Iltihapli romatizma

keyfimmeyfim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2015
101
61
Meraba hanımlaar. Direk konuya giriyorum yaklaşik 15 senedir annemde iltihaplı romatizma hastalıgı var doktor doktor gezsekte binbir türlü ilac kullansakta hicbir etki goremjyoruz her gun ağri ve şisliklerle artik (44 yaşında) islerini zor yapabiliyo eklemleri siz diz kapakları yürütmuyo bazi zmanalr... etrafinizda yada siz kendiniX bu hastalıktan muzdarip iseniz neler yapiyosunjz. Kısın ortasında buzla oturuyo annem.. bu seferde üsutuyo vucudu surekli ates topu gibi garip bir sekilde eklem yerleri yanıyo sanki... simdiden teskekur ederim

Tesadüfen gördüm konunuzu. Benim kvalidemde var bu hastalık kadının eli kolu tutmuyordu birkaç gün. Bir sürü doktora gitti. Farklı hastalıkları da olduğu için sğrı kesici vermiyorlardı.en sonunda bir doktor bir ilaç yazdı ama bilmiyorum adını falan kesildi 5 senedir ne ağrı ne sızı. Maşallah diyeyim kadın rahatladı. Resmen ölmekten beter oluyordu. Geçmiş olsun annenize.

Tesadüfen gördüm konunuzu. Benim kvalidemde var bu hastalık kadının eli kolu tutmuyordu birkaç gün. Bir sürü doktora gitti. Farklı hastalıkları da olduğu için sğrı kesici vermiyorlardı.en sonunda bir doktor bir ilaç yazdı ama bilmiyorum adını falan kesildi 5 senedir ne ağrı ne sızı. Maşallah diyeyim kadın rahatladı. Resmen ölmekten beter oluyordu. Geçmiş olsun annenize.
Allah razi olsun allah tüm hastalara şifa versin...adını ögrenebilirmisiniz doktorun hangi ildeydi doktor yada ilacin ... en azindan doktora falan sorariz belki yarar gerce doktor sonucta uygun gorse verirdi ama bi umut...

Allah razi olsun allah tüm hastalara şifa versin...adını ögrenebilirmisiniz doktorun hangi ildeydi doktor yada ilacin ... en azindan doktora falan sorariz belki yarar gerce doktor sonucta uygun gorse verirdi ama bi umut...
Tamam sorarım adını. Özelden atarım size. Biraz çekindim ilaç adı konusunda ALLAH korusun herkeste aynı sonucu vermez daha kötü olur diye. ALLAH acil acil şifalar versin tez vakitte🌺

Merhaba bizim gittiğimiz doktor Elazığ daydı. Nöroloji doktoruydu sanırım. Özelden atıyorum size

Merhaba benim erkek kardeşimde de uzun yıllardır bu hastalık var... 15 günde bir humira iğne yapıyor ağrılarını kesiyor...geçmiş olsun ...

X