İsteksiz bir eşim var ?

nur58k

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
71
14
24
Kızlar evlenmeden önce yerinde duramayan bi eşim vardı telefonda konuşurken sürekli lafı oraya getirirdi ama evlendikten sonra normale göre azdı şimdi ilişkimiz daha da azaldı 3 yıllık evliyim hamileyim şuan 10 günü geçti mesela hiç yaklaşmaz öpmez bile. Haftada bir olur olmaz yani bende hormonlar ve yapı olarak tam tersi biriyim benim için çok önemli bunu değiştirebilir miyim acaba ? Taktik verin

Kızlar evlenmeden önce yerinde duramayan bi eşim vardı telefonda konuşurken sürekli lafı oraya getirirdi ama evlendikten sonra normale göre azdı şimdi ilişkimiz daha da azaldı 3 yıllık evliyim hamileyim şuan 10 günü geçti mesela hiç yaklaşmaz öpmez bile. Haftada bir olur olmaz yani bende hormonlar ve yapı olarak tam tersi biriyim benim için çok önemli bunu değiştirebilir miyim acaba ? Taktik verin
Lafta genelde hepsi aslan, kaplan sözlü olarak parçalar 😅 icraatta bekleyince minnoş bir kuzu 😁

İşin şakası tabi bir yana , sağlık problemi veya psikolojik bir sorun olabilir. Destek almanızı öneririm🌸

Bu durumu eşinizle konusmadiniz mi? Açık olun bence taktiğe falan gerek yok.

Neden taktik yapmak zorundasın ki hayır yani doğalında gelen yine geliyo kocan sorunlu. Belkide hamile olduğun için ilgisi azaldı çoğu erkek böyle ama tam tersi olan da var.

taktikle olmaz taleplerinizi bildirin. neden yaklaşmıyorsun diye sorun.
acaba hamile olduğunuz için zarar vermekten korkuyor olabilir mi?
Sanmıyorum
Neden taktik yapmak zorundasın ki hayır yani doğalında gelen yine geliyo kocan sorunlu. Belkide hamile olduğun için ilgisi azaldı çoğu erkek böyle ama tam tersi olan da var.
alakası yok daha başınsayım zaten bir engel yok yapmamak ççin

Sanmıyorum

alakası yok daha başınsayım zaten bir engel yok yapmamak ççin
Bu sizin düşünceniz. Taktikle olacak şey değil alıp karşınıza açık açık konuşacaksınız. Belki adam bebeğe zarar verecek diye çekiniyo. Belki içeride bir canlı olması hissi onu geri çekiyo. Belki senin canın acıyacak diye düşünüyo. Fal açarak öğrenilmez bunlar konuşup soracaksınız

Bu sizin düşünceniz. Taktikle olacak şey değil alıp karşınıza açık açık konuşacaksınız. Belki adam bebeğe zarar verecek diye çekiniyo. Belki içeride bir canlı olması hissi onu geri çekiyo. Belki senin canın acıyacak diye düşünüyo. Fal açarak öğrenilmez bunlar konuşup soracaksınız
Biraz daha kızsaydın😂 konuştuk heralde ben dedim doğum kolaylaşıyormuş yapmak iyiymiş falan dedim allah aşkına yapacak adam onu mu dinler yine de duramaz bu durumlarla alakası yok yani

Taktik olmaz ya karşılıklı oturup konusacaksiniz veya tedaviye ihtiyacı var belki erken boşalma var diye belki sertleşme sorunu var diye beraber olmuyor olabilir sebebini sen de az çok biliyor veya tahmin ediyor olman lazim

Sizin başka bir konunuzda da gördüm sanırım eşinizin sizinle iletişimi de kötü. Cinsellikten önce iletişimsel kısmı sanırım çözmek lazım. Profesyonel bir yardım da alabilirsiniz belki.

X