Gelinbaşı ve Gelin Tacı izmirde tesettr gelin başı yapan yer?

denizkabugu5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2014
16
0
izmirde- Bornova, bayraklı, Karşıyaka, konak, buca da güzel tesettür gelin başı yapan yer var mı? yardımcı olursanız çoook sevinirim. ağustosta düğünüm var ve ben hala kuaför bulamadım.. :-:-)53:

Canım benim kuaförüm bir tesettürlü gelin yapmıştı ki harika olmuştu.Ben tesettürlü değilim ama hayran kalmıştım ayrıca makyaj konusunda da mükemmeldir.özelden gönderiyorum sana adını telefonunu.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım benim kuaförüm bir tesettürlü gelin yapmıştı ki harika olmuştu.Ben tesettürlü değilim ama hayran kalmıştım ayrıca makyaj konusunda da mükemmeldir.özelden gönderiyorum sana adını telefonunu.

çok teşekkür ederim. arayacagım inşallah :)

Mrb banada gönderirmisiniz lütfen

Kızlar izmirde yaşıyorum bana yardımcı olabilicek biri var mı? Ağustos ta kinam var ama gelinligimi giyeceğim. Çünkü başka şehire gelin gidiyorm bildiğiniz ya da tavsiye edebileceğiniz gelin tesettür başı yapan yer var mı?

X