İlk cinsellik

cicekkokusu4

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
38
48
30
Merhaba arkadaşlar bu platformda baska hesabım var ancak bu soruyu yeni hesap açarak sormak istedim. Haftaya resmi nikahla evlenecegiz biraz da aceleye geldi mecburen korona var falan .şöyle ki hic cinsel birliktelik yasamadim ve bakireyim biliyorum fizyolojik olarak kan gelmeyedebilir ama biraz korkum olduğu için merak ettiğim şu acikca yaziyorum penis vajinaya girip kan geldikten sonra birliktelik son mu bulacak yani adam kalkmali mı üstümden yoksa kan aksa da devam edilmeli mi ?

Silip devam edebilirsiniz ilk ilişki demek kan gelince biticek demek değil ki. Eğer ağrı ya da acı olursa sonrasında ılık bir duşa girebilirsiniz kaslarınızı gevşetmek amaçlı.

Silip devam edebilirsiniz ilk ilişki demek kan gelince biticek demek değil ki. Eğer ağrı ya da acı olursa sonrasında ılık bir duşa girebilirsiniz kaslarınızı gevşetmek amaçlı.

Ya cidden bilmediğinden soruyorum da acımaması icin kayganlaştırıcı almali miyim ? Akan kan miktari az yani demekki

Kimisinin az, kimisinin çok genel olarak pembemsi bir şey oluyor ama yani aklı başında bir erkek önemsemez bu durumu, eşim bana sormamıştı bile ben şeytanlık yapıp aha bak demiştim 🥴🥴

Benim eşim devam etmemişti hatta sonrasında iki gün de yanaşmadı bana dinlen dedi. Öyle çok bir kanama da olmadı, birkaç damla kadar.
Siz nasıl isterseniz öyle olsun bence, içinizde devam etme isteği varsa edin yoksa bırakın. Ben istemiştim şahsen ama olmadı işte. :KK70:

Kimisinin az, kimisinin çok genel olarak pembemsi bir şey oluyor ama yani aklı başında bir erkek önemsemez bu durumu, eşim bana sormamıştı bile ben şeytanlık yapıp aha bak demiştim 🥴🥴
yok nisanlim da öyle biri degil zaten ben kendim regl iken bile kan görünce daraliyorum kan cok akarsa zarar görmekten de korkuyorum birazcık .o an belki hic aklima da gelmeyecek belki heralde stres yapiyorum

Benim eşim devam etmemişti hatta sonrasında iki gün de yanaşmadı bana dinlen dedi. Öyle çok bir kanama da olmadı, birkaç damla kadar.
Siz nasıl isterseniz öyle olsun bence, içinizde devam etme isteği varsa edin yoksa bırakın. Ben istemiştim şahsen ama olmadı işte. :KK70:
İste bende boyle olmasını istiyorum da dinlen derken yani biraz açık olacak ama canınız cok yanmis mıydı karsi taraf bunu hissediyor mu

İste bende boyle olmasını istiyorum da dinlen derken yani biraz açık olacak ama canınız cok yanmis mıydı karsi taraf bunu hissediyor mu
Hayır öyle aşırı bir can yanması yok, öncesinde sevismeniz önemli. Zaten ön sevişme olunca gereken ıslaklık sağlanıyor. Biraz da kendinizi kasmayın, rahat bırakın.
Eşimin davranışı canımın yanmasına bağlı değil de onun aşırı düşüncelilik yapmasindandi. Belki de canımın yanacağını düşündü, bilmiyorum. Ama ben istemiştim devam etmesini ya da ertesi gün falan olmasını. Soramamıştım ama sanırım o orada bir yara oluştu iyilessin diye falan düşündü kendince.

Ya cidden bilmediğinden soruyorum da acımaması icin kayganlaştırıcı almali miyim ? Akan kan miktari az yani demekki
Bence almalısın ben kullanmıştım önemli olan ön sevişmenin uzun tutulması lazım ama ilk olduğu için o da acemi sende o vücut farklı bir moda giriyor. O yüzden kayganlaştırıcı kullanabilirsin.

Hayır öyle aşırı bir can yanması yok, öncesinde sevismeniz önemli. Zaten ön sevişme olunca gereken ıslaklık sağlanıyor. Biraz da kendinizi kasmayın, rahat bırakın.
Eşimin davranışı canımın yanmasına bağlı değil de onun aşırı düşüncelilik yapmasindandi. Belki de canımın yanacağını düşündü, bilmiyorum. Ama ben istemiştim devam etmesini ya da ertesi gün falan olmasını. Soramamıştım ama sanırım o orada bir yara oluştu iyilessin diye falan düşündü kendince.
İyi o zaman teşekkür ederim yanitladiginiz için

Yeterli bir önsevisme ile kayganlastiriciya ihtiyacınız olmaz.
Herkesin kanama durumu farklı olur.
Kiminde hiç gelmez kiminde bir kaç gün süren kanama olur. Kiminde benim gibi bir kaç gün az az ilişki sonrası gelir.

Canım acıyacak diye düsünmeyin.
Akışına bırakın.
Bunu yapan bir dünya kadın var oradan bebek bile çıkıyor o kadar zor olamaz diye düşünün.

Mutluluklar..

Yeterli bir önsevisme ile kayganlastiriciya ihtiyacınız olmaz.
Herkesin kanama durumu farklı olur.
Kiminde hiç gelmez kiminde bir kaç gün süren kanama olur. Kiminde benim gibi bir kaç gün az az ilişki sonrası gelir.

Canım acıyacak diye düsünmeyin.
Akışına bırakın.
Bunu yapan bir dünya kadın var oradan bebek bile çıkıyor o kadar zor olamaz diye düşünün.

Mutluluklar..
Yeterli on sevisme olduğunu nasil anlayacagim biraz islaklik olur da hani açıtmaması için ne kadar islaklik olmali

Yeterli on sevisme olduğunu nasil anlayacagim biraz islaklik olur da hani açıtmaması için ne kadar islaklik olmali

Yani yarım saat önsevisme yüksek ihtimal yeterli olur. Giriş için denemede anlaşılır.
Baktınız yeterince ıslak değil acı var.
Önsevişmeye devam edersiniz.
O gün olacak diye kural yok.
Kendinizi kasmayın.

Yani yarım saat önsevisme yüksek ihtimal yeterli olur. Giriş için denemede anlaşılır.
Baktınız yeterince ıslak değil acı var.
Önsevişmeye devam edersiniz.
O gün olacak diye kural yok.
Kendinizi kasmayın.
yarim saat mi niyeyse cok uzun geldi az önce diger yazıları okudum on sevişme 5dk sürüyor yazmışlardi 😃�Cidden kasmamali ve artık akışına birakmaliyim atlatırız her türlü

X