Gebeliğe Hazırlık ikinci çizgileri ne zaman gördünüz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

msms

09/09/09 hoşgeldin kuzum
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2007
8.533
8
arkadaşlar gebe kalınca ikinci çizgiyi en erken yada en gec ne zaman görürüz???

adet gününden 3-4 gün önce görülebilir.ben bir gün geçtikten sonra yapmıştım ikinci çizgi pembe çıkmıştı.en geç diye bir tanım olmaz ki zaten.umarım isteyen herkes hamile kalır....:teytey:

canım ben adet günümde yapmıştım testi ve ikinci çizgi hemencecik çıkmıştı ve kopkoyuydu....
allah herkese o duyguyu yaşatsın inşallah....

adet gününden 3-4 gün önce görülebilir.ben bir gün geçtikten sonra yapmıştım ikinci çizgi pembe çıkmıştı.en geç diye bir tanım olmaz ki zaten.umarım isteyen herkes hamile kalır....:teytey:

geç derken kastım 1-2 gün kala yapıp çıkmayıp sonra kaç gün sonra öğrenenler oldu. ne zaman test yapalım:)
bırde bahsettıgım normal testler fortel falan değil

Bende regl dan 6 gün sonra test yaptım ve ikinci çizgi çok açık belli belirsiz birşeydi tabi hamileydim ama şimdi düştü

testin kalitesine göre değişir bence. erken dönemdeki gebeliği tespit eden testlerde var. ama fiyatları pahalı sanırım. ben adetim 4-5 gün geçince ucuz testlerle yapmıştım 2. çizgi silikti. belli belirsizdi. aynı gün kanda baktırınca 1100 gibi bir değer çıktı. yani o değere göre çizginin daha belirgin olması gerekirdi ama test kalitesizdi.

arkadaşlar gebe kalınca ikinci çizgiyi en erken yada en gec ne zaman görürüz???

Canm en iyi sonucu adet gününden 3-4gün sonra alırsınn ben önce denemiştim ama tek çizgi çıkmıştı yanlış hatırlamıyosam 3.günü olmalı silik sonra kan testi yaptırdığımda 115di değerim sonra düşürdüm tabi bebişimi :KK43:(

X