İstanbullu Gelin

ameliee

dileğini tuttu!:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
5.950
539
O3 Medya‘nın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi İstanbullu Gelin‘in başrollerini Özcan Deniz ile Aslı Enver paylaşıyorlar…
Ali Aydın‘ın senaryosunu yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş oturuyor.
İstanbullu Gelin oyuncu kadrosu İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Hakan Altıner, Nergis Çorakçı ve Neslihan Yeldan’dan gibi çok değerli isimlerden oluşmaktadır.

upload_2017-3-20_14-59-17.jpeg

images

Faruk ile Süreyya’nın tutku dolu aşkı!
Annesiz ve babasız büyümek zorunda kalan Süreyya, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Konservatuar mezunu olan Süreyya, hayatını reklam seslendirerek ve vokal yaparak kazanmaktadır. Hayattaki tek akrabası teyzesi Senem ile birlikte yaşayan Süreyya’nın mütevazi yaşamı, beklenmedik bir anda karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olması ile sonsuza kadar değişir.

Bursa’nın tanınmış ve köklü ailelerinden Boran ailesi içinse bu aşkı kabullenmek hiç de kolay olmayacaktır. Kocasının ölümüyle 4 oğluyla kalan Esma Sultan’ın en gözde oğlu Faruk için bambaşka hayalleri vardır. Kendine ve köklerine uygun gelin adayını çoktan seçmiştir.

Tüm bu gelişmelerden habersiz olan Süreyya ile Faruk ise Bursa’daki aile konağına evlilik haberini vermek üzere gelirler. Ancak bu durum konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen Esma Sultan için büyük bir şoktur. Esma Sultan’a gelin olmak kolay değildir, özellikle de kendi seçmediyse. Faruk’a olan aşkından güç alan Süreyya, kolay pes etmez, kayınvalidesinin zamanla kendisine alışacağına ve kalbini yumuşatacağına inanmak ister. Ancak Esma Hanım’ın onu kabullenmeye hiç mi hiç niyeti yoktur.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

ben sevdim bu diziyi :KK15:
Aslı Enveri zaten çok severim. Çok eleştiriyorlar Özcan Deniz babası yaşında olmamış diye ama sırf anneleri için bile izlenir:KK45:

ben sevdim bu diziyi :KK15:
Aslı Enveri zaten çok severim. Çok eleştiriyorlar Özcan Deniz babası yaşında olmamış diye ama sırf anneleri için bile izlenir:KK45:

Ben de izliyorum, başka izleyecek birşey bulamadığım için:KK53:

Osman Süreyya'ya aşık oldu değil mi? İzleyen kimse bulamadım ki bunu sorayım:KK48:

Ben de izliyorum, başka izleyecek birşey bulamadığım için:KK53:

Osman Süreyya'ya aşık oldu değil mi? İzleyen kimse bulamadım ki bunu sorayım:KK48:
Aynen onlar Faruk'la tanışmadan önce aslında yolda karşılaştılar Osman'la.
Osman'ın astım krizi tutunca Süreyya yardım etmişti o da aşık oldu.. :dondurma:

Aynen onlar Faruk'la tanışmadan önce aslında yolda karşılaştılar Osman'la.
Osman'ın astım krizi tutunca Süreyya yardım etmişti o da aşık oldu.. :dondurma:

Heee ben ilk bölümü izleyemedim. İlk nikahta karşılaştılar sandımo_O

E Süreyya hatırlamadı mı Osman'ı?

İkisi ayrı ayrı güzel oyuncular ama birlikte olmamışlar bence
Ben Ozcan Denizi ne şarkıcı olarak ne de oyuncu olarak severim.Hele o,dünyanın en yakışıklısiyim,bakışı yok mu nefret ettiriyor kendisinden.Asli Enver fena değil ama o da şirin kız tavırlarıyla yapay oluyor.yaşina gore davranmalı,15 yaşinda gibi degil.yine de severim onu.

Aslı Enver i severim ancak Özcan Deniz ne öyle , yirmi yıldır havalı zengin karizmatik bey rollerinde sıktı artık , Baba hatta dede rollerine geçmenin vakti gelmiş geçiyor bile

Aslı Enver i severim ancak Özcan Deniz ne öyle , yirmi yıldır havalı zengin karizmatik bey rollerinde sıktı artık , Baba hatta dede rollerine geçmenin vakti gelmiş geçiyor bile

Aslı Enver'i ben de severim ama bu dizide fazla yılışık geldi bana Süreyya karakteri. Sevgilim deyişi bile sinir bozucu geliyor. Doğallıktan uzaklaştırıyor karakteri.

Aslı Enver'i ben de severim ama bu dizide fazla yılışık geldi bana Süreyya karakteri. Sevgilim deyişi bile sinir bozucu geliyor. Doğallıktan uzaklaştırıyor karakteri.
Bende bı beş dk bakmistim gecelikle evde dolaşıyordu, rahat, patavatsız kız rolünde herhalde dediğiniz gibi olabilir :)

X