Onkoloji - Kanser ve Türevleri kanser şüphesi

miniktvsn

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2016
20
4
31
multiple myelomadan şüpheleniliyor. Kappa ve lambda çok yüksek bugün 5 ltlik idrar isteği yaptılar. Kafa tasinda biseylere bakıldı. Bilgisi olan bilgilendirebilir mi tüm belirtiler var ama Kappa ve lamba enfeksiyondan falanca yüksek olabilir mi? Bayramdan sonraya kadar nasıl sabredicez :KK43:

Öncelikle geçmiş olsun allah şifa versin.
Benden de şüphelenildi.tahlillerimde lökesitoz nötrofili ve trombositler yüksek çıkıyordu uzun süre hemotoloji bölümüne gittim sürekli kan tahlilleri yapıldı .bende kronik olarak olabileceği düşünüldü . Her tahlil yapıldı bişey bulamadılar en son kemik iliği biyopsisi yapıldı onun sonucu da temiz çıktı ve bana demekki senin normal değerlerin bunlarmış dendi. Net Bi belirtim yoktu.kan tahlillerimde değerlerin biraz yüksek çıkmasından dolayı yönlendirildim . Aşırı yüksek değerlerim yoktu. Kiloluyum kilo kaybımda yoktu. 1,5 sene kadar gittim geldim hemotoloji bölümüne .
Aynı şeyden mi bahsediyoruz bilemedim benim kafa tasıma bakılmadı çünkü. Kemik iliği ilik ve kan da yoğunlaştılar bende.

Allah acil sifalar versin
beli bacagi ağrıyan binlerce insan var.
illa kotuye yormayin
hangj değerler yüksek cikti?
bildigim kadariyla karaciger dalak buyumesi vs oluyordu
ozele fln gitseniz beklemek zor

Lambda serum, Kappa serum,igG, sedim 1 saat normal değerlerin çok üzerinde. Zaten özele gidicez ama sonuçlar idrar hariç cuma cikicakmis onu beklicez mecbur.
Hadisse sizede geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın. İnşallah anneminde bir şeyi çıkmaz

Lambda serum, Kappa serum,igG, sedim 1 saat normal değerlerin çok üzerinde. Zaten özele gidicez ama sonuçlar idrar hariç cuma cikicakmis onu beklicez mecbur.
Hadisse sizede geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın. İnşallah anneminde bir şeyi çıkmaz
Böbrek değerleri nasıldı?kreatinin yani

Sagolun. Tüm belirtiler var aslında ama annem senelerdir solunum sorunu yaşar senelerdir romatizması vardır beli bacakları ağrır. Belirtiler bunlar bide tahlillerde sonuçlar çok yüksek çıktı birden nasıl böyle bişey oldu anlamadık
Tahlil sonuçları nasıl cikmisti

X