İlişki yardım lütfen

Ben antika oldum galiba eskiden mert erkek sevilirdi böyle çapkın hovarda ki bence tam adı karaktersiz erkekkleri sindirmeye çalışmaz kusardi kadınlar niye böyle dert kaos istiyorsunuz ki hayata bu erkek olmasa sizinle nolur olecekmisiniz kim ki o yollayın girsin soru işaretlerini de alıp diyorum tam fikrim bu niye bu tarz insanlarla yol yürümek isterki bir insan sevgi bu değilki psikolog mu dert babasımi o kız aşevi mi nedir ya degerinizi yükseltin ben gelemem böyle ne idugu belirsiz sohbetlere vaktim de bende kıymetliyim deyip yollayın benden demesi ....yada bir sonraki derdim var konunuz şimdiden belli

Koskoca adam olacak olan kiminle ne kadar nerde konusacagini bilir sizi bu hallere düşürmez siz daha çok yemin alırsınız ondan ben idaali yorum yapayım hiçbir erkek hoşuna gitmeyen kızın egosunu bu denli beslemez hırs yapmayın bunu yollayın rahatsız olduysaniz ve boşa değilse vardır bir sebebi ha bilmem kaç yıllık dostu kız arkadaşıdır ona laf etmem ama yeni türedi ise ben ikisi ilede uğraşmam ben rahatsız oldum derim baktım dikkate alınmıyor yoldan çekilirim vardır bir hayır derim

Adam çok gevşek. Asla olgun değil. Aralarında birşey olmasa yakın olmazdılar o kadar. Bu kişiyi hayatımdan çıkarırım net. Sifre vermiş ama hormonlarının şifresi lazım sana bitufulcum 😂

Bi ilişkim var benden önce tanıdığı bi kız var iş için görüşüyoruz diyordu arada ,kardeşim gibi evine gidip bi iki yemek yemişliğimiz var falan demişti sosyal medyasında takipleşiyprlardı kız bunu sabahın köründe aradı bi kez baya derdini anlatıyor görüşme dedim tamam dedi sildi neyse yine yakaladım aradı dedi yine sildi yine yakaladım farklı isimle kaydetmiş engelle dedim engelledi bi gün sosyal medyadan birlikteyken hikaye paylaştı kız hemen yazdı benim ki de yazma rahatsız etme sevgilim var dedi kız da hıı tamam sonra görüşürüz yazdı hep içim içimi kemirdi görüşüyorlar diye bana çok büyük yeminler etti yakalayamadım bişey fakat iş yeri ve kazın evi yakın yani bi saat bile gitse anlamam ….6 aydır farklı yerlerdeyiz ikimizde o yaşadığımız yerden ayrıldık benimkinin haberi yok bir sosyal medyasının şifresi bende var arada o kızın ismini arayıp bakıyor ve üç kez falan oldu bu aralarında ne oldu ne olmadı hep kafama takılıyor ve nasıl davranacağımı bilemiyorum sindiremiyorum da
aklında yoktur kankasıdır. uzaksanız gorusuyolardır. benım yakın arkadasımın nısanlısıda sıkıntılı gorusme dıyor ne manaysa ama benım bı kufurumden kaynaklıydı. ve tum yaz bırlıkteydık cocukla toplu arkadas grubuyla kızın ruhu duymadı mesela.

aklında yoktur kankasıdır. uzaksanız gorusuyolardır. benım yakın arkadasımın nısanlısıda sıkıntılı gorusme dıyor ne manaysa ama benım bı kufurumden kaynaklıydı. ve tum yaz bırlıkteydık cocukla toplu arkadas grubuyla kızın ruhu duymadı mesela.
Aynı kandırılmayı siz yaşasaydınız? Siz suçlusunuz demiyorum ama arkadaşınız kaypakmış

X