Japon oje sanatı

gercekten cok kullanisli bu tirnaklar...ama hazxir tirnak bunlar..satiliyor.gidip aliosun takiosun.kiyafetine gore al tak..birde tirnak shoplar var..orda aklina geleni modeli ciz aynisini yapiolar tirnak uzerine...ve japonlarin cogunun tirnaklari ayni..sekilli sekilli:-)))

BEN SADELiKTEN HOŞLANANLARDANIM.
BÖYLE JAN JANLI OLAN ŞEYLERİ SIKICI BULUYORUM.

YAPAN BAYANLAR HAKKIN DA KESİNLİKLE ELEŞTİRİ YAPMIYORUM, HEM BÖYLE BİR HAKKIM YOK, HEMDE BENi İLGİLEDİRMEZ.

cogu abartli ama guzel bence ..
tskler paylasimin icin pamuk'umm...

bu tirnaklara ruslar cok merakli turkiyede yayginlasmaya basladi kiz kardesim egitimini aliyo serce parmakta bir tane guzel durur bence tesekkurler pamuk

9. gelinler için çok hoş kırmızılara bayıldımm
ayakta çirkin duruyoo
bunları takarsam hiç tuvalete gitmemem lazımm

tırnaklar çok uzun yaa sevmiyorum ben uzun tırnakları ama bazı desenler güzel

hic oje kullanmasamda bunlar hosuma gitti dogrusu
baskasinda olunca guzel duruyor hehehehe

kızlar ben hiç beyenmedim bence çok abartılı franc tercihim kısada hem çok sade hemde çok kullanışlı her kıyafete uyuyor. benimde tırnaklarım uzun ama bu kadar hiç doğal deil

bence bu takma tırnaklar kesenlikle korkunç! sadece resim olarak bakınca değişik hoş gibi görünüyor ama asla böyle birşey kullanmam. az daha kısa olsa veya doğal tırnak üzerine yapılmış minik çiçekler desenler filan olsa daha güzel olur

ben yapıstırma suslemelerden kullanıyorum ustunede seffaf oje suruyosun guzel duruyo ama bır ıkı tırnaga yapılmalı cok fazlası abartı sadelık herzaman guzel

ayyy bence o tırnaklar hazır değilse iğrençç çünkü çok uzun hemde bence onlar tırnağa zarar verir hemde çok yapma bence

X