İSTANBUL RAMİ HASTANESİ NEHİR BAYRAM

skkck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2023
27
3
26
Kızlar nehir bayrama gidiyorum İstanbul özel Rami hastanesi 2 ay önce 20 bin dediler doğuma Şuan 30 olmuş diye duydum şaşırdım bilgisi olan var mı gittiğimde sorucam

ay misler gibi medipol de o kadar ve paşalar gibi hizmet veriyorlar rami şaşırmış mı… bu arada nehir hocayı ben de duydum iyi bi drmuş evet ama kıyaslama yaparsak aynı parayı isteyen daha iyi hastaneye gidilir bence

Kızlar nehir bayrama gidiyorum İstanbul özel Rami hastanesi 2 ay önce 20 bin dediler doğuma Şuan 30 olmuş diye duydum şaşırdım bilgisi olan var mı gittiğimde sorucam
Merhaba bende 8 nisanda Nehir hocaya kontrole gittiğimde doğum 24 bindi şuan 30 olmuşsa çok fazla

Ben de bu ay ilk randevumu nehir hanimdan almak istiyorum insallah. Ilgisi ve bilgilendirmelerinden memnun kaldiniz mai acaba? Doktor arayisindayim su an

Orda mı takiplisiniz bana 20 gece gelirse 24 demişlerdi size de öyle mi dediler
Bir kere gittim Nehir hocaya İstanbulda yaşamıyorum doğum için kararsızım doktor hanım Tekirdağdan doğuma yetişirsiniz dedi ama bilemiyorum. Doğum fiyatını bu şekilde gece gündüz dememişlerdi 😊

Ben de bu ay ilk randevumu nehir hanimdan almak istiyorum insallah. Ilgisi ve bilgilendirmelerinden memnun kaldiniz mai acaba? Doktor arayisindayim su an
merhaba, ben şuan kendisine gidiyorum, ssvd düşündüğüm için. iyi bi doktor memnunum ben. doğum için hastaneye sorduğumda nisandan sonra fiyatların güncellendiğini ve sezeryan olsun normal olsun 30 bin tek fiyat dediler. haziran temmuz gibi değişir mi ne olur bilemiyorum..

ay misler gibi medipol de o kadar ve paşalar gibi hizmet veriyorlar rami şaşırmış mı… bu arada nehir hocayı ben de duydum iyi bi drmuş evet ama kıyaslama yaparsak aynı parayı isteyen daha iyi hastaneye gidilir bence
Ben Esenler medipole gidiyorum valla ilgi alaka gayet iyi damla hocaya takipliyim, doğum fiyatları da piyasaya göre bence gayet normal. Rami hastanesi hiç çekici gelmiyor bana ama doktoru bilemem tabi.

X