İlk defa anal seks yaptım

18 falan deseydin birkaç nasihat edecektim de, millet bu yaşta bilimsel çalışmalardan ödül alıyor yahu.

Neyse, bu şekilde hamile kalma ihtimalin yok. Bahsettiğin belirtiler de piskolojik. Anal ilişki çok sağlıksız, hayatın boyunca çekeceğin hastalıklara sebebiyet verebilir ve zevk vermez. Yanında olan adam çükünü sokup 2 dk zevk almak için bunu yapıyor ve seni ve çektiğin acıyı asla düşünmüyor bile. Bir daha o adamla görüşme, bu tarz ilişkilerden uzak dur. Psikolojini bozacaksa hamile kalma ihtimalin olan yakınlaşmalardan da uzak dur. Hadi bakalım yat uyu, bidaha da böyle şeyler yapma

18 falan deseydin birkaç nasihat edecektim de, millet bu yaşta bilimsel çalışmalardan ödül alıyor yahu.

Neyse, bu şekilde hamile kalma ihtimalin yok. Bahsettiğin belirtiler de piskolojik. Anal ilişki çok sağlıksız, hayatın boyunca çekeceğin hastalıklara sebebiyet verebilir ve zevk vermez. Yanında olan adam çükünü sokup 2 dk zevk almak için bunu yapıyor ve seni ve çektiğin acıyı asla düşünmüyor bile. Bir daha o adamla görüşme, bu tarz ilişkilerden uzak dur. Psikolojini bozacaksa hamile kalma ihtimalin olan yakınlaşmalardan da uzak dur. Hadi bakalım yat uyu, bidaha da böyle şeyler yapma
Teşekkür ederim ama kafamın içi bi milyon regl olimde kurtulim diyorum içim rahatlasın diyorum arkadaşım da yok kimseye söylemedim

Hemen tekmeyi bas o zaman o pisliğe. Baksana hastanelik olmuşsun. Değmez ablacım değmez. Daha genceciksin bir sürü erkek çıkar karşına. Kendine zorla hiçbir şey yaptırma.
Engelledim ve hamile kalırsan bi çoçupumuz olur fena mı dedi kandım yemin ediyorum hiç bir erkek le bişey yasamamıstım o kadar pişmanım ki sonuçlarına katlanıyorum ve çok korkuyorum kasıklarım göğsüm ağrıyor ve 5 10 dk sürdü ben kendimi geri çekiyordum zorladı

Engelledim ve hamile kalırsan bi çoçupumuz olur fena mı dedi kandım yemin ediyorum hiç bir erkek le bişey yasamamıstım o kadar pişmanım ki sonuçlarına katlanıyorum ve çok korkuyorum kasıklarım göğsüm ağrıyor ve 5 10 dk sürdü ben kendimi geri çekiyordum zorladı
Hele laflara bak 🤬 5-10 dk o kadar dar bir bölge için çok uzun bir süre. Tahriş olmuştur ondan kanıyordur. Benimde meme ağrım regliden bir hafta önceden başlıyor üzülme. İdrar testi verirsin bi enfeksiyon durumu var mı bakarlar.
Bu sana bir tecrübe olsun, hayatına giren erkekle kendin ne yaşamak istiyorsan onu yaşa bundan sonra. Onun değil sadece senin isteklerin önemli bunu unutma. Rıza ilkeni çiğnetme.

Hele laflara bak 🤬 5-10 dk o kadar dar bir bölge için çok uzun bir süre. Tahriş olmuştur ondan kanıyordur. Benimde meme ağrım regliden bir hafta önceden başlıyor üzülme. İdrar testi verirsin bi enfeksiyon durumu var mı bakarlar.
Bu sana bir tecrübe olsun, hayatına giren erkekle kendin ne yaşamak istiyorsan onu yaşa bundan sonra. Onun değil sadece senin isteklerin önemli bunu unutma. Rıza ilkeni çiğnetme.
Benimle yaşadığın hiçbir şeye pişman olmazsın dedi istemiyorum dedim zorladı yapma dedim bişey olmaz dedi çok acıdı eve gittim dışkımı yaparken kanama oldu şu an 5. Gün ve kusmam geldi kusamadım gögüslerim ağrıyor sürekli çişim geliyor büyük tuvaletimi yapmakta zorlanıyorum et parçası çıkmış

Sakın bir daha görüşme. Sapığın teki. Gözünü açık tut. Seven insan sevdiğine rızası dışında dokunmaz.
Bunu sonradan gördüm ve engelledim her yerden bana dalga geçermiş gibi bi çoçugumuz olur fena mı dedi korktuğumu belirtmiştim içime boşaldın mı diyorum bilmiyorum arkadan yaptım diyor ay aklım almıyor artık

Bu forumda bir konuyla dalga geçiliyorsa eğer korkma yani sorduğun şeyin hiç ihtimali olmadığı anlamına gelir. Ciddi bir şey olsaydı herkes ciddi olurdu. Anal bölgende yara olmuş muhtemelen o da zamanla geçer, kabız olmamaya çalış bu süreçte.
Yaşadığın şey için de üzüldüm seni buna zorlayan biriyle bir daha asla görüşme.

X