Ilaclarimi kullaniyorum eksiksiz ama bazen ani duygu dalgalanmalarim oluyor.Ne yapabilirim?

yok kendin araştırıp bulabilirsin yaşadığın şehirde olan online olan bir sürü var. bence içten içe başarısız olacağını bildiğin için hiçbir şey yapamıyor olabilirsin. netlerini gördükçe vs. kimse sana bu bipolar bu anksiyeteli diye yaklaşmayacak ailenin bile bir sabrı var çünkü. çevrendekileri görünce ilerde de pişman olacaksın bu gidişte. ağır dikkat eksikliği olan otizmli olan bir sürü insan var onlar bile başarıyor
Bne liseye son 3 ay çalışmayla %7lik dilimle girmiştim.Ama lisede neredeyse hiç çalışmadım.Ortalamam 85.45ti.
Böyle biri çalışırsa başarılı olamaz mı?

Bne liseye son 3 ay çalışmayla %7lik dilimle girmiştim.Ama lisede neredeyse hiç çalışmadım.Ortalamam 85.45ti.
Böyle biri çalışırsa başarılı olamaz mı?
bu liseye vs bakan bir şey değil. düzenli çalışmayan başarılı olamaz. geçen sene kaç net kaç bin? benim annemin kuzeni geçen sene sınavdan önce vefat etti mart ayında. kızı o yas halinde gece gündüz çalışıp ilk 5bine girdi. hedefin de önemli bu konuda

bu liseye vs bakan bir şey değil. düzenli çalışmayan başarılı olamaz. geçen sene kaç net kaç bin? benim annemin kuzeni geçen sene sınavdan önce vefat etti mart ayında. kızı o yas halinde gece gündüz çalışıp ilk 5bine girdi. hedefin de önemli bu konuda
2023 yksde neredeyse 0 çalışmayla 188 bin yaptım eşit ağırlıkta.Nasil?

2023 yksde neredeyse 0 çalışmayla 188 bin yaptım eşit ağırlıkta.Nasil?
Hedefim yok işte kararli degilim asla çok istediğim bir şey yok çalışmak zorunda da hissetmiyorum kendimi.

Doktorum ortalama demişti.Hic çalışmadan yapınca iyi geldi herhalde daha da kötü bekliyordum.Doktorum 100 bine bile çeksen iyi dedi ama en son 50 bin dedik
50 bin hedefe yaklaşmak için ne yaptın peki. şuan deneme çözüp 3 günde bir gelişimine bakman lazım.

Siz bence süper zekasıniz.Ben o çalışmayla mümkün değil sizin yaptığınızı yapamam.
hayır süper zeka falan değilim şuan ben de çalışmakta zorlanıyorum normal iş olarak ama kendime koyduğum hedefleri gerçekleştiriyorum. ben özel ders veriyorum 5 netle başlayan 30 nete çıkan öğrencim var bunların hepsi mi süper zeka? kendine güzel bir koç bul eğitim koçu yüzyüze. o sana yön verir. dershaneye gidiyor musun. sıralaman düşebilir mezuna kalıp 180 binlerden 200-300 bin yapan dolu ortalık

hayır süper zeka falan değilim şuan ben de çalışmakta zorlanıyorum normal iş olarak ama kendime koyduğum hedefleri gerçekleştiriyorum. ben özel ders veriyorum 5 netle başlayan 30 nete çıkan öğrencim var bunların hepsi mi süper zeka? kendine güzel bir koç bul eğitim koçu yüzyüze. o sana yön verir. dershaneye gidiyor musun
Sağ olun.Benim bu seneki tyt matematik netim 40 ta 12.75 ti ayt matta 3.75 umut var mı çalışırsam duzenli 20ser net için?

Sağ olun.Benim bu seneki tyt matematik netim 40 ta 12.75 ti ayt matta 3.75 umut var mı çalışırsam duzenli 20ser net için?
bilemiyorum. kalmış 4 ay. en iyisi ailenle konuş bir hoca bul kendine o sana yön gösterir. bu sene netlerin aynı olacak diye bir şey yok daha da düşebilir

hayır süper zeka falan değilim şuan ben de çalışmakta zorlanıyorum normal iş olarak ama kendime koyduğum hedefleri gerçekleştiriyorum. ben özel ders veriyorum 5 netle başlayan 30 nete çıkan öğrencim var bunların hepsi mi süper zeka? kendine güzel bir koç bul eğitim koçu yüzyüze. o sana yön verir. dershaneye gidiyor musun. sıralaman düşebilir mezuna kalıp 180 binlerden 200-300 bin yapan dolu ortalık
Yks sınavı zeka mı istiyor çok ve düzenli çalışmak mı?
Normal zekaliyim ve bipolarim lithurril ve aripa kullanıyorum. Kalan sürede ilk 50 ya da 30 bine girebilir miyim?

X