Kafası karışık arkadaşınıza bir parfüm öneriiisiiii lütfeeenn

Benim önerilerimde;

Lancome Hypnose
Dolce gabbana the one
Giorgio armani Si
Yves saint laurent Manifesto

Amor amor tatli meyveli hos bir koku
212 sexy cok cekici
Alien edp agir ama cok kalici dikkat çeken bir koku benim tenime cok yakisti
Ysl cinema vanilyalı odunsu ve kalici
Ysl manifesto bunu da cok begenebilrsin
Escada magnetsim ahhh ne cok severim sekerli ama baymazz cok dkkat ceker bu koku
Ysl black opium güzel ama ben esmerler de cok daha güzel durduğunu düşünüyorm 90 ml kullandm bitirdm bidaha almam.
Kenzo amor acik denedim güzeldi...
Elizabeth arden 5th aveneu cok hos tatli çiçeksi odunsu gbi geldi bana denemelisin.
Bath and boyd works dark kiss mor sise oda tatli meyveli kalici ve dkkat ceken türden
Ysl mon paris jelibon gbi kokuyor bende sormayan kalmadi amaa sevemedim ben yinede deneyebilrsin belki sana uyar.
Birde ucuz diyip gecmemek lazmm
Hunca carminella bu da cok tatli çiçeksi ferah bir o kadar da kalici bir koku. Bir parfüm aşığı olarak umarmm yardımcı olabilmjsimdir...

meyve agırlıksa onu çıkarayım olmadı listeden . Ben böyle vanilyası daha baskın bitiş istiyorum. Meyveli parfümler bana eğlenceli ve daha genc geliyor ben daha çok vanilya bitişli sıcak olmasından yanayım yani bana oyle yakısıyor sanırım :)
O zaman sana yves rocher vanilla noir oneririm kahverengi şişe harika bsey cok cekici bir vanilya kokusu.
Ysl cinema
Ysl manifesto
Kenzo amour bunlar oldukca vanilyalı kalici kokular 4 de denemelisin

212 sexy cok cekici
Escada magnetsim ahhh ne cok severim sekerli ama baymazz cok dkkat ceker bu koku
Ysl black opium güzel ama ben esmerler de cok daha güzel durduğunu düşünüyorm 90 ml kullandm bitirdm bidaha almam.
Elizabeth arden 5th aveneu cok hos tatli çiçeksi odunsu gbi geldi bana denemelisin.
Bath and boyd works dark kiss mor sise oda tatli meyveli kalici ve dkkat ceken türden
Ysl mon paris jelibon gbi kokuyor bende sormayan kalmadi amaa sevemedim ben yinede deneyebilrsin belki sana uyar.
Hunca carminella bu da cok tatli çiçeksi ferah bir o kadar da kalici bir koku. Bir parfüm aşığı olarak umarmm yardımcı olabilmjsimdir...
Canım Hunca carminella bu parfümü nereden alıyorsunuz? Kalıcılığı ve kokusu hakkında daha fazla detay verebilir misin?

Canım Hunca carminella bu parfümü nereden alıyorsunuz? Kalıcılığı ve kokusu hakkında daha fazla detay verebilir misin?
Ben herhangi bir kozmetikciden denk gelip almıştım 100 ml ama suan hepsi burada da var saniyorm.
Yeni versiyonu ise gecenlerde kesfettm hunca memoris gold 45 50 tl galiba oda carminella nin aynisi . Çiçeksi meyvemsi naif bir koku yormayan bas agrisi yapmayan tarzda.

Yves Rocher comme une evidence benim favori kokumdur denemenizi tavsiye ederim.

ysl kokularını ben de merak ediyorum. Sadece Black Opium denedim iki kez. İlkinde çok beğenmiştim çikolata kahve kokusu aldım kahve notası çok ilgimi çekti, ancak 2. denememde kahve kokusu hiç gelmedi çikolatalı sıradan basit bir koku olarak algıladım.
Manifesto ve Cinema yı da merak ediyorum aslında.

ysl kokularını ben de merak ediyorum. Sadece Black Opium denedim iki kez. İlkinde çok beğenmiştim çikolata kahve kokusu aldım kahve notası çok ilgimi çekti, ancak 2. denememde kahve kokusu hiç gelmedi çikolatalı sıradan basit bir koku olarak algıladım.
Ysl kötü parfüm yapmaz :)) manifestonun sevenleri coook cinemayi herkes bilmiyor amaa ikiside tatlmsi vanilyali kokular bnce escada magnetsim escada collection severler bunlarida sever diye düşünüyorm..

Benim önerilerimde;

Lancome Hypnose
Dolce gabbana the one
Giorgio armani Si
Yves saint laurent Manifesto

hypnose bir süre kullandım arkadasn hediyesiydi çok sıcak iddalydı ama bir süre sonra baydı.armani si nin çakmasıyla ilk tanşmam gerçeklestrdgnden ondan gereksiz sogudum :KK70: the one cok önerildi onu hala deneyemedim cok merak ed,yorum teşekkürler

bisey degil:)bunumu kullanmaya karar verdiniz...turkiyedeki parfumlerin fiyatini bilmiyorum...uygun mu degilmi
600 lira .pek uygun saylmaz ama bir tane parfüm olacaksa imza olarak verebilirim .Tek bir parfüm olsun istediğim için baya araştrmak istedim çünkü şuan bir sürü parfüm almak zorunda kalyorum aradığmı bulamayıp ve daha çok harcama yapmış oluyorum. elimdekiler bitince kesin olarak edineceğim parfüm olabilir bir de muadili zara black saphire deneyeceğim :KK70:

212 sexy cok cekici
ya suan çok gerildim .cogunu bilmemem ne olacak peki hepsini denemek mümkün değil :KK43: bu parfümler yanık şeker kokmuyor ama değil mi :) Böyle baymayan ,vanilya bitişli eğlenceli değil şık ve sıcak dursun istiyorum.

O zaman sana yves rocher vanilla noir oneririm kahverengi şişe harika bsey cok cekici bir vanilya kokusu.
Ysl cinema
Ysl manifesto
Kenzo amour bunlar oldukca vanilyalı kalici kokular 4 de denemelisin
manifesto da cok önerildi . yves rocher vanilyası hoş ama hindistan cevızını sevdim en cok ben . o da cok aklıma giriyor hem uygun

Yves Rocher comme une evidence benim favori kokumdur denemenizi tavsiye ederim.

Ya bu parfümün şişesini kokladığımda bayılıyorum .Beyaz tenli arkadasım vardı onda da her kokladığımda ayrı bayılyorum. ama kendime de bir o kadar yakıstıramıyorum. :) aynı ten yapısında olan kuzenım sıktı magazada ona da gitmedi . Psikolojik sanırım Ben sarı bugday tonlarındayım. bıraz daha sıcak yada beyaz şeftali notası istiyorum o yuzden. bu aradaa bu parfüm tarzını seven bir kadının caudalie the des vıgnesı de sevecegını dusunuyorum denemedıysenız deneyin o da harıka bır kokudur asla kalıcı olmasada çok zariftir.

Black opium yeni denedim bende kahve gibi keskin bir kokuyu daha baskın aldım sonradan cok sıcak tatlı bır hal aldı demek değişiyor tenden tene.

Ya bu parfümün şişesini kokladığımda bayılıyorum .Beyaz tenli arkadasım vardı onda da her kokladığımda ayrı bayılyorum. ama kendime de bir o kadar yakıstıramıyorum. :) aynı ten yapısında olan kuzenım sıktı magazada ona da gitmedi . Psikolojik sanırım Ben sarı bugday tonlarındayım. bıraz daha sıcak yada beyaz şeftali notası istiyorum o yuzden. bu aradaa bu parfüm tarzını seven bir kadının caudalie the des vıgnesı de sevecegını dusunuyorum denemedıysenız deneyin o da harıka bır kokudur asla kalıcı olmasada çok zariftir.
Doğrudur her parfüm her tende aynı şekilde olmuyor ne yazıkki, ben yıllardır kullanıyorum çok beğeniyorum ama herkeste aynı şekilde olmuyor. Dediğiniz kokuyu deneyeceğim , değişiklik yapmak istiyordum zaten teşekkür ederim.

X