K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz İstanbulda iyi bir KBB Doktoru arıyorum acil...

ladyanna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2008
144
0
merhaba arkadaslar 2 gün önce bir kbb doktoruna gittim ve kulak kemikçiğinde erime olduğunu ve ameliyat gerektiğini söyledi.çokkkk korkuyorum lütfen böyle bir ameliyat geciren varsa beni bilgilendirebilirmi?varsa tanıdıgınız iyi bir doktor yazarmısınız.çok korkuyorum çok.

Nisa hastanesi kbb Mehmet bey oğlumun doktoru akrabalarımızıda ameliyat eden doktor birçok kişiden metini duyduk tavsiye ediyorum.

Kızlar peki marmara hastanesinin emekli sandığı ile anlaşması varmı benimde gitmem lazım yardımcı olursanız sevinirim.konuyu açan arkadaşım geçmiş olsun ALLLAH şifa versin.

Kızlar peki marmara hastanesinin emekli sandığı ile anlaşması varmı benimde gitmem lazım yardımcı olursanız sevinirim.konuyu açan arkadaşım geçmiş olsun ALLLAH şifa versin.

tesekkür ederim,herkes için aynı dileklerim.üniversite hastanelerinin emekli sandıgıyla anlaşması var.

kızılayda hasan sabri alayalı var cerrahpaşa tıpta da ameliyat falan yapıyo ben kulak burun boğazan çok çekerim hep ona giderim bu yaz da burun ameliyatımı o yapacak.
ve bir de süreyya şeneldir var çocukken ben ona giderdim ve benim 3 ameliyatımı da o yapmıştı çok başarılıdır. etilere muayene açmış ve duyduğuma göre artık biraz tuzluymuş.

Merhaba,

Ben de çok aradım ve ekte bana gönderilen link'de işime yarayan doktoru buldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
X