İleri hareketlilik

leyla081

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
4
0
Hanımlar merhaba.
Lafı uzatmadan direkt konuya giriyorum.
Adetliyken eşimle ilişkiye girmiyorum, malum.
Bu zamanlarda eşime mastürbasyon yapıyorum.
Eskiden, yaklaşık 5-6 ay öncesi, tam boşalma anında sperm fışkırarak ileri gidiyordu ama yakın zamanda, yaklaşık 4-5 keredir, fışkırmadan boşalıyor. Yani eskisi gibi ileri gitmiyor. Acaba bu bir problem midir, ileri hareketlilik ile ilgili bir sıkıntı olabilir mi?
Daha önce 3-4 kez test yaptırdı, herhangi bir problem olmamıştı.
Sperm testi için hastaneye gidecek ama gitmeden önce buraya yazıp sizlerin düşüncelerini almak istedim.

Bu orgazm ile alakalı bir durum diye biliyorum. Erkeklerde de her boşalma orgazm değildir. Orgazm olmaları ise o anki tutkularıyla ve aldıkları zevkle doğru orantılıdır. Fışkırarak boşalmayı bu sağlıyor.

Tam olarak tanımı şudur ; Erkeklerde orgazm, erkeğin karakterine göre kadını dokunma tatma görme işitme ya da hayal gücüyle başlayarak beynin tamamen bedene odaklanması sonucu yaşanan ve kişiye göre değişen sürelerde erkeğin cinsel organından dışarıya, aldığı zevk durumuna göre spermin fışkırarak çıkmasıdır. Her boşalmada orgazm sağlanmış olmaz. Ama kadınlara göre erkekler daha kolay orgazm olurlar.

Bu orgazm ile alakalı bir durum diye biliyorum. Erkeklerde de her boşalma orgazm değildir. Orgazm olmaları ise o anki tutkularıyla ve aldıkları zevkle doğru orantılıdır. Fışkırarak boşalmayı bu sağlıyor.

Tam olarak tanımı şudur ; Erkeklerde orgazm, erkeğin karakterine göre kadını dokunma tatma görme işitme ya da hayal gücüyle başlayarak beynin tamamen bedene odaklanması sonucu yaşanan ve kişiye göre değişen sürelerde erkeğin cinsel organından dışarıya, aldığı zevk durumuna göre spermin fışkırarak çıkmasıdır. Her boşalmada orgazm sağlanmış olmaz. Ama kadınlara göre erkekler daha kolay orgazm olurlar.
Teşekkür ederim yanıtınız için. Anladığım kadarıyla bir problem görünmüyor.

X