Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları İdrarda Kan :(

Gulcin5454

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
38
8
28
Kızlar 2 seferdir idrarımda kan çıkıyor. İlk testte idrarda enfeksiyonda vardı. Şuan idrarda enfeksiyon yok ama kan var. Pazartesi doktora gidicem ama aranızda bilgisi olan var mı biraz meraklandım açıkçası?

Gecmıs olsun canim bende hamileyim bundan 2 ay önce falan anı bir ağrı ile hast aye gittim idrarda kan çıktı. Ve doktor taş olabilir dedi. Ama alakası yokmuş aşırı iltihap tan kaynaklı olmuş ve hala ağrım vardı kan gitmişti. İlac kullanıyorum sukur geçti iltihap tan olabilir gecer ınslalah korkacak birsey olduğunu sanmıyorum

Kızlar 2 seferdir idrarımda kan çıkıyor. İlk testte idrarda enfeksiyonda vardı. Şuan idrarda enfeksiyon yok ama kan var. Pazartesi doktora gidicem ama aranızda bilgisi olan var mı biraz meraklandım açıkçası?
Benimde idrarda kan ve enfeksiyon çıktı, Doktor küm döküyo olabilirsin dedi.
Enfeksiyon geçti şükür ama sürekli takip edilecek, Gebelikte sık rastlanılan birsey.
Doktorun dediği dışında,yapmanız gereken,Bol bol su içmek.

cnm bol bol su ilaçta fayda etmiyor 2ay çektim sürekli idrarini yap tutma sakin sonra kendiligindem geçidi

X