Kan grubu-Kisilik iliskisi

roxett

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.280
60
47
Kan gruplarının insan kişiliği ile yakından ilgisi olduğu anlaşıldı. Japon uzmanlar farklı kan gruplarının erkekler ve kadınlar üzerindeki etkilerini konu alan bi araştırmasının sonuçlarını açıklarken, "İnsan vücudunun kimyası ile kişilik arasında önemli bağlar var. Kan grupları bunlardan biri." dedi

A Grubu Kadını
Para harcamasını çok sever. Seksi iç çamaşırlarına düşkündür. Çocukları çok sever ve çocuk sahibi oldukdan sonra eşini ihmal eder. Değişikliği seven biridir.
A Grubu Erkeği
Düzenli yaşamayı sever. İyi bir dost ve konuşmacıdır. Birlikte olacağı kadını seçerken çok titiz davranır.

B Grubu Kadını
İstek doludur. Sekse hiç hayır demez. Para konusunda eli ya çok açıktır ya da çimridir
B Grubu Erkeği
Özgürlüğünün sınırlanmasından nefret eder. Kadınlara saygısı sonsuzdur. Hep neşe dolu bir aileye sahip olmak ister. Yemek konusunda son derece titizdir.

AB Grubu Kadını
Erkeklerin yüreğini hoplatan elbiseler giymeye bayılır. Para konusunda tutumludur. Yemek pişirmekte, mükellef bir sofra hazırlamakta üzerine yoktur.
AB Grubu Erkeği
Aile içinde mutlaka sözünün dinlenmesini, isteklerinin yapılmasını ister. Hoşgörülü ve kararlıdır. En iyi aşıklar bu grupdan çıkar. Eşine ev işlerinde yardım etmekten çekinmez.

0 Grubu Kadını
Mutfan masraflarından kısarak kendine hoş elbiseler alır. Çocukları biraz ele avuca geldiğinde hemen çalışma hayatına dönmek, toplumdaki yerini almak ister. Yemek yapmakla fazla uğraşmak istemez. Pratik yemekleri tercih eder.
0 Grubu Erkeği
Aşık olduğu zaman birlikte olduğu kadını çok kıskanır. Kalabalığı sevmez. Son derece hareketli, çalışkan ve hırslıdır. Sevgilisine veya eşine sık sık hediye almayı sever

A Grubu Kadını
Para harcamasını çok sever. Seksi iç çamaşırlarına düşkündür. Çocukları çok sever ve çocuk sahibi oldukdan sonra eşini ihmal eder. Değişikliği seven biridir.

BANA KESİNLİKLE UYUYOR

A Grubu Kadını

camaşırın kullanışlısını severim vepara harcamayı sevsrim ama yerine göre çok tutumluyumdur azıcık pintiyimdir

bende A grubuyum doğru galiba para harcamayı çok seviyprum özellikle keyifisizken

0 Grubu Kadını
Mutfak masraflarından kısarak kendine hoş elbiseler alır. Çocukları biraz ele avuca geldiğinde hemen çalışma hayatına dönmek, toplumdaki yerini almak ister. Yemek yapmakla fazla uğraşmak istemez. Pratik yemekleri tercih eder.

Eşimde bende ''0''Grubuyuz ve bu tanım bana uyuyor,gerçi çalışma hayatım yok ama aktif olmayı severim:biggrin:

Bende bir a gurubuyum ama para harcamayı çok severim çocuklarımada çok düşkünüm.Eşimi çocuğum olunca ihmal ettiğim de doğru ne diyeyim başka tanım gerçekten doğru

A Grubu Kadını
Para harcamasını çok sever. Seksi iç çamaşırlarına düşkündür. Çocukları çok sever ve çocuk sahibi oldukdan sonra eşini ihmal eder. Değişikliği seven biridir

B Grubu Erkeği
Özgürlüğünün sınırlanmasından nefret eder. Kadınlara saygısı sonsuzdur. Hep neşe dolu bir aileye sahip olmak ister. Yemek konusunda son derece titizdir

bizim durum budur:eyes:

Ben de A Grubuyum. tam da uyuyor. hem zaten hangi kadın para harcamaktan hoşlanmaz ki ? Özellikle de morali bozukken değil mi kızlaaaar ?:laugh: :laugh: :laugh:

0= Mutfan masraflarından kısarak kendine hoş elbiseler alır. Çocukları biraz ele avuca geldiğinde hemen çalışma hayatına dönmek, toplumdaki yerini almak ister. Yemek yapmakla fazla uğraşmak istemez. Pratik yemekleri tercih eder.

baya yaklaşmış:))

evet hangi kadın para harcamayı sevmezki .. a grubuna has olmasa gerek :))

BURDAN BİR GERÇEĞE ULAŞIYORUZ GALİBA SİTEDE ÇOĞUNLUK A GRUBU :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

arkadşlar herkez sözleştimi bana kan lazım olsa kımsede yok galiba ( b+ ) ama bana uymuyo ?

l_i_o_n .!.:
arkadşlar herkez sözleştimi bana kan lazım olsa kımsede yok galiba ( b+ ) ama bana uymuyo ?

Valla lion cum üç kızım var isi a grubu en minik kızım da 0 grubu canım bu kadar kişi arasında vardır b grubu inşallah:yes: :yes:

ben de 0 ım ama bu "Yemek yapmakla fazla uğraşmak istemez. Pratik yemekleri tercih eder" meselesi uymadı. yemek yapmayı da, yemeyi de çok severim.

A grubuyum, gerci para harcamayi sevmeyen kadin varmi yoktur, kadinlarin kaninda para harcama zevki var grubunun ne oldugu onemli degil.

AB Grubu Kadını
Erkeklerin yüreğini hoplatan elbiseler giymeye bayılır. Para konusunda tutumludur. Yemek pişirmekte, mükellef bir sofra hazırlamakta üzerine yoktur.

X