ikinci bebeğe hamile olanlar ve doğuranlar bakarmısınız

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
2.505
11
41
kızlar benim bir sıkıntım var ilk evlendiğimde hiç korunmadık ve 3 ay üstüne oğluma hamile kaldım daha sonra 3,5 sene eşim kendisi korundu ve şimdi 4 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyo çok korkuyorum tekrar hamile kalamayacağım diye lütfen size soruyorum ikinci bebeklerini doğuranlar ve hamile olanlar siz ne kadar sürede hamile kaldınız cevaplarınızı bekliyorum.... Şimdiden herkese teşekkür ederim...

kızlar benim bir sıkıntım var ilk evlendiğimde hiç korunmadık ve 3 ay üstüne oğluma hamile kaldım daha sonra 3,5 sene eşim kendisi korundu ve şimdi 4 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyo çok korkuyorum tekrar hamile kalamayacağım diye lütfen size soruyorum ikinci bebeklerini doğuranlar ve hamile olanlar siz ne kadar sürede hamile kaldınız cevaplarınızı bekliyorum.... Şimdiden herkese teşekkür ederim...

tatlım bende 9 yıl önce doğum yaptım.... ilk 6 ay sonunda hamiştim ve eşim korunuyordu sözüm ona.... ama bi daha korunmadık....(doğumdan sora yani) ve halen bebeğim yok1 yıdır tedavi görüyorum inşallah kavuşurum bebişime sende kavuşursun inşallah

tatlım bende 9 yıl önce doğum yaptım.... ilk 6 ay sonunda hamiştim ve eşim korunuyordu sözüm ona.... ama bi daha korunmadık....(doğumdan sora yani) ve halen bebeğim yok1 yıdır tedavi görüyorum inşallah kavuşurum bebişime sende kavuşursun inşallah

inşallah canım inşallah...

herkese selam.benimde bir sorum olacak arkadaşlar.6 haftalık hamileyim ama hala bebişimin kalp atışlarını duyamadım.bu ikinci bebeğim yaşamassa 2. kürtajımolacak kürtaşdan çok korkuyorum kalp atışını geç duyanlar yada bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler

allah korusun rezene öyle düşün me..... bazen kalp atışının geç duyulduğunu biliyorum ... ve bazen de dr. becerisine de bağlı diye düşünmedende edemiyorum....canım iii düşün iiiyii olsun dualarımız seninle...allah hayırlısı ile tamamına erdirsin inşallah....

inşallah canım inşallah...

ahhh zeliş nası bekliyorum sabırsızlıkla bir bilsen çok uzun zaman geçti ... ama ben pes etmedim ....sanırım artık dayanma gücüm sona erdi.... artık bırakıyorum açıkcası....allaha sığınıyorum ..rabbim çok büyük... ol derse olur...

ahhh zeliş nası bekliyorum sabırsızlıkla bir bilsen çok uzun zaman geçti ... ama ben pes etmedim ....sanırım artık dayanma gücüm sona erdi.... artık bırakıyorum açıkcası....allaha sığınıyorum ..rabbim çok büyük... ol derse olur...

canım inşallah hamile kalırsın inan kendim kadar çok istiyorum hem allah büyüktür onun kudreti büyüktür,büyüklüğüne sual olunmaz belkide ummadığımız bi anda bebişlerimiz çalar kapımızı ...

Aaa canım niye dert ediyorsun
bir tane çocuğun olmuş ve fazla bi ara da vermemişsin.
İnşallah Allah'ın izniyle olur 1 sene içinde.ha olmazsa o zaman tedavisi olur yani...
bi arkadaşında öyle oldu biraz bekletti ama hiç tedavi olmadan hamile kaldı 1 sene sonra.

benimde kızım 6 yaşında 15 aydır 2. bebek için uğraşıyoruz.vakti gelince olur inş.
herkese selam.benimde bir sorum olacak arkadaşlar.6 haftalık hamileyim ama hala bebişimin kalp atışlarını duyamadım.bu ikinci bebeğim yaşamassa 2. kürtajımolacak kürtaşdan çok korkuyorum kalp atışını geç duyanlar yada bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler
geç döllenme olmuştur cnm merak etme 1-2 hafta içinde duyarsınıza.s

zeliş meraklanma mutlaka kalırsın.sabırlı ol.ben 2004 te sezeryanla doğum yaptım şu an 4 yaşında o günden beri görmediğim tedavi kalmadı.adet söktürücüler düzenleyiciler hatta dr.biri rahmin kenar kesimlerinde yapışıklık olduğunu hamile kalmamın zor olduğunu söyledi.ama ben ramazan bayramında hamileymişim.ben böyle birşeye ihtimal vermediğim için farkına varamadım.dr.gittim klomen tedavisine başlattı.mide bulantılarım artınca başka bir dr. gittim.hamile olduğum çıktı.ama ilaç kullandığım için 4 gün sonra kürtaş oldum aradan 2 ay geçti hiç bir tedavi görmedim ve hamileyim.ama henüz 6 haftalık olmasına rağmen kalp atışlarını duyamadım henüz.orası üzüyor beni.

canım üzülme,bende 6 haftalıkken doktora gittiğimde kalp atışlarını duyamadık zaten 7 haftalıktan sonra kalp atışları duyulur dedi doktorum.İnşallah sende bu haftadan sonra duyarsın ve ferahlarsın.Büyük Allahım sağlığından, aklından, fikrinden bir eksiklik vermesin... Bir de dert veren evlatlardan olmasın... Aminnnn...

slm kızlar bende tam 1 senedir 2.yi bekliyorum kızım 4.5 yaşında oldu ağustosta 1 tanede düşük yaptım aynı zamanda ikinci bebişi beklediğimden beri adetlerim düzensizleşti dr.ada gittim rahimde yumurtalıklarda sorun yok bikaç hormon testide yaptırdım herşey temiz bu ayda olmazsa bi dr önerdiler ona gidicem inş.isteyen herkes( bende dahil )en kısa zamanda kavuşur bebişlerine

inşallah dermanzcım bende 4 aydır bekliyorum bende korunmayı bırakalı beri adetlerim düzensizleşti bakalım ne olur hayırlısı...

kıslar benimde5 yaşında bi kızımvar bizde ikinciyi istiyoruz6 atdır deniyoruz olmuyo çoz üzülüyor ve korkuyorum bi daha o duyguları yaşayamayacağım diye ama dr .a gittik herşey normal dedi 1sene boyunca olamzsa tadaviye başlarız dedi bekliyorum artık ne zaman gelir bebişimiz allah hepimie nasip etsin bi daha o duyguları

bende 2. için 1 yıldır bekliyorum ilkine evlendiğim ay hamile kalmıştım hayırlsı diyelima.s.

X