Kadın dizisi

Daha izlenmez kizlar bu dizi malesef... bu da hic oldu c.tesi bir aile hikayesine bayilarak izliyodum aniden final oldu valla sogudm bisey izlemekten be

Çok güzeldi bu bölüm😍
Izledim guzel bolumdu , ben arif baharciydim ama simdi istemiyorum ya birlikte olmalarini bahar sarp hayattayken arifi istemiyodu , hastanede sarptan ozurdilemeler felan olmadi ; bahar her ikisinede mesafeli olsaydi olurdu ama simdi inandirici gelmiyo bana bahar

Izledim guzel bolumdu , ben arif baharciydim ama simdi istemiyorum ya birlikte olmalarini bahar sarp hayattayken arifi istemiyodu , hastanede sarptan ozurdilemeler felan olmadi ; bahar her ikisinede mesafeli olsaydi olurdu ama simdi inandirici gelmiyo bana bahar
Arifle bahar gerçekten çok saçma oldu onları izleyesim gelmiyor inandırıcılığını yitirdi,şuan diziyi Raif ceyda satılmış için izliyorum vallahi çok tatlışlar😍

Merhaba arkadaşlar ben uzun süredir izlemiyordum ..burdan tekrar gaza geldim haftaya izleyeyim bari:dondurma:
İzle kuzum,sarp gidince tadı kalmaz dizinin diyordum ama sarp gidince daha iyi oldu,o varken ağır saçmalamışlardı

Yarın ki bölüm fena görünüyo :confused: :KK17:

X