İstanbul'da bioenerji uzmanı bilen,fayda gören var mı?

deep7979

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2010
138
1
merhaba;

İstanbul'da bioenerji uzmanına giden ve herhangi bir derdi için şifa bulan varsa bilgi paylaşırsa çok sevinirim. Bu işi sadece maddi amaçlı yapanlar olduğu gibi işin özünde ben enerjiye inanan biriyim. Tabi ki ilk öce tıbbi olarak ne gerekiyorsa yapılması kanaatindeyim. Adı üstünde bu sadece bir alternatif olmalı. Bu konuda insanları kandıran sırf para kazanmak amacıyla hareket eden çok insan gördüm. Ondan gerçek bir tavsiye ye ihtiyacım var.

İyi bi bioenerjiste benimde ihtiyacim.var acilen.bende bioenerji ile ilgiliyim ama tam uygulayamiorum.Oktay Alioglu die birini duydum ama ne derece iyi bilmiyorum.

Sakın denemeyin para tuzağı bunlar benim param gitti 1000 tl. Erol konuk var ünlü hatta tvde falan çıkıyordu. Ondan yardım aldım söZde. Hiçççç birsey olmadı en küçük bir değişiklik bile benden söylemesi. Bu kişileri çıkarıyolar tvye. BiZde gerçek ve etkili olduğunu düşünüp kanıyoruz.Ama giden sadece paramız oluyor.Ben gerçek bulmuyorum bunları artık. Anladığım şu bu tarz şeyleri pazarlayan insanlar para karşılığı bazı kişilerle anlaşıyolar. Bu kişilerde ettafta dolanıp tvlere cıkıp reklamını yapıyolar.BiZde etkilenip aaa etkiliymiş diyoruz.

Arkadaşlar merhaba, ben bir isim sormak istiyorum duyan bilen var mı bu bioenerji konularında. Emel Candırlı diye bir uzman, Antalya'da. Kendisinden seans alan veya bir tanıdığı almış olanlar var mı?

Reklam oluyormu bilmiyorum ama Reiki uzmani var Mehmet Aslan .master egitim aldim kendisinden, nette arastirirsaniz cikar zaten, Reiki enerji aktarimi uzaktanda mumkun. Tabi ki inanip inanmamak insanin kendi elinde..

Reklam oluyormu bilmiyorum ama Reiki uzmani var Mehmet Aslan .master egitim aldim kendisinden, nette arastirirsaniz cikar zaten, Reiki enerji aktarimi uzaktanda mumkun. Tabi ki inanip inanmamak insanin kendi elinde..
Merhaba, siz bu enerjiyi kullanarak kendinizde veya çevrenizde bir şifalandırma gerçekleştirdiniz mi veya hayatınıza bir etkisi oldu mu? İyi bir uzman mıdır seans yapar mı? Şimdiden teşekkürler

Onder Ozcani bir ara bende takip ettim fakat kendisine ve tayfalarina guvenmiyorum. Paraniz bolsa harciyacak yeriniz yoksa gidin derim. Ama Onder di Ahmet di bunlar dolandirici. Vergi veriyor olmalari sahtekar olmadiklari anlamina gelmez!

Onder Ozcani bir ara bende takip ettim fakat kendisine ve tayfalarina guvenmiyorum. Paraniz bolsa harciyacak yeriniz yoksa gidin derim. Ama Onder di Ahmet di bunlar dolandirici. Vergi veriyor olmalari sahtekar olmadiklari anlamina gelmez!
Bio enerjisi olanlar zaten bence bi eliyle enerjisini hissettirmeli annemde de var ama belge almak oldukça güç olduğu için ilerletemedi kendi çapında ara ara baş ağrılarım olduğunda uyguluyor.Zaten gerçekten birinde varsa elinizin üzerinde dokunmadan elini gezdirmesi bile yeterli o enerji sıcaklık veriyor zaten.

Bio enerjisi olanlar zaten bence bi eliyle enerjisini hissettirmeli annemde de var ama belge almak oldukça güç olduğu için ilerletemedi kendi çapında ara ara baş ağrılarım olduğunda uyguluyor.Zaten gerçekten birinde varsa elinizin üzerinde dokunmadan elini gezdirmesi bile yeterli o enerji sıcaklık veriyor zaten.
Bio enerjinin herkes de oldugunu bunun ozel bir guc olmadigini biliyormuydunuz? Iki elinizi birbirine cok yavasca yaklastirin ve geri cekin ama cok yavas yapin ki enerjiyi hissedebilesiniz. Ve agriyan yerinize dokunun :)

Bio enerjinin herkes de oldugunu bunun ozel bir guc olmadigini biliyormuydunuz? Iki elinizi birbirine cok yavasca yaklastirin ve geri cekin ama cok yavas yapin ki enerjiyi hissedebilesiniz. Ve agriyan yerinize dokunun :)
Aslında evet özel güç değil tabi ama bazı insanlar artık daha yetenekli olduklarından mı eğitimini aldıklarından mı bilinmez, şifa verebiliyorlar hastalıkları. Öyle iddia ediyorlar diyelim veya:)

Deneyip sonuc aldiginiz kisi varsa ona gidin herkesin enerjisi uymuyor arti daha kotu bile olunabiliyor mesela ben 1 yildir birine gidiyorum fayda gordugum cok oldu ama ona ulasamayip baska birinden uzaktan seans aldim su an hala ayarlarim normale donmemis gibi

Kimdir acaba memnun kaldığınız enerj
Deneyip sonuc aldiginiz kisi varsa ona gidin herkesin enerjisi uymuyor arti daha kotu bile olunabiliyor mesela ben 1 yildir birine gidiyorum fayda gordugum cok oldu ama ona ulasamayip baska birinden uzaktan seans aldim su an hala ayarlarim normale donmemis gibi
memnun kaldığınız kişi kimdir acaba? hala arıyorum ben çünkü

Tabi biliyorum ama her insan kullanamıyor yani en azından ben başkasının üzerinde böyle bir etkisi yok.Annem kullanmayı az çok biliyor ve enerjisi daha fazla bunu görebiliyorum.

merhaba arkadaşlar uzun yıllar aradan sonrayine döndüm
rahatsızlığım netten kopmamın sebeplerinden biridir :)
trigeminal nevralji rahatsızlığım var ve çare bulunamıyor
tedavi + alternatif tıba yöneldim1.5 sene yada daha fazla akapuktur tedavisi gördüm. seansları kaçırmamam gerekiyordu ,tek seans bile kaçırsam geri dönüş oluyordu ( tek başıma evden dışarı çıkamıyorum, eşim işinden izin alamassa problem)
neyse sonra bioenerji uzmanıyla tanıştım ve inanın çok faydasınıgördüm
hnım çok alçak gönüllü ve açık sözlü rahatsızlığınıa çare olaıyacaksa baştan söylüyor
banada açıça söyledi "tedavi edemem ama ağrılarını azalırım"
çoooook faydasını gördüm yıllarca seans aldım komalık halde adımatamaz dırumda seansa girip gülerek dışarı çıkardım malesef şehir değiştirdim ve faydalanamıyorum
keşke izmirde de dürüst biri bulabilsem

Merhabalar, diğer başlıkta gördüm sanırım Muazzez Hn'a gitmişsiniz Bursa'da. Duymuştum kendisini, ben de İstanbul'dayım maalesef

X