Elektrikli Mutfak Aletleri kahve makinası için tavsiyenize ihtiyacım var..

maonyaaa

bir melek diliyooorrumm
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Mart 2010
9.284
18
slm kızlar.

kahve makinası almayı düşünüyrm arzumun kahve makinasının görünümü çok güzel gri enk olan ama çok çabuk taşırıyor.tavsiye edeceğinizz güzel bi kahve makinası varmııı???

arçeliğin reklamlarında çıkanı çok övüyolar 2dk pişirio die ama ben arçelik almaya korkuyrm çünkü diğer eşyalarından memnun değilim.

tefalin kahve makinasını hiç duymaıdmmmm

yardımcı olursanız sevinirim

cnm türk kahvesi için mi soruyosun ? çok çabuk taşırıyolar ya ben fokurdamaya başladığı an kapatıyorum ama anında fincana koymazsam hemen taşıyo bnde arçelik var en son çıkanlardan değil ama bide simbonun elektrkli cezvesi var ama her ikiside normal cezveyle yaptığımn tadını tutmuyo

trk kahvesi için soruyrm ya arçelik alıcam ya tefal ev eşyalarıma uysun die.arçelik almak istmeiyrm tefal nasıl acabaaa?kullanan hiç duymadım sinboda almak istemiyrm

sinbo alma ztn ya uyduruk bişi o tefal iidir diye düşünüyorum cnm ama kullanmadım arçelik yeni çıkarmış onada ii diolar bnde ilk çıkardığı kahve mak. var bn memnun değilim çok köüklü oluyo görünüş muheşem ama tadı gzl olmuo böyle nasıl diyim sanki pütür pütür gbi(çok telveli olmadığı halde) anladınmı

sinbo alma ztn ya uyduruk bişi o tefal iidir diye düşünüyorum cnm ama kullanmadım arçelik yeni çıkarmış onada ii diolar bnde ilk çıkardığı kahve mak. var bn memnun değilim çok köüklü oluyo görünüş muheşem ama tadı gzl olmuo böyle nasıl diyim sanki pütür pütür gbi(çok telveli olmadığı halde) anladınmı

sinbonun hangi ürününe uyduruk dedinizki anlamadım:26: bende sinbo aldım ama benimki dışı çelik olandan içide çelik ve çok memnunum....Bilinen markalarda bile pürüzler çıkabiliyor tamamen şans meselesi..

anladım cnm.senin aldığın cezve tarzı dimi 2li büyük olan değildir

Arçelik en güzeli. Kahveyi ve suyunu koyuyorsun, çabucak pişiriyor, hemde köpüklü. Bizim ofiste vardı, çok memnunduk canım.

Benim kahve makinam yok ama bir misafirlikte Arçelik te pişen kahveyi ikram ettiler. Lezzetini çok beğendim ve köpüğü de çoktu. Sinbo da pişen kahveyi de içtim ama Arçelik i tercih ederim.

ben korkmazınkini kullanıyorum gayet güzel pişiriyor ama fokurdamaya başladımı kapatıyorum bende taşmasın diye galiba hepsinde aynı taşma sorunu...

$kahve.jpg

kızlar dediğiniz makina bumu

Fokurdamaya başlar başlamaz kapatmanız gerekiyor.Kayınvalideme anneler gününde almıştık arzum'un ki gayet iyi..Benim ki de sinbo memnunum yani..Bol köpüklü içeriz her zaman..

bend ekayınvalideme anneler gününde aldım ne zaman pişirsek taşıyor her yeri batırıyorrr

Alıntıladığının teklisini kullanıyorum. Minyon, şık bir görüntüsü var. Taşma endişesi yok. Elektrikli su ısıtıcısı mantığı gibi. Kaynayınca kapanıyor/sinyal veriyor.

Köpüklüköpüklü kahven hazır. Üç veya dört fincan kahveyi tek seferde yapabiliyorsun. Hiç tereddüt etmeden arçelik al bence, tefal in bir ayrıcalığı yok çünkü, diğer kahve makinelerinin tefali. Taşmaması için kontrol etmen gerekiyor.

bu makine bana biraz kaba geliyor ama evet digerlerine gore daha pratik su olcup koyma derdi yok cezveye kahve ve sekeri koyup dugmeye basiyorsunuz sadece..

Alıntıladığının teklisini kullanıyorum. Minyon, şık bir görüntüsü var. Taşma endişesi yok. Elektrikli su ısıtıcısı mantığı gibi. Kaynayınca kapanıyor/sinyal veriyor.

Köpüklüköpüklü kahven hazır. Üç veya dört fincan kahveyi tek seferde yapabiliyorsun. Hiç tereddüt etmeden arçelik al bence, tefal in bir ayrıcalığı yok çünkü, diğer kahve makinelerinin tefali. Taşmaması için kontrol etmen gerekiyor.
senin tekli dediğin taşma problemi varmı cnm
bu makine bana biraz kaba geliyor ama evet digerlerine gore daha pratik su olcup koyma derdi yok cezveye kahve ve sekeri koyup dugmeye basiyorsunuz sadece..

suyu kendimi ayarlıo kaç kişilik olacanı falan???

arçelik teklisi diorum 2 lisi banada kaba geliyor birde ikilinin içi çelik olanı var

Canım benim çeyizimde arçelik tekli var.Annem kendine almıştı çok memnun kaldık hemencik çeyizimede aldım.Suyunu kahveni koy pişir mis gibi köpüklü kahve.Taşma derdide yok.

X