Gelinlik Modelleri İşlemeli ama kabarık olmayan(tarlatansız) gelinlik arayısı

sunsea

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
7.241
8.934
Merhabalar, Kasım ayı için tam da baslıktaki gibi bir gelinlik arıyorum ama cok fazla bütce ayırmak istemiyorum. (zor duruma girmemek için bir de cok fazla anlam yüklemek istemiyorum) Diktirebilirim ama su an kumas fiyatları euro üzerinden değerlendirildiği için cok pahalı maalesef. 2000 den asagı alamam kumasları.(tam olarak begendiğim kumaslar zaten daha fazla tutuyor) Dikimi, provası vs yine bütcemin dısında. Bu tarz gelinlik gören - işlemeli ve bol dantelli biraz retro bir havası olan - suraya bakabilirsin diyenleriniz varsa cok sevinirim. Hatta 2.el de olur. Kiralamaya da acıgım. Umarım öneride bulunanlar olur. İstanbulda yasıyorum bu arada...

Canim 2. El kiralamayla satin alma arasinda 300 le 500 lira fark oluyor. Nerede yasiyorsun

Bakmadım ama orada daha önce calısan biri kumas kalitelerinin cok iyi olmadıgını söylemişti ama bakıcam elbette fiyatlar da makuldu gbi aklımda kalmıs en azından, cok tşk ederim.
kışı geçirmelik mont almıyorsunuz ki düğünde giyeceğiniz bir kıyafet. en fazla 5 saat duracak üzerinizde. ben olegden aldım ve tarlatansız, istediğiniz gibi gelinlikler vardı. ben gelinlik ve duvağı 2700e aldım. her bütçeye göre var. kolsuz giymek istesem 2000e bile vardı gelinlik. diktirmek her türlü pahalıya gelir size. bir de boşuna stres.

Bedeninizi yazın ona göre elinde olanlar mesaj atar :KK66: hoş kk da 2.nel gelinlik çokça var bakabilirsiniz

kışı geçirmelik mont almıyorsunuz ki düğünde giyeceğiniz bir kıyafet. en fazla 5 saat duracak üzerinizde. ben olegden aldım ve tarlatansız, istediğiniz gibi gelinlikler vardı. ben gelinlik ve duvağı 2700e aldım. her bütçeye göre var. kolsuz giymek istesem 2000e bile vardı gelinlik. diktirmek her türlü pahalıya gelir size. bir de boşuna stres.
Kıslık mont almıyorum elbette ama polyester seyler alerji yapıyor maalesef =( kızarmaya kasınmaya baslıyorum. Benim için gereksiz Bi detay aslında gelinlik giymek büyük anlamlar yüklemiyorum ama bu düğün dernek işlerinde ya vezir oluyor insan ya rezil onu anladım 🙈

Hiç aklıma gelmedi bu olabilir aslında üstüm 40 hatta altım 42 gbi =) cok tşkler öneri için
Tam beğenirseniz benimkini ücretsiz verebilirim düğün için dicektim ki bedenimiz ayrı dünyaların insanıymış 🙈 Ümraniye bu konuda piyasanın aşağısında kalıyo ben orada katalogtan beğendiğim bi gelinliği iki yıl önce 2 bine diktirmiştim

Tam beğenirseniz benimkini ücretsiz verebilirim düğün için dicektim ki bedenimiz ayrı dünyaların insanıymış 🙈 Ümraniye bu konuda piyasanın aşağısında kalıyo ben orada katalogtan beğendiğim bi gelinliği iki yıl önce 2 bine diktirmiştim
Cok tşk ederim, zayıflarım belki bir süre sonra diyet yapma gbi Bi fikrim var =) Ümraniye aklımda olsun öyle ise c ok tşk ederim...

Cok tşk ederim, zayıflarım belki bir süre sonra diyet yapma gbi Bi fikrim var =) Ümraniye aklımda olsun öyle ise c ok tşk ederim...
34 beden benimki aklınızda bulunsun yine zayıflarsanız 🤗

Bir arkadaşım sizin tarif ettiğiniz gibi tarlatansız, düz, saten bir gelinlik satın aldı Oleg Cassini'den. 2000₺ gibi bir fiyata almış. Oleg Cassini'nin indirimde olan ürünleri oluyor, onlara bakabilirsiniz.

Bir arkadaşım sizin tarif ettiğiniz gibi tarlatansız, düz, saten bir gelinlik satın aldı Oleg Cassini'den. 2000₺ gibi bir fiyata almış. Oleg Cassini'nin indirimde olan ürünleri oluyor, onlara bakabilirsiniz.
İlk vakit bulduğumda Bakacagım oraya da cok tskler...

Ümraniye gencalların karşısında Fatoş moda var ,eğer yakınsanız öneririm,arkadaşlarım çok memnun kaldı

X