Karboksiterapi ile Zayıflayın...

karboksi yaptırırken nelere dikkat etmek gerekiyor diyet dışında bol su içmek vs. ?

bugün karboksiye başladım. basenlere 1 er tane, göbeğe 2, 2 de mideye toplam 6 atış yaptılar. Bu normal mi? Acı duymadım, sadece şişkinlik vardı. Sonuç alırmıyım bilmiyorum hadi hayırlısı

karbokside aslında verdiğin çok kilo olmuyor fakat acayip inceliyorsun ben 8 seansda 2 bedene kadar inceldim diyebilirim ama kilo kaybım diyette yapmama ramen 3 kg geçmemiştir. beni görenler bu kadar incelmeme çok şaşırıyorlar fakat yanında diyette şart tabikki fiyatlara gelince ben izmirde olduğum için istanbulla fiyatlar tutmaz herhalde ama ben herkeze çok tavsiye ederim....öünkü artık çok mutluyum :sm_cool:

Ben bugün karboksiye başladım. basenlere 1 'er göbeğe 2, mideye 2 olmak üzere toplam 6 atış yaptılar 2-3 günde bir gideceğim toplam 6 seans. Sonuç alamayan çok kişi varmış karboksiden işe yaramaz mı acaba diye endişeleniyorum. Ne güzelll sonuç almışsın. Sana kaç atış yapıldı. karboksi dışında başka bişey yaptırdın mı ? Nelere dikkat ettin? Biraz daha bilgi verirsen sevinirim.

Mrh Cirolella
Karboksi tedavin nasıl gidiyor? Bir sonuç alabildin mi? Ben halen kararsızım. merak ettim. Cevap verirsen sevinirim.

Bende Başlamayi Düşünüyorum. Ama Kararsizim. şuanda Pasif Jimlastik Yapiyorum. Bel Kisminda Incelme Oldu. Bana Karbonoksi+pasif Jimlastik+starvac+pressoterpi Paketi Tafsiye Ettiler. Sonuç Alirmiyim Aceba?

Mrh Cirolella
Karboksi tedavin nasıl gidiyor? Bir sonuç alabildin mi? Ben halen kararsızım. merak ettim. Cevap verirsen sevinirim.

Dün 4. Seansıma gittim göbek ve basen bölgeme yaptırıyorum ben. Bacaklarda acı duyuluyomuş o yüzden cesaret edemedim sadece göbek ve basen bölgeme yaptırıyorum. Acı duymuyorum. İlk seansta ölçülerimi aldılar. 5. Seansta tekrar ölçüm yapılacak. Sonuçları yazarım. Faydası olmuştur gibi geliyor ama görecez bakalım ölçüm sonuçlarını

Ben Gittiğim Merkezde Bir Bayanla Taniştim. O Karbonoksi Tedavi Yaptiriyormuş. çok Memnunmuş. Baya Göbeği Varmiş Gitmiş. Hatta 7 Kg Vermiş. Bana Tafsiye Etti. Yaptiricam Galiba. Fiyatlar Nasil Cirolella?

6 seans oldu 4cm belim inceldi 3kg verdim acıyor ama zor durumdakilere tavsiye ederim mutlaka yeşil çay için

En sonunda karar verdim. Bugün Karboksiterapi deneme seansına katıldım. Yani tam olarak nasıl birşey olduğunu anlamak için deneme yaptılar. Küçük iğne batırıyorlar ve CO2 gazı veriyorlar. Çok az ağrı yaptı. Yarından itibaren program başlıyor. Sizinle paylaşıcam.

En sonunda karar verdim. Bugün Karboksiterapi deneme seansına katıldım. Yani tam olarak nasıl birşey olduğunu anlamak için deneme yaptılar. Küçük iğne batırıyorlar ve CO2 gazı veriyorlar. Çok az ağrı yaptı. Yarından itibaren program başlıyor. Sizinle paylaşıcam.

İyi yapmışsın yeşo hayırlı olsun.Bi yerden başlamak lazım. Bence mutlaka faydasını görürüsün. Bişeyler yapıyo olmak çaba gösteriyor olmak bile insanı motive ediyor. Bol Bol su içmeyi de unutma. C.tesi gittiğimde tekrar ölçüm yapılacak sonuçları yazarım ben de.

selam arkadaşlar.benim gittiğim merkezde paket program hazırlamışlar.quantum+dermajet+karboksi terapi+lenf drenaj.karboksi terapi haftada iki seans,diğerleri haftada 3 seans.henüz iki kez gittim.sanki bir sıkılaşma varmış gibi hissediyorum.gözle görülür sonuçları kaç seanstan sonra alırım.yaptıranlar bilgi verirse sevinirim.toplam 12 seans uygulanacak.karboksi terapi yaptırıp acıtmıyor diyenler var.benimki çok acıdı.üstelik bacağım ve kolumda morluk oluştu.doktor olabileceğini söyledi ama yine de tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ayrıca dün Star Vac ta yaptırdım. Karboksiterapi + Star Vac + Pasif jimlastik yapıyorum. Umarım sonucunu alırım.

gecen yaz bende yaptırmıstım.10 seans karboksi 10 seans mezoterapi yaklaşık 3 beden bi incelme olmustu diyet ve sporla birlikte sonuclar mükemmeldi .ama kışın sıfır hareket ve bol yeme arzusuyla eski halimin 2 katına döndüm:KK43: izmirde bir merkez hem artıları hem eksileri olan bi merkezdi.fiyat 1500 ytl civarındaydı ..ama mezoterapi daha cabuk inceltiyor benim kanaatimce karboksi çatlaklara kesinlikle etkili oluyor.birde şimdi özel mezoterapi tabancaları cıkmış geçen sene onlardan yoktu tedavi boyunca mosmor oluyor iğne yediğin yerler ama o tabancalarla olmuyodur herhalde ...

dün kayseride bir güzellik merkezine sordum ücretleri.15 seans karboksi-15 seans tween(vakum gibi bişeymiş.lpg değil) + seanslar boyunca diyetisyen desteği.Paket fiyatı 1250 ytl dediler.Bana biraz pahalı geldi şimdilik.

İlgilenenlere duyurulur.

Bugün nihayet ilk karboksiterapi seansımı yaptırdım. Biraz acıdı ama umduğumda daha iyi geçti. Bakalım sonuç ne olucak heycanla bekliyorum. Gelişme olursa yazıcam. Karboksiterapi tecrübeleri olan varsa paylaşalım.

Merhabalar.Bende karboksiterapiye başladım.Basen ve bacak bölgeme yaptırıyorum.2 seans gittim daha.Bacakda hafif bir ağrı hissediliyor ama dayanılmayacak gibi değil.Gelişmelerden haberdar ederim sizleri

mrba bende karboksi terapiye gittim evet acı veriyor ama değdi bence acayip inceldim ve 4 kg verdim ama yediklerime de dikkat ettim tabiki bye

Karboksiterapi devam ediyor arkadaşlar.5.seans bitti.Doktor 6.seanstan sonra belli eder kendisini dedi.Merakla bekliyorum.Seanslar esnasında biraz acı hissediyorum ama dayanılmayacak kadar değil.Yeterki şu basenler gitsin.

arkadslar ya
ne kadara mal oluyo
benim de basen sorunum var
ogrenciim
kaldıramam dimi:KK43:

X