ingilterede yasayanlar buraya..!!!

Vallaa 23 gun sonra yas 41 olmayacak olsa * , kocam haftanin 6 gunu , gunun 9 saatini uyuyarak - kalan 14,5 saatini de benden uzak gecirmiyor olsa * , bi de rahat harcayacak kadar cok param olsa *
ne guzel olurduuuu :KK31:

Begendim:)..... 23 gun sonra dogum gunun mu yani inan hic unutmayacagim:KK52:

Vallaa 23 gun sonra yas 41 olmayacak olsa * , kocam haftanin 6 gunu , gunun 9 saatini uyuyarak - kalan 14,5 saatini de benden uzak gecirmiyor olsa * , bi de rahat harcayacak kadar cok param olsa *
ne guzel olurduuuu :KK31:

Yeni yil dileklerini sunan ylnzeskici nin dileklerinin kabul olmasini diliyor, yasa cok takmamasini rica ediyoruz. :nazar:

Begendim:)..... 23 gun sonra dogum gunun mu yani inan hic unutmayacagim:KK52:

Tamam 6 subatta dogum gununu kutluyoruz. Persembe imis rahatiz. :KK53:

Kovayim kiz ben :KK23: 6 subat :KK9:
ama kovanin butun ozelliklerini tasimiyorum neden bilmem , yukselenim terazi ondan mi aceba:44:

Benim yukselen de kova. Senin balik la alakan yok. Biraz durtmek gerekiyor yalniz. :KK33:

Pardon kovaymis .. biliyordum ama unutmusum. Ben kova ve ikizler ve ASLANLAR ile cok iyi gecinirim soyliyeyimde..

ben de ikizler ve terazi ile iyi geciniyorum :13:

Yeni yil dileklerini sunan ylnzeskici nin dileklerinin kabul olmasini diliyor, yasa cok takmamasini rica ediyoruz. :nazar:

Tamam 6 subatta dogum gununu kutluyoruz. Persembe imis rahatiz. :KK53:

Benim yukselen de kova. Senin balik la alakan yok. Biraz durtmek gerekiyor yalniz. :KK33:

Aaaa hakkaten haa yeni yil dilekleri gibi oldu siradan :nazar: bu da 41 kere maasallah demek herhal :KK9:

amiiin

beratti sen hangi burctun biliyoduysam da unuttum ben :KK17:

ben de ikizler ve terazi ile iyi geciniyorum :13:

Aaaa hakkaten haa yeni yil dilekleri gibi oldu siradan :nazar: bu da 41 kere maasallah demek herhal :KK9:

amiiin

beratti sen hangi burctun biliyoduysam da unuttum ben :KK17:

Tu tu tu masaallahhh. :nazar:

Evet cattin artik bize :)) anlasacaksin. Ben teraziyim ... bilmem anlatabildim mi:KK52:

Muhtesem burc uclusu olduk sanki. :KK31:

Aslan burcuydun de mi :KK51:
tabi canim ne demezsin cok mutevazi olursunuz bilmez miyim :KK9:

Aslan burcu hakkinda kim ne demisse fesatligindan soylemis. Butun olumsuz soylenenler gercek degildir efem. Mutevazilik 10 numaradir. Kendini hic begenmez bir kerem. :KK30:

Sekil Lucky7 de goruldugu gibi. Tecrubeyle sabittir sizde gorun siz de ogrenin. :KK9:

Aslan burcu hakkinda kim ne demisse fesatligindan soylemis. Butun olumsuz soylenenler gercek degildir efem. Mutevazilik 10 numaradir. Kendini hic begenmez bir kerem. :KK30:

Sekil Lucky7 de goruldugu gibi. Tecrubeyle sabittir sizde gorun siz de ogrenin. :KK9:

Yok ben cok begenirim kendilerini, sikinti yok. ( tipik terazi iste):))::

Biz begeniriz seni olmaz mi :nazar:

Pohpohlanmayi da sever diyorlar. Bakiniz efem yalan yalan. Kuru iftira hepsi. :KK52:
Uydurani bir bulsam Neyse efem ne diyorduk. Bir mikemmelim bir mikemmelim ki sormayin. Dunyanin sekizinci harikasi diyorlar benim icin. :KK53:
Iste bizde seni bulduk ya 8. harika:) birakmayiz bundan sonra:KK52:

X