Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları İdrarda oluşan beyaz parçalar neden oluşur?

Sanem0907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.549
729
33
Idrarda çıkan beyaz parçacıklar neden olur yani normalde farkedilmiyo ama ben de taş vardı Kum dökülüyor mu diye şişeye yapım dedim beyaz parçacıklar var deri kalıntısı gibi ilk defa farkettim neden olur bu bide sağ tarafım çok ağrıyor böbrekten mi başka birseyden mi bilmiyorum yani taş bir tane vardı oda 3mm boyutunda kolay düşer dedi doktor ondan dolayimı oluşuyor acaba

Bende de vardı ama bi sey çıkmadı vajinal akıntı olabilir diye düşündüm testler temiz çıkınca

Bende de vardı ama bi sey çıkmadı vajinal akıntı olabilir diye düşündüm testler temiz çıkınca
Yani her idrar yaptığımda oluyo bu benimde testler temiz ama böyle toz halinde oluyo acaba sürekli mi böyle yani herkeste mi oluyo normal mi ben ilk defa fark ettim

Yani her idrar yaptığımda oluyo bu benimde testler temiz ama böyle toz halinde oluyo acaba sürekli mi böyle yani herkeste mi oluyo normal mi ben ilk defa fark ettim
Ben gebelikten şüphelendim vajinal akintimda fazlaydı ama bi sey çıkmadı sürekli oluyor mu bilme şansim yok sürekli bardağa yapmiyorum idrarimi. Gebelik testi için ve idrar testi yaptirmak için gittiğimde farketmiştim

Mantar olsan kaşıntı ve kötü kokulu akıntı olur anlarsın mantar olduğunu. testlerde temiz çıkmış zaten. Fizyolojik olan beyaz akıntı karışıyor olabilir

X