Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hıımmm yemek ölçüleriniz fazla mı acaba??

bi de şey var mesela ben 2 öğün yapınca kilo kaybım yok ama 3 öğünle çok rahat veryrm, 2 öğün herkese yaramıyor
Geçen sene ayda 6 kilo vermiştim .iki ayda 13 vermiştim.ama ben şunu farkettim ilk yaptigimda çok güzel kilolar veriyorum
İkinci yapisimda vücut alismismi oluyor aynı tepkiyi alamıyorum .yada evde kaldığımız için hareketlerimiz kısıtlı kalıyor ondan olabilri

Geçen sene ayda 6 kilo vermiştim .iki ayda 13 vermiştim.ama ben şunu farkettim ilk yaptigimda çok güzel kilolar veriyorum
İkinci yapisimda vücut alismismi oluyor aynı tepkiyi alamıyorum .yada evde kaldığımız için hareketlerimiz kısıtlı kalıyor ondan olabilri
gayet ii vermişsiniz ama bence dediğime de göz atın
Tabagimla geliyorum hemen.
Beklerimm 😍
Evde ne yumurta ne kuruyemiş kalmış 😳😳 marketlerde acilmayacakmis
aaa hadi ya kapalımıymış hiç haberim yok bn açık sanıyordum bugün

Öğlen yemeğimmm 😋😋😋😋

Eklentiler

• C9638EEB-7F9D-4C84-951D-E5447E86B1DA.jpeg
    C9638EEB-7F9D-4C84-951D-E5447E86B1DA.jpeg
    155,4 KB · Görüntüleme: 60
Sabah aç karna tartıldım 70.2 geldim. Karatay kahvaltısı ile başladım inşallah.Kuruyemiş yemedim sadece onu araya bırakırım belki. 2buçuk öğün yapmayı düşünüyorum.
suyumu hazırladım sabahtan ayrıca da yarım litre limonlu su içeceğim.

Sabah aç karna tartıldım 70.2 geldim. Karatay kahvaltısı ile başladım inşallah.Kuruyemiş yemedim sadece onu araya bırakırım belki. 2buçuk öğün yapmayı düşünüyorum.
suyumu hazırladım sabahtan ayrıca da yarım litre limonlu su içeceğim.
ben tartıda gördüğüm rakamı söylemeyeym :S

ben tartıda gördüğüm rakamı söylemeyeym :S
Ben söyleyeyim 😀 geçen hafta 85ti
Bugün tartıldım 84. Akşamları ne yazik ki bozuyordum ama karatay yaptım sayılır geçen hafta. Artık kaçamaksiz devam etmeye çalışacağım. Bugün sabah kkk, az önce de bir büyük bardak ayran içtim. Akşam yemeği 5.30'da.

Ben söyleyeyim 😀 geçen hafta 85ti
Bugün tartıldım 84. Akşamları ne yazik ki bozuyordum ama karatay yaptım sayılır geçen hafta. Artık kaçamaksiz devam etmeye çalışacağım. Bugün sabah kkk, az önce de bir büyük bardak ayran içtim. Akşam yemeği 5.30'da.
bozmayalım bu defa. benim de akşamlarım sıkıntı oluyordu.Ama kasım ayında 63e kadar inmiştim.İmkansız değil.
diyet günlüğü açmak istiyordum ama burası güzel kalabalık

Bn de akşam yemeğimi hazırladım, spor yapıcam birazdan, ama akşam yemeğim 8 de olacak öğlen ile akşam arasında 6 saat bırakmıştım, spordan sonra mecbur bi bardak kefir içicem totalde yediklerimi paylaşmıştım :)

Afiyet olsun bende bugün üç öğüne geçtim.biraz böyle gidip geri iki öğüne geçeceğim.
Aslında iki öğün yemek hazırlama derdi olmadığı için iyi oluyordu .
Bünyeyi sasirtayim😅
bana 2 öğün hiç yaramadı bi kaç defa denedim aksine aşırı halsizleştim ve midem bi garip oldu, en iyisi 3 öğün :KK70: akşam yemeğime 3 saat var ama hiç aç değilimmm :))))

bana 2 öğün hiç yaramadı bi kaç defa denedim aksine aşırı halsizleştim ve midem bi garip oldu, en iyisi 3 öğün :KK70: akşam yemeğime 3 saat var ama hiç aç değilimmm :))))
Nasil akşam yemegine 3 saat var ..ben en son 6 ya kadar yiyorum 8 geç degilmi

9-10
13.30
18.00 benim öğünler .hadi bakalım kiminki etkili olacak🙈
ben ilk yaptığımda da öğün aralarını 6-6.5 saat olarak yaptım, mesela 5 saat yapınca pek bi faydası olmadı, deneme yanılma, zaten kitapta da diyor leptin için 5 saatin üstüne çıkması gerek, o sebepten 6-6.5 saat zaten şimdi antrenman yapıcam o da yaklaşık 1.5 saat sürüyor, antrenman sırasında hiç aç hissetmyrm kendimi :)))

X