hafta oldu bir kaç yerde kalın kabuk var ve genişlemiş durum da 3 . Haftamda daha iyiydi şimdi sanki daha kötü bu ipler beni mafetti kenarları enfeksiyon gibi oldu ne zaman bitecek bu sıkıntı gerçekten yoruldum ben sizlerde oldumu böyle birşey her seferinde diğer hafta geçer diyorum başka bir yerden beliriyor
Bazen içerdeki dikiş iplerinin uçları dışarıya çıkabiliyor ve dışarı çıkana kadar acıtıyor batıyor. Bende yaşadım 2 sefer ama çıktığı yer büyüme falan yapmadı. Çıktı ve bir hafta sonra falan düştü uçları.

Bazen içerdeki dikiş iplerinin uçları dışarıya çıkabiliyor ve dışarı çıkana kadar acıtıyor batıyor. Bende yaşadım 2 sefer ama çıktığı yer büyüme falan yapmadı. Çıktı ve bir hafta sonra falan düştü uçları.
Aslinda bazı yerlerde olmadı dediğin gibi ama pupis üstü bir tane var zaten biraz sıkıntılı bir yer zor iyileşiyor. Tam oranın altında ya çok fazla ağrı yapıyor şimdi fark ettim de kabuklu yerde ağrı yok ip yeri ağrısı bakalım geçer artık neler duyuyoruz burada bunada Şükür ne diyeyim

X