Karın germe ve dik yürüyememe

Hassasiyet oluşan yerimde göbek üstü yumurta gibi şişti ne oldu bilmiyorum off doktor Çarşamba günü görecek
Benim 5 yıl önce ki ameliyatımda göbek çevresinde bir noktada dikişler açılmıştı ve göbek kısmım sürekli dışa doğru şişiyordu 1 yıl sonra göbekten açıp düzeltti doktorum😔

Benim 5 yıl önce ki ameliyatımda göbek çevresinde bir noktada dikişler açılmıştı ve göbek kısmım sürekli dışa doğru şişiyordu 1 yıl sonra göbekten açıp düzeltti doktorum😔
Elinize sertlik geliyor muydu benim şuan yumurta gibi şiş ve elleyince dışta hissedilen sertlik var 😢 tekrar ameliyat çok korkutucu . Tekrar ameliyat olduğunuz zaman aynı agrilari çektiniz mi

Elinize sertlik geliyor muydu benim şuan yumurta gibi şiş ve elleyince dışta hissedilen sertlik var 😢 tekrar ameliyat çok korkutucu . Tekrar ameliyat olduğunuz zaman aynı agrilari çektiniz mi
Benim de dışardan belli oluyordu tabi ki göbek iç dikişlerimde açılma olmuştu tahminim,1 yıl sonra düzeltti sorun yaşamadım,çaresi olan bişeyse düzeltilir inşallah 🙏

Buraya özellikle yazıyorum belki birinin daha başına gelir. Gobegimin üstündeki şişlik sıvı birikmesiymis ultrason çekildikten sonra anlaşıldı. Yaklaşık 4 şırınga kadar sıvı çekildi inşallah kimsenin başına gelmez çok sıkıntılı bir süreçti. En kötüsünü düşünmüştüm fıtık diye şükür değilmis ❤️

Merhaba, boşuna kuruntu yapmışım 4-5 günde dikleştim ameliyattan tam 1 ay sonra artık düm diktim. Ama bolca yürüyün ve rutininize dönmeye çalışın. Bol su ve 1-2 öğün beslenerek ödemi de daha hızlı atabilirsiniz.
Merhaba geçmiş olsun memnun musunuz 💖 doktorunuz kim acaba

Hassasiyet oluşan yerimde göbek üstü yumurta gibi şişti ne oldu bilmiyorum off doktor Çarşamba günü görecek
Benimde öyle oldu doktor zorlamışsın dedi ağır kaldırma dedi sizin nasıl şimdi hala duruyo şişlik bende geçmedi altı ay oldu ameliyat olalı

Göbek deliğimin sağ tarafında tam
Ben 5 yıl önce ilk karın germe olduğumda benim de aynı yerde göbek deliğimin hemen yanında şişlik vardı geçer diye bekledim,1 yıl dolduğunda doktorum şehir dışındaydı şişlik geçmeyince foto yollladım,hemen gelin dikiş açılmış dedi göbekten girerek düzeltti ,kısa bir ameliyattı.Sonradan bir sorun yaşamadım ve hiç ücret almadı.sadece hastane parası ödedim.Demem o ki göbek deliğine yakın yerler düzeltilebilir doktorunuz düzeltmeyi teklif ediyor mu?Zorlamış bile olsanız sonuçta çaresi olan bir bölge

Şimdiki aklım olsaydı bir yıl beklemezdim 6 ay dolunca yapılabilir
İşte bilmiyorumki dikişte açılma değildir dedi orası kanamıştır ödem olmuştur diye düşündü bende tekrar gitmedim geçer dedi bekliyorum benimde altı ay oldu ameliyat olalı burda bi arkadaş yazmış ya su birikmiş aldırdım şırıngayla diye benimdemi öyle bişey acaba diyorum bi ultrasonla falan baktırıp ona göre davranmak lazım aslında

İşte bilmiyorumki dikişte açılma değildir dedi orası kanamıştır ödem olmuştur diye düşündü bende tekrar gitmedim geçer dedi bekliyorum benimde altı ay oldu ameliyat olalı burda bi arkadaş yazmış ya su birikmiş aldırdım şırıngayla diye benimdemi öyle bişey acaba diyorum bi ultrasonla falan baktırıp ona göre davranmak lazım aslında
Sıvı birikmesi ise bazen kendi kendine geçiyor ama dediğiniz gibi önce ne olduğunu anlamak lazım ultrasonda görünür

Sıvı birikmesi ise bazen kendi kendine geçiyor ama dediğiniz gibi önce ne olduğunu anlamak lazım ultrasonda görünür

X