Karboksiterapi ile Zayıflayın...

kızlar bende önümüzdeki hafta başlıyorum ben karboksi terapi+pasif jimlastiğe başlıycam bakalım ne olacak sadece 10 kilo fazlam car ve ikiz lerime doğum yaptığım için hafif sarkmalar ve çatlaklarım var inşallah işe yarar acıyıda azıcık çekiverelim

İkizlerini hala emziriyormusun bilmiyorum ama emzirirken karboksiterapi yapılmıyor. Ayrıca çatlakları düzelttiğini söylüyorlar ama incelme konusunda bana hiç faydası olmadı. Doğum sonrası 3 kilom vardı ve kilodan da önemlisi karın bölgemde yağlanma olmuştu. yazın gittim toparlar inceltir dediler 2. seansda bir incelme oldu evet ama onun da vücudun topladığı ödem olduğunu sonraki seanslarda anladım. Şu an karnım yazdan daha kötü. Kaldı ki lpg dışında hiç de faydasını görmedim. LPG de dolaşımı hızlandırdığı için faydalı ödemi atıyor. Moralini bozmak istemem ama benim verdiğim paralar boşa gitti.

karboksiterapi, haftada birden fazla uygulanırsa canı ınanılmaz acıtıyor
demedi demeyin kızlar

Son düzenleme:
ayrıca çok parası olup da herseyı denemek ısteyenler ıcındır kotu degıldır ama uzun vadede ancak dıyetle sonuc verır
bosuna paranızı sacmayın derım
hem de cok pahalı

Son düzenleme:
onun yerıne bir maranki diyeti yapın 8 gunde tas gibi olursunuz

Son düzenleme:
radyofrekanstan fayda goren var mı pekı kızlar?fıyatı ne?
bana seansı 300 ytl dedıler

Son düzenleme:
Ben ilk görüşmeye radyofrekans için gitmiştim. Gittiğim dr radyofrekansı önemişti. Ama daha sonra bir güzellik merkezine ittim buradakiler radyofrekansın sadece tek bölge için uygulandığını söylediler ve karboksiterapiyi önerdiler. Radyofrekans için bana 15 seansa+lpg ile beraber 1500 fiyat vermişlerdi. Karboksiterapiye 1750 yegittim.

Ben dün başladım. sadece karın bölgesine yaptırıyorum. sarkık ve çatlaklar var. seans sırasında yanma oluyor. iğne batarken sorun yok ama gazı verirken yanma oluyor. 17 seans yaptırıcam o şekilde anlaştık. normalde seansına 50 ytl alıyorlar. ama 17 seans için 700 ytl ye anlaştık. haftada 1 kez yapacaklarmış. böyle olunca Nisan ayına kadar sürecek tedavi. Deneyimlerimi yazmaya devam edicem.

slm arkadaslar ben iki sene ust üste gittim ilk sene 20 seans gittim gittim haftada uc kere olmakla birlikte toplamda iki aya yakın sürüyordu tabii benim koca bogazım durmadıgı için karboksiyle mankene dönüşen fizigim tekrar şişmanlamaya mahkum kalıyordu.Neyse ikinci senede 18 seansda yine aynı sonucu yakalamıstım özellikle sırttaki kıvrım olmus yaglarda kollarda ve basenlerde sonuc cok ama coook basarılı ozellikle dedğim bolgede sorunlu arkadaslara şidettle tavsiye olunur.Fakat bogazınızı tutmadıgınız taktirde eski şekilsiz hal kısa sürede geri geliyor bu biline(tecrübeyle sabittirsenağlama ama eger formumu korurum diyorsanız bır dakika dahi düşünmeyin derim.Bu arada üçüncü girisimim sonuc vermedi vücüdüm muhtemelen gaza bagısıklık kazandı ve direnc gösterdi sonuc alamıyacagımı hissetğimde 6. seansda kestim.Bu arada romatizma agrıları içinde 87 yılından beri fransada tedavi amaclı kullanılmakta zaten zayıflattıgını fark edince hekimler estetik amaclı kullanmaya baslamıslar.Moraliniz bozulmasın ama benim yasadıgım sehirin kosullarındanmıdır bilmem ama bana yapılan seanslar cilt doktorun kliniğinde kendi gözetimi altında seans 25 ytl yapılıyordu sizin yazdıgınız fiyatlar bana cidden cook astronomik geldi.Sonucta yapan hekim kullanılan yöntem aynı maliyeti hemen hemen yok gibi biçilen fiyatlar resmen şişirilmiş yazık göz göre göre insanlara fahiş fiyata hizmet veriyorlar neyse bayanlar benim gibi yapmıyacaksanız bir 20 seans almaya değer diyorum çünkü sonuç MÜKEMMEL oluyor

sırt bölgesine yaptıran var mı acaba bunu?

Canımcım gönderdiğim mesajlar 50 bulmayınca özelden msj atamıyormusum kusura bakma bende buradan aydınlatıyım seni.Bana ve doktoruma kalırsa en güzel sırt ve kollarda hızlı sonuc veriyor eger niyetin varsa hiç tereddüt etme derim benim sırttaki kıvrımlarım dümdüz olmus kollarımda incecikti.Sadece önemli uyarım yapanın bir dermatolog hekim oldugundan emin ol bi de fiyat araştırmasını ii yap.Eger seanslara düzenli gidersen sonuc tek kelimeyle müthiş

ay prensesim çok sağol canımcım cevabın için. ben fayda etmez sanıyordum. kocaman öptüm seni hihoyyyt

Ben bugün ilk karboksiterapi'mi aldım. Bu kadar acıyacağını düşünsem başlamazdım ama parasını peşin ödediğim için devam edeceğim. Orada beklerken konuştuğum bir bayan, kollarındaki sarkmaların neredeyse tamamen yok olduğunu ve doğum sonrası çatlaklarının da iyice kaybolduğunu söyledi. Epey ümitlendim. Haftada iki gün karboksiterapi, bir gün de kavitasyon+radyofrekans alacağım. Sonucu her seanstan sonra yazarım size. Deri altına bir iğneyle karbondioksit gazı veriyorlar gözle görülür bir şekilde şişiyor, gaz yayılıyormuş deri altına, sonra yaptırdığınız yere göre ağrı değişiyor. Örneğin gıdı'ya yaptırdığımda acısı bir iki dakika sürdü ama dayanılmayacak bir acı değil bence. Sonuçta değip değmeyeceğini göreceğiz. Bu arada yediklerime dikkat ediyorum ve bol su içiyorum.

ıkinci seansım bitti. ılkinden daha az ağrılı oldu ama başka bir doktor yaptı ve daha yavaş ve dikkatliydi. ıkinci seans sonrası en çok dikkatimi çeken şey neredeyse parmağım kalınlığındaki çatlaklarımın renginin cildimle aynı renge dönüşüyor olması. Kollarımdaki sarkıklıklar da farkedilir düzeyde toparlandı. Kesinlikle cildi toparlıyor, iki seans sonrası şimdilik vücudunda sarkıklık ve çatlak bulunanların uygulaması için çok doğru bir yöntem diyorum. Henüz kilo kaybım yok çünkü. Ama pantolonlarım özellikle bollaşmaya başladı. Sıkılaştım anlayacağınız, 10 seans için anlaştım, sonuca göre artırmayı düşünüyorum. Paylaşmaya devam edeceğim.

hihoyyytArkadaşlar Merhaba , ben de 10 seansa anlaştım henüz 2 seans oldu , gelişmeleri yazacağım , görüşme dileği ile ...

arkadaşlar ücretlerinide yazabilirmisiniz?kaç seansa kaç para ödüceksiniz birde nereye gidiyorsunuz? şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar ücretlerinide yazabilirmisiniz?kaç seansa kaç para ödüceksiniz birde nereye gidiyorsunuz? şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim kaydirigubbakcemile5

Ben Ankara'da gidiyorum, kampanyaları varmış 10 seansa 500 ödüyorum, bana ucuz geldi neden ucuz acaba diyordum ki anladım, meğer can yakıyormuş :))) Kimse cesaret edemiyor yani. Ama 20 dakika sonuçta insan dayanıyor, çok da aman aman acılı değil. Sonuçlar önemli hayatım, basit bir diyet yapıp bol su içersen acayip etkili.

5. seansım da bitti. En önemli özelliği vücudu toparlaması arkadaşlar. O sarkmalar falan tümüyle gidiyor acayip sıkılaşıyorsunuz. Kilo da verdim ama kendime özel diyet yapıyorum onun da etkisi var. Olmayan pantolonlarım oluyor, mutluyum.

slm kızlar ben karboksiterapiye başlıyalı 9 seans oldu daha 11 seansım var 20 seans +2 ay diyet olarak anlaştık haftada 2 kez gidiyorum ama benimkisi 1 saatten fazla sürüyor atış sayısı ve süresi önemli diyette 2 ayım dün bitti ve 11 kilo verdim vücut genelinde 51cm incelme var en çokda bel ve göbekte belde 15cm göbekte 17cm herkese tavsiye ederim 46 bedenden 42 bedene düştüm bende ankarada kızılayda yaptırıyorum 20 seans karboksiterapi ve 2 aylık diyeti 800tl ye aldım

X