is arayanlar yada bos zamanlarini degerlendrerek calismak isteyen arkadaslar arıyoruz

yasmin4763

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
2
0
31
Arkadaslar oriflame inanin mükemmel ürünler ve kaliteli urunler bulunmakta belki biraz pahalı olabilir bu sizin kazanmak isteyisinize bağlı ister geliş fiyatına ister katalog fiyatıyla satabilir yada kendi ev ihtiyaçlarınızı cok uygun fiyatlarla ve kaliteli alma sansiniz olacak ev hanımları, ogrenciler, partime anlayacaginiz isiniz ne olursa olsun bu isi severek ve her zaman yapabilecginiz sizi zorlmayacakve % 30 karla kazanacaksiniz ve cok hediyelrle ben simdi battaniye aldim mademe coconun inann cok guzel hem hediyeler kazancaginiz ve ayda 2000 tl maas alacağınız bir is bu ilk etapta adim adim ilerliyorsunuz her adimda kariniz ve hediyelr kaznaiyrsunuz % 12 seviyeye ulastiginizdaysa ayda 250-300 tlmaas aliyorsunuz inann cok mükemmel bir is bana dmden ulasirsaniz detayli bilgi verebilir bu arada benim meslegim okulöncesi ogretmeniyim suan ki seviyem % 6 ve inann kazncli ve cok hediyeli bir is simdiki amcm % 12 olmak sonra en ust seviyeye ulasarak % 21 yani 2000 tl maas inann hic az degil eve buyuk bir katkisi olacaktr hemen ulasn ucretsiz uyelik ve katalog

Ürün satmak, reklam yapmak, alt kadro oluşturmak, referans numarası vermek ve üye yapmak yasaktır.

Son düzenleme:
X