İstanbul'da Fal - Falcılar

kızçelerim....yine fallara düştüğümüz şu günlerde deneyimlerimi sizinle paylaşmayı bir borç bilirim :)))
bu arada eski üyeydim ben kapattım eski hesabımı...safiyelermiş demetlermiş ayşe ablalarmış hepsine gidip zamanında fallar baktırdım...yeni üye olduğum görünüyor diye reklam yapıyor gibi düşünceler olmuşmasın diye kimseye numara paylaşmayacağımı baştan belirteyim...
fatma abla kızıltepede bizzat gittim ama öyle anlattıkları kadar mı bilemedim...iyiydi evet ama şahane de diyemem...büyü işleri de yapıyormuş...
neval hanım çok iddalı ama bir o kadar kötü enerjili bir hanım yüz yüz emin olduğum konularla ilgili tam tersi konuştu sevmedim..boşa para ve zaman kaybı...
laf cafe andaç aslında severim epey zamandır gitmemiştim...ya yorgundu yada o gün enerjimiz tutmadı..orta derecedeydi diyelim...sabah erken saatlerde gidip ilk sıralarda baktırmak lazım bence...
göker onada eskiden beri baktırırdım...anda iyiydi..detayları baya bildi...sonuç olumsuz dedi bakalım vadeleri var dün baktırdım...
hacer hanım.. bi kere burda reklamını yapan arkadaş yaşlı demiş alakası yok 50.lili yaşlarda bir hanım..yalandan 5 dakika baktı sende büyü var dedi... bozdur dedi yoksa bilmem kaç paraya benim hocam var bozar dedi :)))) tırt sakın diyim bulaşmayın...
bahriye abla var gaziosmanpaşada anı olayları bildi..üç harflileri var..kısa bakıyor..bizim aramızda samimyet var o yüzden dostane gittiğim biridir..anlık olarak iyidir...
erayı buldum kadıköydeymiş...gitsem mi bilmiyorum...
bugün berk diye bir çocuğa baktırıcam onunla ilgili yorum yazarım mutlaka...zaten muhtemelen de ara verip beklerim olacakları...
he birde sarmaşık cafe hasan abi var..oda olayları gidişatı iyi bildi ama çok üstün körü ve kısa bakıyor..detay detay anlatmadığı için fal sonunda ee şimdi iyi miydi kötü müydü bu diyorsunuz...
şimdilik böyle sevgiyle kalın
Eray Sinerji cafe mi?

orada hep kurşun dökme enerji açma için para söğüşlemeye çalışıyorlar.
Cafe falcilari cikmadi simdiye kadar bende, tek iyi yani yuzyuze kart secerek bakiyor olmalari. Tek Damla iyiydi anda ve yakin gelecekte ama o da ask konsuunda maalesef pembe, bu sefer dedigi de pek olmayacak gibi su anda

kızçelerim....yine fallara düştüğümüz şu günlerde deneyimlerimi sizinle paylaşmayı bir borç bilirim :)))
bu arada eski üyeydim ben kapattım eski hesabımı...safiyelermiş demetlermiş ayşe ablalarmış hepsine gidip zamanında fallar baktırdım...yeni üye olduğum görünüyor diye reklam yapıyor gibi düşünceler olmuşmasın diye kimseye numara paylaşmayacağımı baştan belirteyim...
fatma abla kızıltepede bizzat gittim ama öyle anlattıkları kadar mı bilemedim...iyiydi evet ama şahane de diyemem...büyü işleri de yapıyormuş...
neval hanım çok iddalı ama bir o kadar kötü enerjili bir hanım yüz yüz emin olduğum konularla ilgili tam tersi konuştu sevmedim..boşa para ve zaman kaybı...
laf cafe andaç aslında severim epey zamandır gitmemiştim...ya yorgundu yada o gün enerjimiz tutmadı..orta derecedeydi diyelim...sabah erken saatlerde gidip ilk sıralarda baktırmak lazım bence...
göker onada eskiden beri baktırırdım...anda iyiydi..detayları baya bildi...sonuç olumsuz dedi bakalım vadeleri var dün baktırdım...
hacer hanım.. bi kere burda reklamını yapan arkadaş yaşlı demiş alakası yok 50.lili yaşlarda bir hanım..yalandan 5 dakika baktı sende büyü var dedi... bozdur dedi yoksa bilmem kaç paraya benim hocam var bozar dedi :)))) tırt sakın diyim bulaşmayın...
bahriye abla var gaziosmanpaşada anı olayları bildi..üç harflileri var..kısa bakıyor..bizim aramızda samimyet var o yüzden dostane gittiğim biridir..anlık olarak iyidir...
erayı buldum kadıköydeymiş...gitsem mi bilmiyorum...
bugün berk diye bir çocuğa baktırıcam onunla ilgili yorum yazarım mutlaka...zaten muhtemelen de ara verip beklerim olacakları...
he birde sarmaşık cafe hasan abi var..oda olayları gidişatı iyi bildi ama çok üstün körü ve kısa bakıyor..detay detay anlatmadığı için fal sonunda ee şimdi iyi miydi kötü müydü bu diyorsunuz...
şimdilik böyle sevgiyle kalın
Eray asmindeki Eray mı hangi cafedeymiş onu aradım. Bulamadım

Kızlar astrocenterda alya ve sezgi/sezin unuttum onlar dışında çıkan kim var dersiniz? Alyaya 2 kere baktırdım ilki çıktı bu arada

Bu arad Damla'nin soyledigi sey oldu/ 2 vade goruyorum demisti,maksimum 1 hafta dedi ve faldan 2 gun sonra dedigi sey oldu yani bildi bakalim gelecek ongorusu cikacak mi.
cnm çok çok gelecek çıkmıyor orda biraz pembeci daha yakın geleceğe odaklanırsan hem çıkma olasılığı daha uksek oluyor hem üzülmemiş oluyorsun

Şimdi Ayla'ya baktırdığım falın notlarını okudum 2 ay olmuştur sanırım baktıralı. Ve o süreçte dediklerini yaşamışım kısa vadede hep bilmiş. Erkek arkadaşımla konuşunca bana anlattıklarını kadın falında söylemiş hep. Üzerine çok fal baktırınca hiç fark etmemişim. Gelecekle ilgili diğer şeyler çıkar mı bilmiyorum, çıkarsa yazarım. Şaşkınım.
Aylami alya mi

cnm çok çok gelecek çıkmıyor orda biraz pembeci daha yakın geleceğe odaklanırsan hem çıkma olasılığı daha uksek oluyor hem üzülmemiş oluyorsun
Evet zaten tahmin ettigim sekilde gelecek yorumu, maksimum da birkac ayla alakali konustu. Ben anlik baktiriyorum daha cok aslinda ve yakin gelecek merak ettigim seyler. Bazilari ani ve yakin gelecegi bile bilemiyor.

Mesela Duygu Deniz mantikli gelmisti, ona soruda sordugum uzerinden yorum yapmis anladim daha sonra sonra soruda sordugum durum degisti. Askla alakali olmayan bir konu, bir ev meselesi kisacasi bilememis. Falsepetin'de Elena da bilememis. Ayni konu icin Kadikoy Aura Cafe Dporuk'a fal baktirmistim o da bilemedi unutmusum o fali, basta iyi gibi gelmisti.

Hep bunlar ask disi konular bu arada sadece Damla'ya son baktirdigim daha ikili iliskilerle alakali. Damla'ya iki ay once baktirdigimda ev konusunda digerlerinden farkli konusmustu soyledigi sekilde ilerliyor. Bir de ben gecen Aralik ayinda astroloji yillik yorumu almistim, orada da bu konuyu sordum Damla gibi ve digerlerinden farkli yorumladi aslinda yanildi diyecektim sonraki gelismelerde onun soyledigi sekilde ilerledi, ilerliyor su anda. Senelik astroloji bakimi almak da daha dogru eger spesifik bir iliski konunuz disinda genel yorum istiyorsaniz, senelik yorum alin derim.

X