Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları İzmif Çiğli Limon Anaokulu Hakkında

girlwithaproblem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2011
8
1
Çocuğumu Çiğlideki limon anaokuluna gönderiyorum 1,5 aydır. Bugün alerjik olduğunu defalarca sözlü ve yazılı iletmiş olmama rağmen çocuğuma süt içirmişler. Sonra bir de okul yöneticisi telefonda beni ilgisiz olmakla suçladı. Madem bu kadar önemliydi niye söylemediniz dedi ki defalarca söylediğimi ve evraklarda da yazdığını söylediğim halde. Evraklara bakmamışlar ve gözümüzden kaçmış dediler. Bu sırada şans eseri benimle aynı durumu yaşayan bir veli ile karşılaştık. Kendisinin çocuğu oryantasyonda daha ilk haftada idi. Bu yüzden okulda bekliyor. Bu sırada çocuklara bağırıldığına, ağlayan çocuklara git köşede ağla dendiğine şahit olmuş. Onun da alerjik çocuğuna alerjisi olan yoğurt yedirilmiş üstelik yemeksiz oyun grubuna yazılmış olduğu halde. Okul yönetimi bu olayı yalanlıyor. Benden de doğru dürüst bir özür dilenmedi. Çocuğu okuldan alırsanız ruh sağlığı bozulur diyerek korkutmaya çalıştılar. Nasıl bu kadar yanıldım bilmiyorum. İçine girmeden bazı şeyleri anlamak mümkün olmuyormuş. Başkası mağdur olmasın diye yazmak istedim. Bu okula çocuğunu gönderen veya göndermeyi düşünen varsa uzak dursun.

X