karın germe ameliyatı olanlar

Benim doktorum Tayfun Türkaslan tatlış doktor birde asistanı var Nuray abla tüm ayarlamaları o yapıyor süper insanlar bence bir görün derim
Nazan hanim merhaba ucret ne kadar ogrenebilir miyim? iz nasil? ben burda tekkim bana bakan kimse yok ondan ameliyattan cok korkuyorum sonra lavabo gitmek dus almak hareketleri ilk 3 hafta zor oluyor..deneyiminizi paylabilirsiniz eger cok sevinirim

Arkadaşlar ben yaptıralı bugün 15 gün oldu doktorum bizim en kapsamlı ameliyatımızdırdır dedi ameliyat sonu ağrıların olacak dedi ne yalan söyliyeyim baya tırsmıştım ama öyle tatlış bir doktorum var ki hiç Ağrı çekmedim 3 günden sonro dik yürümeye başladım 10. Gün araba kullandım yine 10. Gün işe başladım ödemlerimi çok çabuk atıyordum tabiki bunda oğluşumun hakkını yemiyeyim onun yaptığı bitki çaylarıyla kısacası çok mutluyum doktor ve bakım çok önemli korkulacak hiç birşey yok
Kime yaptırdınız acaba bende yaptıracağım da o yüzden soruyorum

Merhaba ladyfelsefe çocuk düsunuyorsan kesinlikle ertelemelisin bu operasyonu herkesin agriya dayanikliligi farklidir ama iyilesme suresi zor oluyor ki bende agriya dauanikliyim ama anlatilanlar gibi degil ben birkac estetikle birlestirdim karin germeyi bugun 2.haftam zor bi ameliyat deger mi evet deger ama iki kez yaptirmak zorunda kalma diye cocuk dusunuyorsan sonraya ertele diyorum
Gercekten zor bir smeliyatmis ben ameliyat olali 3 hafta oldu iyilesemedim hsla cok zorlsndim

Bizde avuaturyadan iki arkadas yilbasindn önce karin gerdirme lipo yaptircaz türkiyede ama korkmuyoruz degil benim 3 cocugum var ikisi sezeryan biri normal dogum ama karnima kendim bile bakamiyorum berbat bi durumda olmus olanlar neler yasadi nasildi memnun kaldilarmi bana bi yazabilirmi lütfen cok ihtiyacim var

Ameliyat olanlar sezeryan ameliyatı gibi mi oluyor toparlanma süreci? Benim de bakabilecek kimsem yok ama 32 yaşındayım ve kalan hayatımı bu kadar göbekli geçirmek istemiyorum. 2 sezeryam oldum küçük çocuğum 3 yaşında. Çok nazlanacak bir durumun yok. Ameliyat sonrasını atlatabilir miyim acaba?

Merhaba, ben sizin bu yorumunuzu okuyarak ve güvenerek bir hafta önce karın germe ameliyatı oldum, bir hafta oldu, ancak annemden emdiği süt burnumdan geldi, ben böyle acı görmedim, zaten doktor sizin dediğiniz gibi değil en az 10 gün öne eğik yürümem söyledi, yaklaşık 3 dk dan fazla ayakta duramıyorum zaten. Bu ameliyatı olmak isteyenler çok iyi düşünsünler, ben çok pişmanım.

Merhaba, ben sizin bu yorumunuzu okuyarak ve güvenerek bir hafta önce karın germe ameliyatı oldum, bir hafta oldu, ancak annemden emdiği süt burnumdan geldi, ben böyle acı görmedim, zaten doktor sizin dediğiniz gibi değil en az 10 gün öne eğik yürümem söyledi, yaklaşık 3 dk dan fazla ayakta duramıyorum zaten. Bu ameliyatı olmak isteyenler çok iyi düşünsünler, ben çok pişmanım.
Merhaba kaç gün sonra dik yürümeye başladınız 20. Günüm hala tam dik duramıyorum gerginlik var karnımda

Persembe günüde ben ve 3 arkadaşım Türkiye’ye gıdıp karın germe lipo ve meme toparlatma olucaz korkmuyor degılız gerçekten cokmu zordu nasıl bır agrı tecrubenızı anlatırmısınız acaba çok gecmıs olsun çok teşekkür ederim simdiden

Öncelikle çok geçmiş olsun. Bende 10 ay önce liposakşın ve tam karın germe ve burun estetiği beraber olmuştum. Kişinin bunyesiyle mi ilgili bilemiyorum ama bende hiç agrı sızı enfeksiyon falan olmadı. 1 ay a yakın sadece dik yuruyemedim birde gücüm takatim olmuyordu. İki adım atayım hemen uzanıyordum. Ama agrı sızı çekmedim.

Persembe günüde ben ve 3 arkadaşım Türkiye’ye gıdıp karın germe lipo ve meme toparlatma olucaz korkmuyor degılız gerçekten cokmu zordu nasıl bır agrı tecrubenızı anlatırmısınız acaba çok gecmıs olsun çok teşekkür ederim simdiden
simdiden cok gecmis olsun, hangi doktora olacaksiniz ögrenebilrimiyim?

Öncelikle çok geçmiş olsun. Bende 10 ay önce liposakşın ve tam karın germe ve burun estetiği beraber olmuştum. Kişinin bunyesiyle mi ilgili bilemiyorum ama bende hiç agrı sızı enfeksiyon falan olmadı. 1 ay a yakın sadece dik yuruyemedim birde gücüm takatim olmuyordu. İki adım atayım hemen uzanıyordum. Ama agrı sızı çekmedim.
ayni sekilde sizede cok gecmis olsun, siz kime oldunuz ?

Benim 6ay dolmak üzere. Korkmayın zorluğu 1ay. Sonra yavaş yavaş ameliyatı bile unutuyorsunuz ve baktıkça iyi ki diyorsunuz.

X