ılk tup denemem HAMİLEYİM BIN SÜKÜR

LAZ KIZI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
177
0
10.gun beta hcg 276 cıktı.12.gun de 688 cıktı.yarın 15.gunum tekrarlıycam gene...Allah ıma bın sukur

ayy ne güzel haber bu böyle...
tebrik ederim canım gözlerin aydın inşallah sorunsuz bi hamilelik geçirirsin.....
darısı bütün bebek isteyenlerin başına tabiki benimde...

10.gun beta hcg 276 cıktı.12.gun de 688 cıktı.yarın 15.gunum tekrarlıycam gene...Allah ıma bın sukur

canım ya tutarsa bölümündede yazmıştım :1rolleyes: hayırlı olsun allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin...
nerede yaptırdın?

Hayırlısı olsunn

Allah sağlıklı bir hamilelik nasip etsin inşallahh

a.s.:nazar:

Allah tamamına erdirsin laz kızı...bebeişini kucağına alıp kokladığın günleride göstertsin mevlam sana..tebrikler..

canım tebrikler gözün aydın bak sonunda tutmuş canm ALLAH inş tamamını erdinsin arkadaşım darısı tüm isteyenlerin başına inşşşşşşşşşş

harzemsah transferden sonrakı gunden ıtıbaren sayıyorum bugun 14.gunum mesela.....

son adet tarıhım 19 du.

senın tedavı neydı

Ben tedavi olmadım ki benim adet günüm bugun. 2. ayımda hamile kaldım cumartesi doktordaydım adete 4 gün kala 309 çıktı benim ki de yüksek mi

Dedemim ikizi varmış yani babamın babannesi ikiz doğurmuş uzak ama biraz :) ihtimal işte sevindim birde kasık ve bel ağrın oluo mu canım

Dedemim ikizi varmış yani babamın babannesi ikiz doğurmuş uzak ama biraz :) ihtimal işte sevindim birde kasık ve bel ağrın oluo mu canım

ee tamam ıstee aılede olmaı yeter uzak degıl kı..olur INSALLAH.valla benım ılk gunden berı regl agrısı cekıyorum ara ara oluyor genede..henuz daha bel agrısı yasamadım..ha bırde cok acıkıyorumm

kızlar ikizleriniz olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh . laz kızı iğnelerinle ilgili hiç yanlışlık yaptınmı ben lucrin'i cumartesi günü 10 ünite yerine 5 ünite vurdumda canım sıkıldı. birde adetim gecikti.....

regl günüm bugun benim ya geçen cumartesi kasık ağrım var diye gittim ben baktı bişe göremedi sonra test yaptı bhcg 309 çıktı işte sonra cumartesiye randevu verdi canım değerim yüksek ya erken yumurtladıysam görür belki keseyi bende biras rahatlarım inş

X