İzmir'den selam olsun

Donuyorum bir üşütmüşümki sormayın hem boğazlarım faranjit sıtma ile birlikte hemde grip olmusum. Test yaptım negatif cıktı. Allah'tan bu İzmir beni hasta etti :)) sizler nasılsınız

Donuyorum bir üşütmüşümki sormayın hem boğazlarım faranjit sıtma ile birlikte hemde grip olmusum. Test yaptım negatif cıktı. Allah'tan bu İzmir beni hasta etti :)) sizler nasılsınız
Evet ya çok soğuk gerçekten çok soğuk ya aman dikkat et vallahi ben de iyim uzanıyorum TV bakıyorum gebelik testi mi yaptın adettin geçti mi

Ne testi, ne adet geçmesi başkasıyla karıştırdın insallah o günlerde gelir diyeyim madem 🤗😀
Kuzu demişsin ki evet ya çok soğuk gerçekten bazıları Franz Şit oldu sıtma ile grip oldu test yaptım negatif çıktı yazmışım ben de ona dedim

Kuzu demişsin ki evet ya çok soğuk gerçekten bazıları Franz Şit oldu sıtma ile grip oldu test yaptım negatif çıktı yazmışım ben de ona dedim
Faranjit (boğaz iltihabı,) üstüne grip oldum. Üşüttüm. Covid oldum sandım, test yaptım cok şükür negatif çıktı. Evet haklısın çok açıklayıcı yazmamısım Kusura bakma 🌺

X