Kalori Arkadaşım

image.jpeg
20 günde 6 kiloya elvedaa Kizlarrrr kimlerr kilo vermek yaza fit girmek ister ben burdayim 45 gunde 5 ila 9 kiloya varim diyorsaniz aynalarla barismak en onemlisi kendinizi sevmek begenmek istiyorsanz ben basardim siz neden basarmayasiniz ben bu yolda sizlerleyim ✋ kilo vermenin ne kadar kolay ve saglikli oldugunu anlamak icin iletisime geciniz ✋

Son düzenleme:
selam kızlar.... 2 gündür diyetteyim... 20 mayısa kadar fit olmam lazım... destek motivasyon lazım... 92,400 kiloyum... hedef mayısa kadar 7 li rakamları görmek...

slm kızlar nasılsınız bende 4-5 kilo aldım ama benimde hiç diyet yapasım yok az daha havalar ısınsa yaaa
ama yaza yine incecik olmalıyım
34bta26 bebişin hayırlı ugurlu olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah
Amin canım sağol havalar ısındığında çok geç olur şimdiden başlamak lazım
Günaydınnnnnn :KK200:

Heralde ben burada deli deli kendi kendime konuşacağım. Dünkü kalori durumum :p

Eki Görüntüle 1944115
Rose işe dönünce daha rahat eşlik ederim sana
benim hiç diyet yapasım yok :KK43:
ama arada uğrarım sohbete
Canlan melinda yaza şişko mu girmek istiyorsun
programın adı nedir.. her şey varmı burda
Hoş geldin benimde hedefim 20 Mayıs kiloların hepsi gitmese de büyük bölümü gitmeli

Selam kizlar ben hala yiyorum.. Verdigim kilolarin hepsini geri aldim kalori saymayi ve sporu biraktigim icin..sanirim su efsana suquat macerama geri donmeliyim.. Kizlar gaza ihtiyacim var..bide ben hala ureyemedim.. Ureyenlere Allah saglik sihhat versin, anali babali buyutsun insallah.

Selam herkese yine yeniden diyete baslama saglikli yasama meraba kalori sayarak ekime kadar 10 yada 15 kilo verebilirim ins kilom 82.6
slm bende bu topiği takip ederek ve kalori sayarak 20 kılo verdim şimdi yine almaya başladım spor yapmak ıstıyorum ama
hep bi bahane buluyorum kendime...

Topik hareketlensin :)
Ben de geldim burdayım :)
Eee neler yapıyorsunuz?
Son durumlar nasıl?

Ben de bu yöntemi uygulamak istiyorum.
Çok sıkıldım bu kilolardan :kızgın:

Selam güzel topik; doğum kiloları, yeni sene ve yeni kararlarla yeniden burdayım 😅

bugünden itibaren tekrar kalori saymaya başlıyorum. 2014 te başladığım kalori sayma yolculuğunda 12 kg vermiştim, şimdi de verilecek bi 7-8 kilom var, sabah tartılmadım ama 58-59 kg civarındayım. her gün bir önceki gün neler yediğimi paylaşacağım. umarım istikrarlı olabilirim.

X