İç dudakların Küçültülmesi

bende de bu problem var ama ben pek takmıorum açıkcası..tabi kapalı kutu gibi dursa daha ii olurdu ama ne yapalım artık idare edicezzemuszemus

evet bende de var bekarlikta cok fazla takmistim .ama korkudan olamadim .esin hic sorun etmedi suan dogumu bekliyorum ve sonrasinda olmayi dusunuyorum ...doktor bakiyorum simdiden

cnm doktoruna gore degisiyor ben bi cok doktorla gorustugumde degisik fiyatlar verdiler 1600 1800 2200 gibi yaninda doktor hemsireler ve aneztesi uzmani oluyor cnm

arkadaşlar bu estetik dikişler normal dikişten farklı mı? ben çocukken vücudumdaN BİR beze aldırmıştım nerdeyse 20 yıla yaklaştı hala ameliyat olan yerde his kaybı var hissediyorum. bunda öylebir sorun yok herhalde.

kızlar bendede aynı sorun var bende çok takıyorum kafama, şuan 9 aylık hamileyim dogumdan sonra yaptırmayı düşünüyorum yaptıranlar dr tavsiyesi verebilirlerse sevinirim..

ınanın bazen anlamkta zorluk çekiyorum hemcınslerımı vajınanızdan ne ıstıyorsunuz ya neden fıtratıyla oynanmak ıstenıyor anlamıyorum fızıksel bır problem olmadığı surece uzunmuş kısaymış sımetrık değilmiş onemsız şeyler bunlar hanımlar neden bu kadar dıdınıyoruzkı erkekler için bı kadın herşeyını sevmelı vajınasını da kımse kusursuz değildir

ben de düşünüyorum nasıl bir amliyat ve sonrası ağrı ve normal hayata dönme süreci nedir?

aynı sorun bendede var ki eşimde biliyo aynen şöle dedi bana bi hastalıkmı bu hayır dedim peki birliktelik esnasında sorun oluyomu hayır dedim o zaman bu konuyu açmıyoruz birdaha dedi.emn olunki o kadarda sorun değil

merhaba seda27
arkadaşım geçmiş olsun ameliyatın hakkında beni bilgilendirirmisin fiyat nedir bende çok takıyorum bu problemi kafama ama korkuyorumda bir yandan ve maddi yöndende fazla bir şey çıksın istemiyorum.hoşcakal

Ssk karşılamıyor mu bunu peki kızlar devlet hastahanesinde sigorta ile olsak ? :1ninca: Yoksa estetiğe girdiği için özel mi bakıyor sadece ?

arkadaslar gectıgımız aydan berı arastırıyorum bu amelıyat konusunu hatta gectıgımız hafta gıdıp bır uzman ıle gorustum kendısıne ınternetten buldugun vajına fotolarınıda goturmustum bakın buna benzeyen ıstıyorum dedıgımde ( cok etsız bır yapıdadır benımkı bırazda dolgu ısteyecektım dıs dudaklarına o yuzden resım goturdum ) resımlerı elımden alıp bız ısımızı boyle yapmayız dıye bagırdı resmen o tarz ben sunu ıstııyorum buna benzeyım dıye estetık amelıyat olmaz yapanlarda shovmendır ıste tasarım yapılmaz yapılsada aynısını tutturmak mumkun olmaz fılan dedı ben kararsız kaldım bunlar dogrumu acaba bılenınız varmı ?

yaaa bu cokmu zor bısey yada öyle kalsa ne olurr...öyle kalıpta vajınası evlı olan varmı

X