Is Yerinde Dovme

lattelipasta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2023
4
-7
24
Merhaba, konuyu yanlis yere actiysam kusura bakmayin bir sorum var, fikirlerinizi almak istedim. Ben bu yaz mezun olacagim bilgisayar muhendisligi bolumunden, yazin stajim var ondan sonra bitiyor okulum. Yuksek lisans veya ozel sektorde yazilimci olmayi hedefliyorum, eger kabul edilirsem devlete bagli Tubitakta calisma imkanim var. Yillardir dovme yaptirmak istiyorum parmagima ve kolumun arkasina minimal bir sey gorseldeki gibi ancak is gorusmelerinde veya is hayatinda problem yaratir mi? Bilgisi olan yardimci olabilirse cok sevinirim. Simdiden tesekkur ederim.

Eklentiler

• C1EB0C91-5742-4383-896C-EB6BEF5FD515.jpeg
    C1EB0C91-5742-4383-896C-EB6BEF5FD515.jpeg
    150,3 KB · Görüntüleme: 263
Merhaba, konuyu yanlis yere actiysam kusura bakmayin bir sorum var, fikirlerinizi almak istedim. Ben bu yaz mezun olacagim bilgisayar muhendisligi bolumunden, yazin stajim var ondan sonra bitiyor okulum. Yuksek lisans veya ozel sektorde yazilimci olmayi hedefliyorum, eger kabul edilirsem devlete bagli Tubitakta calisma imkanim var. Yillardir dovme yaptirmak istiyorum parmagima ve kolumun arkasina minimal bir sey gorseldeki gibi ancak is gorusmelerinde veya is hayatinda problem yaratir mi? Bilgisi olan yardimci olabilirse cok sevinirim. Simdiden tesekkur ederim.
Selamlar bence işe girmeyi bekle 😊 devlete bagli kurumlarda sorun cıkabiliyor hatta bazı özeller de bile cıkıyor

tübitak gibi bir planın varsa sorun olabilir ama senin alanında özel sektörde hiçbir şekilde sorun olmaz benim de kabak gibi ortada dövmelerim var. ama eline ya da parmaklarına yaptırmanı hiç ama hiç tavsiye etmem. hele görseldeki gibi bir şey hiç yaptırma. sürekli yıkamaktan, temizlik malzemeleriyle falan temas etmekten çok kolay siliniyor.

Tübitak da sorun olabilir denilsede nilemedim mülakatta nerden görecekler okadarcik minik şeyi gerekirse kapatıcı kullanırsınız. Zaten yaptirmisssiniz.yaptirmasaydiniz neyse ama bazı dovmelerdeki şekiller yanlış anlaşılıyor aynı bu şekilde kutup yildizi ,yönler vari olan sekilli dövmesi olan arkdsim yemeğe gelmişti 80 lik babannem arkds gittikten sonra o gavurmu dedi o ne demek dedim malum.uslubu böyle yani hristiyan mi dedi yok ya nerden çıkardın dedigimde eee kolunda haç işareti yaptırmıştı dedi ben bakınca ne görüyorum o bakınca ne.goruyor. yani o tarz bir durum olur mu bilemem ama Tübitak veya ASELSAN roketsan artık her neyse ordaki mülakat yapacak ekip 80 lik babannem gibi bir çift göze değilde daha sağlam gözlere sahiptir diye düşünüyorum 🤗🤩

X