Lise Yorum ve Soruları KABİN MEMURLUĞU HAKKINDA SORU SORDUM ACİL YANITTTT

Cereny123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2019
4
3
24
Arkadaşlar şimdi ben kabin memuru olmak istiyorum.(Yurt dışı fly emitares de)Sizce bu firma için neler yapabilirim şimdiden?(lise 1im daha)
2)Bu firma deneyimsiz eleman alıyor mu?

şirketin internet sitesindeki iş ilanlarına baktın mı? sitesinde işe başvuru şartlarını görebilirsin. çok büyük ihtimalle ingilizce ve arapça bilmeni isterler.

şirketin internet sitesindeki iş ilanlarına baktın mı? sitesinde işe başvuru şartlarını görebilirsin. çok büyük ihtimalle ingilizce ve arapça bilmeni isterler.
Teşekkür ederim lise 1im daha şimdiden çalışma yapmak istiyorum.Başka ne yapabilirim?

Teşekkür ederim lise 1im daha şimdiden çalışma yapmak istiyorum.Başka ne yapabilirim?

Kabin memuru değilim o yüzden ne kadar geçerli olur söylediklerim bilmiyorum ama fiziki şartlar uyduktan sonra en çok önem verilen yabancı dil bilgisi. İngilizce ve sonrasında Arapçanı geliştir. Tatillerde insanlarla muhatap olacağın işler yapabilirsin, böylece iletişimini ve sorunlarla mücadele becerini geliştirirsin. Yine iletisim , problem çözme, stresle başa çıkma gibi çeşitli temalarda seminer ve eğitimlere katılabilirsin. Bunlar ilerde fikrin değişse ve kabin memurluğu olmasa bile diğer işlerde de sana yardımcı olur. Ama herşeyden önce sen iş başvuru şartlarına bir bak.

Kabin memuru değilim o yüzden ne kadar geçerli olur söylediklerim bilmiyorum ama fiziki şartlar uyduktan sonra en çok önem verilen yabancı dil bilgisi. İngilizce ve sonrasında Arapçanı geliştir. Tatillerde insanlarla muhatap olacağın işler yapabilirsin, böylece iletişimini ve sorunlarla mücadele becerini geliştirirsin. Yine iletisim , problem çözme, stresle başa çıkma gibi çeşitli temalarda seminer ve eğitimlere katılabilirsin. Bunlar ilerde fikrin değişse ve kabin memurluğu olmasa bile diğer işlerde de sana yardımcı olur. Ama herşeyden önce sen iş başvuru şartlarına bir bak.
Tamam teşekkür ederim 😊

Merhaba ben kisa bir sure (2yıl) THY'de kabin memuru olarak çalıştım. Lise mezunu olmak yeterli. Bunun yanisira Ingilizce dışında baska bir dil daha bilmen gerekiyor. Psikoloji mulakatlari, fiziksel goruntu, idari mulakatlar ve daha birkac farkli denemeden geciyorsun. Kabin memurlugunun universite bölumu de var. Fakat ben senin universiteyi okuyup (hangi bolum istersen), sonrasinda fikrin degismezse kabin memuru olmani oneririm. Sonra pisman olabilirsin cunku gorundugu kadar kolay degil. Mutlaka baska bir meslegin olsun, çunku uzun seneler yapilacak bir is degil bu bence tabiki. Bu isten emekli olanlar da var. Smdiden kolayliklar, hakkinizda hayirlisi olsun.

X