İlk defa bütün belirtileri yaşıyorum sizce sonuç ne ?

Ben de prolaktin sorunu vardı şimdi normale indi bu ay da 3 gün gecikti hiç adet belirtim de yok bilemedim bekleyip birkaç gün sonra kan vercem canım. Yok Almanca öğretmeniyim 😊
Bi test yapsan yaa nasil duruyosun🤭😍 bak ben yaptim ovulasyonun 8.günü bugün aksam 23 de yaptim böyle cikti sen bisi görüyormusun

Eklentiler

• 20210604_224207.jpg
    20210604_224207.jpg
    104,1 KB · Görüntüleme: 297
Bi test yapsan yaa nasil duruyosun🤭😍 bak ben yaptim ovulasyonun 8.günü bugün aksam 23 de yaptim böyle cikti sen bisi görüyormusun
Büyütüp ekran ışığını açınca çoook silik goruyrium ama gözüm beni mi yanıltıyor? Sen görüyor musun? Işıkta ve hafif gölgeli bak . İnşallah bir şeyler vardır 🙏 ben 2 yılda sayısız yaptım ondan şimdi de korkuyorum canım ondan iki gün daha bekliycem

Büyütüp ekran ışığını açınca çoook silik goruyrium ama gözüm beni mi yanıltıyor? Sen görüyor musun? Işıkta ve hafif gölgeli bak . İnşallah bir şeyler vardır 🙏 ben 2 yılda sayısız yaptım ondan şimdi de korkuyorum canım ondan iki gün daha bekliycem
Inanirmisin bende yoruldum aslinsa testte yapmicaktim bu ay gelisi güzel akisina biraktim ama aksam eve gelince seytan bi dürttü suan yaptigima pismanim yani yine hüsran olacak 😏 bende görüyorum ciplak filtresizde görüyorum ama gördügümdende emin olamiyorumki😪

Inanirmisin bende yoruldum aslinsa testte yapmicaktim bu ay gelisi güzel akisina biraktim ama aksam eve gelince seytan bi dürttü suan yaptigima pismanim yani yine hüsran olacak 😏 bende görüyorum ciplak filtresizde görüyorum ama gördügümdende emin olamiyorumki😪
Telefonu çok dik tutup üstten bakınca gölgesini görüyorum birkaç kişi daha baksın atma testi belki belirgin olur

Sence var mı bunda bir şey ben hayali çizgi mi görüyorum gece yaptım sabah tekrar yapacağım

Eklentiler

• IMG_20210606_033612.jpg
    IMG_20210606_033612.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 291
Ay yaptım bembeyaz negatif çıktı vücudum sanki oyun oynuyor bana. Özele gidip kan vercem ne olacaksa olsun psikolojim mahvoldu
Neye göre ölcüyoki bu zikkim testler acaba ben anlamiyorum😏 herkeste sonradan pozitife dönen test bizde neden illa negatif aklim almiyo bende bugün sabah yaptim yine bugün ovulasyonun 10.günü böyle cikti bu testlerede pek güvenmiyorum acikcasi

Filtresiz sen bisi görüsyomusun ? Alman sitelerinde eS+10 ile baslayi9 pozitife dönüyo bu testler ama bende basliy8 pozotife dönemiyo bi🤭

Eklentiler

• 20210606_103950.jpg
    20210606_103950.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 237
  • 20210606_103732.jpg
    20210606_103732.jpg
    105,1 KB · Görüntüleme: 182
Gölge yaparak bak canım bunlarda ben göremedim gölgeli çekip yan bakınca görünüyor ama kitin kendi izi mi bilemiyorum valla ben de aynı durumdayim
Onu nasil yapcamm hic bilmiyom artik haftaya belli olur yaa sikildimmm iyiceee inanki cizgi aramaktan ,bugün yine bi kuzenimin dogum haberini aldim sildim kafamdan diyorum sonra bisi duyuyorum yine alt üst oluyorum

Gölge yaparak bak canım bunlarda ben göremedim gölgeli çekip yan bakınca görünüyor ama kitin kendi izi mi bilemiyorum valla ben de aynı durumdayim
Ilk 5 dakkada cektim valla bu kitleri anlamiyorum bende yanilticimi degilmi Innovita z1 Pharma aldim erken test diye ama 20 miu sensitivität diyo

Onu nasil yapcamm hic bilmiyom artik haftaya belli olur yaa sikildimmm iyiceee inanki cizgi aramaktan ,bugün yine bi kuzenimin dogum haberini aldim sildim kafamdan diyorum sonra bisi duyuyorum yine alt üst oluyorum
Bırak yapma test bir şeylerle meşgul ol ben de bıraktım olacağına varır sürpriz olsun. Uykularım kaçtı benim de kaç gündür midem ağrıyor stres oldum. Sonra yapınca güzel haber alınca mesaj yaz ama merak ederim😊

Bırak yapma test bir şeylerle meşgul ol ben de bıraktım olacağına varır sürpriz olsun. Uykularım kaçtı benim de kaç gündür midem ağrıyor stres oldum. Sonra yapınca güzel haber alınca mesaj yaz ama merak ederim😊
Vallah biraktim bende ayni seyi düsündüm zaten varsa var yoksa yoktur 6 günüm kaldi bakalim mutlaka yazarimmm sende yaz bana😍

G0naydin canim ben bugün sabahta yaptim adete kadar su elimfekileri denicem bu sabahkinde bisi görüyomusun ? Üstteki dünki alttaki bu sabahki adetime 4-5 gün vat

Eklentiler

• 20210607_080139.jpg
    20210607_080139.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 224
  • 20210607_080133.jpg
    20210607_080133.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 193
  • 20210607_080048.jpg
    20210607_080048.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 193
  • 20210607_081310.jpg
    20210607_081310.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 206
  • 20210607_080948.jpg
    20210607_080948.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 259
G0naydin canim ben bugün sabahta yaptim adete kadar su elimfekileri denicem bu sabahkinde bisi görüyomusun ? Üstteki dünki alttaki bu sabahki adetime 4-5 gün vat
😍😍😍 Görüyorum Eveeett bana göre var inşallah hadi bakalım geliyor galiba . adete daha varken çıkıyor böyle. Benim 6 gün oldu gecikmeli çıkmıyor bir şey ☹️ hadi inşallah hamilesindir 🙏🙏

😍😍😍 Görüyorum Eveeett bana göre var inşallah hadi bakalım geliyor galiba . adete daha varken çıkıyor böyle. Benim 6 gün oldu gecikmeli çıkmıyor bir şey ☹️ hadi inşallah hamilesindir 🙏🙏

Yaaaa öylemi diyosunnnn ben pek güvenemiyorum , oglumda da böyl3 silikti onda nasil g0venmisim sasiriyorum son günler kaldi insallah yaniltmaz beni yarin asilama icin görüsmemiz var asilama olucam diye bu ay öylr cok üzerine düsmedim rast gele olduu nolur Rabbim her isteyene versin sanada banada hepimizee💕

X